sobota, 29 lutego 2020.
Strona główna > Wiadomości > W pogoni za marzeniami. Casting do „Szansy na sukces”

W pogoni za marzeniami. Casting do „Szansy na sukces” [GALERIA]

W pogoni za marzeniami. Casting do „Szansy na sukces”
Data publikacji: 2020-01-25 14:55
Ostatnia aktualizacja: 2020-01-27 08:37
Wywietleń: 2125 439812

Marzą o karierze na scenie albo chcą się sprawdzić jako wokaliści. To uczestnicy sobotniego castingu do programu Szansa na sukces”. W sobotę od rana odbywa się przesłuchanie w budynku szczecińskiego oddziału TVP.

Kto nie dotarł na dzisiejszy casting (ten przewidziano do godz. 17), ma taką szansę również w niedzielę (26 bm.) w godzinach 9 - 17.

Kto może wziąć udział w przesłuchaniu do „Szansy na sukces”? Każda chętna osoba, która ma skończone 9 lat. Osoby, które jednak nie ukończyły 18 lat, muszą posiadać zgodę opiekuna prawnego. Uczestnik musi przygotować dwa polskie utwory (covery) oraz podkłady nagrane na pendrive’a lub inny nośnik. Istnieje też możliwość wykonania piosenek a cappella.

(MON)

Fot. Grzegorz Siwa

W pogoni za marzeniami. Casting do „Szansy na sukces” W pogoni za marzeniami. Casting do „Szansy na sukces” W pogoni za marzeniami. Casting do „Szansy na sukces” W pogoni za marzeniami. Casting do „Szansy na sukces” W pogoni za marzeniami. Casting do „Szansy na sukces” W pogoni za marzeniami. Casting do „Szansy na sukces” W pogoni za marzeniami. Casting do „Szansy na sukces” W pogoni za marzeniami. Casting do „Szansy na sukces” W pogoni za marzeniami. Casting do „Szansy na sukces” W pogoni za marzeniami. Casting do „Szansy na sukces” W pogoni za marzeniami. Casting do „Szansy na sukces” W pogoni za marzeniami. Casting do „Szansy na sukces” W pogoni za marzeniami. Casting do „Szansy na sukces” W pogoni za marzeniami. Casting do „Szansy na sukces” W pogoni za marzeniami. Casting do „Szansy na sukces” W pogoni za marzeniami. Casting do „Szansy na sukces” W pogoni za marzeniami. Casting do „Szansy na sukces” W pogoni za marzeniami. Casting do „Szansy na sukces” W pogoni za marzeniami. Casting do „Szansy na sukces” W pogoni za marzeniami. Casting do „Szansy na sukces” W pogoni za marzeniami. Casting do „Szansy na sukces” W pogoni za marzeniami. Casting do „Szansy na sukces” W pogoni za marzeniami. Casting do „Szansy na sukces” W pogoni za marzeniami. Casting do „Szansy na sukces”

Komentarze

Przestałem to oglądać
Bez Mana to już nie program Głowno jak mało co
2020-01-27 06:46:39
Casting Szansa na sukces
Wstyd i żenada, żeby ludzi w taką pogodę trzymać na zewnątrz i nie wpuścić do budynku TVP. Pan Kurski powinien zająć się tą sprawą!!!!!!!!!!!!!!!
2020-01-26 17:09:50

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
2
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Lanie betonu na węźle Łękno

Nekrologi

Sonda

Czy obawiasz się koronawirusa?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie