Niedziela 24 października 2021r. 
REKLAMA

W niedzielę finał 47. edycji konkursu "Cały Szczecin w kwiatach". Czas na galę i zwycięzców!

Data publikacji: 2021-09-25 16:11
Ostatnia aktualizacja: 2021-09-25 16:11
W niedzielę finał 47. edycji konkursu "Cały Szczecin w kwiatach". Czas na galę i zwycięzców!
Dzięki naszemu konkursowi Szczecin staje się coraz piękniejszy. Fot. Mirosław Winconek  

Niedziela w stolicy Pomorza Zachodniego będzie stała pod znakiem wielkiej gali, wieńczącej kolejną 47. edycję naszego konkursu „Cały Szczecin w kwiatach”. Tradycyjnie już odbędzie się ona w samo południe w gościnnych progach Rajskiego Ogrodu przy al. Wojska Polskiego 169–171. Tam poznamy wyniki rywalizacji o miano najpiękniej zagospodarowanych przestrzeni w naszym mieście. Emocji w niedzielę nie zabraknie!

Do udziału w gali zapraszamy przede wszystkim uczestników najbardziej prestiżowego z zielonych konkursów. To dzięki nim Szczecin staje się coraz piękniejszy. Jego przestrzeń jest przyjemniejsza, nie tylko dla mieszkańców, ale również turystów odwiedzających nasze zielone miasto. Niezwykle miło nam będzie, gdy na wydarzenie wybiorą się także nasi Czytelnicy, aby poznać uhonorowanych przez jury właścicieli najpiękniejszych szczecińskich ogrodów, balkonów i innych form zagospodarowania terenu zielonego: laureatów głównych nagród oraz wyróżnionych. Gala będzie też znakomitą okazją do spotkania z miłośnikami zieleni i do skorzystania z ogrodniczych porad najlepszych specjalistów oraz bogatej i różnorodnej oferty sadzonek promowanych przez „Rajski Ogród”.

Czytelnikom jak co roku dajemy możliwość oddania głosów na finalistów, którym przypadnie w udziale specjalna Nagroda Publiczności. Wystarczy wysłać SMS-a, wskazując swojego faworyta. Na zwycięzców głosowania czaka nagroda - pobyt dla dwóch osób w Sandra Spa w Pogorzelicy.

Na naszej stronie internetowej - w zakładce „Kurier Poleca" pod hasłem „Cały Szczecin w kwiatach 2021" - publikujemy pełną listę 22 finalistów 47. edycji naszego konkursu wraz ze zdjęciami ich ogrodów, balkonów, innych form zagospodarowania terenu zielonego i działek. Każdemu finaliście został przypisany odpowiedni kod. SMS należy wysłać pod numer 7148, wpisując: kurier.kwiaty.x (gdzie za x wstawiamy liczbę przypisaną do wybranego kandydata - obrazka).

Zachęcamy do udziału w głosowaniu. Na Państwa SMS-y (koszt: 1,23 z VAT) będziemy oczekiwali do 25 września (sobota) do godz. 23.59.

Uwaga: nagroda publiczności ma charakter dodatkowej, co oznacza, że pozostaje bez wpływu na werdykt komisji konkursowej.

Jednocześnie zachęcamy wszystkich do lektury publikowanych przez nas prezentacji dotyczących finalistów zarówno w papierowych wydaniach gazety, jak i we wspominanej zakładce „Cały Szczecin w kwiatach 2021”. Tam też obejrzeć można konkursowe galerie zdjęć. Każdy oddany głos to szansa na zdobycie jednego z dziesięciu kalendarzy "Cały Szczecin w kwiatach" na 2022 rok. W niedzielę po godz. 10 głosującym na telefony zostanie przesłane pytanie. Prezenty otrzymają te osoby, które najszybciej nadeślą prawidłową odpowiedź.

Najbardziej zielony konkurs od wielu lat spełnia swą rolę, angażując mieszkańców Szczecina do zagospodarowania nowych obszarów zielonych. Miasto staje się bogatsze w kolorowe zakątki z coraz to ciekawszymi i piękniejszymi gatunkami roślin.

(KK)

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ