poniedziałek, 25 maja 2020.
Strona główna > Wiadomości > W regionie 5 nowych przypadków zakażeń koronawirusem. W sumie jest ich 165

W regionie 5 nowych przypadków zakażeń koronawirusem. W sumie jest ich 165

W regionie 5 nowych przypadków zakażeń koronawirusem. W sumie jest ich 165
Data publikacji: 2020-04-08 18:39
Ostatnia aktualizacja: 2020-04-09 17:24
Wywietleń: 2140 450622

W województwie zachodniopomorskim jest pięć kolejnych przypadków zakażenia wirusem SARS-CoV-2. 

O nowych przypadkach zakażenia poinformowała w środę wieczorem Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Szczecinie. Są to:

 1. Starsza kobieta z powiatu gryfickiego, hospitalizowana w SPWSZ w Szczecinie.

2. Mężczyzna w średnim wieku z powiatu gryfickiego

3. Kobieta w średnim wieku z powiatu gryfickiego

4. Kobieta w średnim wieku z powiatu gryfińskiego

5. Mężczyzna w średnim wieku z powiatu gryfińskiego

koronawirus statystyka

W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem: 165/2 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Rano w środę odnotowano 27 przypadków.

(ip)

Fot. Pixabay

Komentarze

SKANDAL W b1
proszę Kurier o interwencję, bo jakis kretyn z zarzadzających w B1 na ku słoncu wymyslił ze pochowa wszystkie wózki i zostawi tylko 30 a ludzie mają się o nie bic....i mamy przed marketem swoistą bitwę o wózek bo bez niego nie wejdziesz....oczekujacy w kolejce atakują wychodzących....dantejskie sceny... trezba byc kompletnym bezmozgiem zeby wpasc na taki pomysł..GRATULUJĘ B1
2020-04-09 09:44:51
Kk
A czemu nie piszą o Amazonie ile zachorowało i ile w kwarantannie przebywa
2020-04-08 23:34:39
za chwilę kilkaset osób
z Amazona, z rodzinami będzie jakieś 1500 - NFZ obciążyć Amazona kosztami leczenia a ZUS pochowków.
2020-04-08 23:22:07
do ORMOwca
To zmień kanał telewizyjny
2020-04-08 21:16:33
@brak patroli
Gdyby było ORMO mógłbyś się zgłosić .Przeszkadza CI ,że samotna osoba próbuje coś zrobić na działce z dla od kogokolwiek ? Może rolnik też nie powinien nic robić ? Masz gtyle konserw i zamrożonego chleba ? Na rok ?
2020-04-08 21:03:23
do " do brak patroli "
To co się dzieje na podwórku widzę z oka a to co sie dzieje na działkach widzę z relacji telewizyjnych i internetowych . Jestem za całkowitym zamknięciem ROD !!!
2020-04-08 20:46:54
do brak patroli
A ty czemu w chałupie nie siedzisz tylko łazisz po działkach, podwórkach i obserwujesz ile tam ludzi?
2020-04-08 19:41:42
brak Patroli
Ulice pełne ludzi na spacerach .Podwórka pełne dzieci .Ogródki działkowe pękają w szwach .Poza nielicznymi przypadkami ludzi , którzy sa naprawdę chorzy na inne choroby i boją się zakażenia nikt nie przestrzega żadnych zasad. Gdzie Patrole , które zamiast wyrobić normę kilometrów w radiowozie wejdą na podwórka ?
2020-04-08 19:03:20
Armagedon
Nawet sobie nie wyobrażam co się będzie działo po Wielkanocy. Miliony ludzi spotka się z rodzinami i znajomymi w czasie Świąt .Nikt z nas nie wie czy nie jest zarażony bo można być chorym ale bez objawów .Powinni zakazać absolutnego przemieszczania się na czas świąt