wtorek, 17 lipca 2018.
Strona główna > Wiadomości > W konkursie na Superpsiaka wygrała Tosia!

W konkursie na Superpsiaka wygrała Tosia!

W konkursie na Superpsiaka wygrała Tosia!
Data publikacji: 2018-03-21 10:16
Ostatnia aktualizacja: 2018-07-12 12:37
Wywietleń: 1174 319227

No i wszystko jasne! W konkursie "Kuriera Szczecińskiego" na Superpsiaka zwyciężyła urocza Tosia. Za nią miejsca na podium zajęli: Abi i Tequila.

Nagrodę główną dla złotej medalistki ufundował Salon dla Psa i Kota „Belina”. Nagrody książkowe od "Kuriera Szczecińskiego" trafią do właścicieli pozostałych medalistów.

Wszystkim uczestnikom naszej zabawy serdecznie dziękujemy, a laureatom gratulujemy. (l)

 

W konkursie na Superpsiaka wygrała Tosia! W konkursie na Superpsiaka wygrała Tosia!

Komentarze

jaś
Wszystko jest niby o.k a, gdzie pielucha.....pytam!
2018-03-21 21:37:30
Anka
Mi się piesek podoba. Podobają mi się wszystkie psy. Żal czytać takie komentarze. Podobał Wam się inny, trzeba było na niego głosować. Na tym polegała ta zabawa.
2018-03-21 18:53:37
Mis
Parodia nie konkurs wygrywa (DZIWADLO )
2018-03-21 15:17:10
Mh
Ten konkurs to kpina szczurokot wygrywa... dewiacje jakas kurier już jak gs24....
2018-03-21 14:38:10
@ Rex & Aleksnadra
Trzeba być naprawdę zawistnym i zgorzkniałym człowiekiem, żeby pisać te komentarze i ubliżać psu. Totalna żenada. Chyba w rzeczywistości nikt nie bierze pod uwagę waszych opinii i potrzeba wyładowania frustracji wygrała.
2018-03-21 14:20:05
Krzysztof
Tylko współczuć biednemu psiakowi! Tam powinien wkroczyć TOZ i sprawdzić, czy przypadkiem nie dochodzi do znęcania się nad zwierzakiem.
2018-03-21 14:00:59
To karykatura psa
Pies to nie zabawka, ale widać, że ktoś chyba nie ma dzieci lub wnuczków, że tak uczłowieczył psa i dodatkowo zmobilizował znajomych, aby wysyłali smsy po wygraną pupila.
2018-03-21 11:34:26
Rex
Poprosi śmiech
2018-03-21 10:35:58
Aleksandra
Wygrał ze względu na idiotyczne ozdóbki? To jest parodia psa , a pies , który powinien wygrać , bo z psem ma niewiele wspólnego. Lalka Barbie.
2018-03-21 10:24:15