poniedziałek, 10 grudnia 2018.
Strona główna > Wiadomości > W Kurierze: „Król alimentów” ma niezły tupet!

W Kurierze: „Król alimentów” ma niezły tupet!

W Kurierze: „Król alimentów” ma niezły tupet!
Data publikacji: 2016-04-29 15:06
Ostatnia aktualizacja: 2018-07-12 12:04
Wywietleń: 1439 131592

Pozornie sprawa wygląda bardzo poważnie! „Kurier” musi bowiem przelać na konto Mariusza Koszewskiego (?) prawie dwa miliony zł. Dlaczego znak zapytania? O tym za chwilę. Dwa tygodnie temu napisałem tekst „Polger ściga i jest ścigany”. Przypomnę, że Koszewski jet prokurentem spółki Polger, która miała wybudować w Szczecinie mieszkania i domki, ale tego nie uczyniła. Pieniędzy oszukanym ludziom spółka nie oddała, a teraz Koszewski – jako jej prokurent – wysyła do ludzi wezwania, by zapłacili za coś, czego nie otrzymali.

[...]

Więcej w magazynowym "Kurierze Szczecińskim" i e-wydaniu z dn. 29.04.2016 r.

* * *

Może ktoś powiedzieć, że pisanie o M. Koszewskim to zwykłe czepialstwo. Otóż nie, sprawa – jak się nad nią zastanowić – jest bardzo poważna. Człowiek z prawomocnym wyrokiem za to, że nie płaci alimentów, wykorzystuje przepisy prawa (trzy siódemki) i ściga za nieistniejące długi tych, co już raz zapłacili za nieruchomości, których w efekcie nie otrzymali. Co więcej – ludzie pieniądze wpłacają, a konto spółki jest puste. Niech ktoś spróbuje powiedzieć, że nie jest to skandal zarówno w wymiarze społecznym, jak i prawnym. W więzieniach za długi alimentacyjne (nawet za kilka tysięcy zł) siedzi wielu ludzi, a rekordzista (300 tys. zł) chodzi sobie na wolności, bo ani sąd, ani kurator nie wie, gdzie go szukać… Największym problemem jest jednak nie to, że M. Koszewski bawi się w kotka i myszkę z wymiarem sprawiedliwości, tylko to, że mu się na to pozwala! To burzy zaufanie uczciwych ludzi do sprawności systemu. I to jest najgorsze w tej całej historii.

Mirosław KWIATKOWSKI

Fot. arch.

Komentarze

Pokrzywdzona
Co jest pisane, jest prawda. Ja tez zostalam pokrzywdzona na grube tysiace, ktorych z pewnoscia nigdy nie odzyskam. A wielki zal mam tez do sadöw, kancelarii komorniczej na Klonowicza, ze ufano Koszewskiemu, no i prokuraturze.a draniowi uchodzi wszystko na sucho. To jest SPRAWIEDLIWOSC !??? WSTYD!!!!
2017-04-17 13:03:38
Polkownik
A Ukraińcy czekają na zlecenia
2016-05-01 10:43:58
To to
Proszę Państwa Koszewski działa jako prokurent również w innych firmach m.in. Grupa Kapitał.-Inwest. GRYF sp. z o.o. i też wyludza. Czyli działa w kilku płaszczyznach, wykorzystując to że nikt nie potrafi całościowo spojrzeć na jego działania. Ale kto mieczem wojuje, ten....
2016-04-30 22:08:39
Ostrzezenie... dla mlodych !
By nie miec problemow z Alimentami... to kazdy Facet powinien Sam zakladac sobie "gumki" i po wszystkim dla wiekszej pewnosci - zabierac je jeszcze ze soba ! Inaczej ok. 350 zl/miesiac x 12 m-cy = 4200 zl/rok x 25 lat = minimum 105 000 zlotych ! I do tego moze Facet jeszcze miec ODEBRANE PRAWO spotykania wlasnych dzieci, o ktore pozniej tak ZACIEKLE walczy sporo kobiet ! Reasumujac: jeden... z wyraznych efektow "ROWNOUPRAWNIENIA" !!
2016-04-30 11:25:33
Miki świr
A moze Pan Kwiatkowski napisze coś o Grodeckim i jego przekrętach ?
2016-04-29 23:24:01
Kelner
A co ma golema do koszewskiego? Widocznie jadalnią na wałach
2016-04-29 19:34:23
Jacek #KOD
Alimenty to prywatna sprawa. Odwalcie się w końcu od Pana Mateusza pisofaszystowscy klakierzy.
2016-04-29 17:00:34
miki
Nie wiadomo, co w tej historii jest prawdą, a co kłamstwem, bo pan Kwiatkowski to osoba, która wyjątkowo tendencyjnie pisuje artykuły. Niedawno hołubił znanego gastronomika z Wałów, Edwarda G, któremu prokuratura ma zamiar postawić szereg zarzutów o charakterze korupcyjnym.
2016-04-29 15:51:24
Gargamel
Gościu musi mieć niezłe plecy