wtorek, 22 maja 2018.
Strona główna > Wiadomości > Walc i bang bang

Walc i bang bang

Walc i bang bang
Data publikacji: 2016-12-12 19:12
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-14 21:49
Wywietleń: 1270 183173

Kwartet fletowy z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Szczecinie zebrał gromkie brawa publiczności zgromadzonej podczas jubileuszu 20-lecia Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży w Szczecinie, działającej przy Stowarzyszeniu Gmin Polskich Euroregionu Pomerania.

Zespół wystąpił w składzie: Karolina Woźniak, Helena Korniluk, Łucja Kurzajewska i Aleksandra Kępińska pod kierunkiem nauczycielki Anny Leszczyńskiej. Publiczności najbardziej przypadł do gustu zabawny utwór "Chitty Chitty Bang Bang" autorstwa braci R. i R. Sherman z filmu "Magiczny samochód". Kwartet wykonał również utwory klasyczne: Walc Fryderyka Chopina i Alleluja Georga F. Haendla. Młode flecistki występują na różnych koncertach i uczestniczą w konkursach z sukcesami. W najbliższym czasie wezmą udział w polsko-niemieckim konkursie w Żarach.

(el)

Fot. Dariusz GORAJSKI

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
12
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Otwarcie groty
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”