poniedziałek, 28 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > W KURIERZE: Ruszą z Czarną Perłą?

W KURIERZE: Ruszą z Czarną Perłą? [GALERIA]

W KURIERZE: Ruszą z Czarną Perłą?
Data publikacji: 2016-06-13 19:04
Ostatnia aktualizacja: 2020-09-15 15:28
Wywietleń: 4822 139045

Wszystko wskazuje na to, że wreszcie ostatni postrach w alei Niepodległości w Szczecinie zmieni się w atrakcyjny budynek mieszkalny. Właściciel terenu - szczecińska spółka Idea Inwest pod koniec czerwca ma pokonać ostatnią przeszkodę formalną sprokurowaną przez próbujących zablokować inwestycję sąsiadów, do których należy sklep „Maraton".

- Zakładamy wariant optymistyczny, w którym Urząd Wojewódzki podtrzyma pozytywne dla nas pozwolenie na budowę - twierdzi Robert Wiszowaty z Idea Inwest. - Wówczas na początku lipca rozpoczęłyby się prace budowlane. Zakładamy, że potrwają około 2 lat.

Spółka już przygotowuje teren pod wejście maszyn budowlanych - miejsce to do końca czerwca muszą opuścić m.in. właściciele budek mieszczących się przy przystanku.

(ArR) 

Więcej we wtorkowym "Kurierze Szczecińskim" i e-wydaniu z 14 czerwca 2016 r.

Fot. Ryszard Pakieser, Wizualizacje - Dedeco

W KURIERZE: Ruszą z Czarną Perłą? W KURIERZE: Ruszą z Czarną Perłą? W KURIERZE: Ruszą z Czarną Perłą? W KURIERZE: Ruszą z Czarną Perłą? W KURIERZE: Ruszą z Czarną Perłą? W KURIERZE: Ruszą z Czarną Perłą? W KURIERZE: Ruszą z Czarną Perłą? W KURIERZE: Ruszą z Czarną Perłą? W KURIERZE: Ruszą z Czarną Perłą? W KURIERZE: Ruszą z Czarną Perłą?

Komentarze

uważny
Miasto może mieć elegancką, z klasą, wyremontowaną , główną ulicę, na którą wróci życie i znikną żule
2016-06-21 16:52:23
lukasz
bliżej Europy :-)
2016-06-16 13:00:49
Olek
No właśnie kto ma tu jakiś interes żeby coś nagryzmolić?
2016-06-14 20:43:39
Kinoman
Jeszcze nic nie zrobili a już się coś pisze byle pisać. Zbudują czarną plombę to zobaczymy. Wtedy można coś napisać
2016-06-14 20:09:26
Wojtek
Gdyby ciągle naśladowano to co kiedyś było, tkwili byśmy w jaskiniach... A tu, wg mnie, powstanie całkiem ładny budynek.
2016-06-14 16:36:11
Gość
"Maraton" zostanie, czy będzie dalej straszył?
2016-06-14 09:09:26
co z oknami
ale jakim cudem on będzie przyklejony do tego budynku z lewej, skoro tam są okna (i nie wyglądają one na samowolę budowlaną)
2016-06-14 05:31:58
Krzysiek
w koncu zniknie to straszydlo tylko czemu ktos sie zgadza na upychanie nowoczesnej arcitektury w klasyczna zabudowe! Czy nasz architekt miasta nie widzial starych zdjecie i tych pieknych budynkow? czy juz nikt nie potrafi zaprojektowac klasycznego ladnego budynku
2016-06-14 03:14:29
Kapitan Jack Sparrow.
Czarna Perła? Wiele o niej słyszałem.
2016-06-13 23:42:28
Stiopa
Świetna architektura.
2016-06-13 23:37:59
do ckm
Następny paskudny i idiotyczny komentarz
2016-06-13 23:28:48
ckm
następny paskudny wieżowiec.
2016-06-13 22:34:11