piątek, 29 maja 2020.
Strona główna > Wiadomości > W Kaskadzie same motoryzacyjne gwiazdy!

W Kaskadzie same motoryzacyjne gwiazdy! [GALERIA]

W Kaskadzie same motoryzacyjne gwiazdy!
Data publikacji: 2019-03-13 12:34
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:35
Wywietleń: 1503 379738

Kiedy panie robią zakupy w centrach handlowych, znudzeni panowie zwykle czekają na nie przed sklepami. W szczecińskiej Galerii Kaskada jest inaczej - kto idzie tam w męskim towarzystwie, musi się liczyć, że nie tak łatwo będzie wyjść. Przynajmniej do 17 marca...

Do końca tygodnia w pasażach galerii można podziwiać wystawę poświęconą marce Mercedes-Benz. To historia motoryzacji w najlepszym wydaniu. Jest tu m.in. legendarny trójkołowiec Benz Patent-Motorwagen Nummer 1 - pierwszy samochód z silnikiem spalinowym, Benz Parsifal 8/10 z 1902 roku, pionierski Benz GP 12/120 HP, rajdowy wóz Victora Hemery’ego z 1908 r., a także jeden z najbardziej charyzmatycznych i kultowych modeli benzynowych – Mercedes-Benz serii 300 SL W198 "Gullwing" - z drzwiami zamontowanymi na środkowej linii dachu, otwieranymi ku górze, jak skrzydła mewy. Obok imponujących klasyków, znalazły się dwie premiery: A35 AMG oraz Nowa Klasa B.

Kilkanaście prezentowanych perełek to własność Ladislava Samohýla, czeskiego kolekcjonera i stanowi tylko niewielką część jego zbiorów. 

(gan)

Fot. Ryszard Pakieser

W Kaskadzie same motoryzacyjne gwiazdy! W Kaskadzie same motoryzacyjne gwiazdy! W Kaskadzie same motoryzacyjne gwiazdy! W Kaskadzie same motoryzacyjne gwiazdy! W Kaskadzie same motoryzacyjne gwiazdy! W Kaskadzie same motoryzacyjne gwiazdy! W Kaskadzie same motoryzacyjne gwiazdy! W Kaskadzie same motoryzacyjne gwiazdy! W Kaskadzie same motoryzacyjne gwiazdy! W Kaskadzie same motoryzacyjne gwiazdy! W Kaskadzie same motoryzacyjne gwiazdy! W Kaskadzie same motoryzacyjne gwiazdy! W Kaskadzie same motoryzacyjne gwiazdy! W Kaskadzie same motoryzacyjne gwiazdy! W Kaskadzie same motoryzacyjne gwiazdy! W Kaskadzie same motoryzacyjne gwiazdy! W Kaskadzie same motoryzacyjne gwiazdy! W Kaskadzie same motoryzacyjne gwiazdy! W Kaskadzie same motoryzacyjne gwiazdy! W Kaskadzie same motoryzacyjne gwiazdy! W Kaskadzie same motoryzacyjne gwiazdy! W Kaskadzie same motoryzacyjne gwiazdy! W Kaskadzie same motoryzacyjne gwiazdy! W Kaskadzie same motoryzacyjne gwiazdy! W Kaskadzie same motoryzacyjne gwiazdy! W Kaskadzie same motoryzacyjne gwiazdy! W Kaskadzie same motoryzacyjne gwiazdy! W Kaskadzie same motoryzacyjne gwiazdy! W Kaskadzie same motoryzacyjne gwiazdy! W Kaskadzie same motoryzacyjne gwiazdy! W Kaskadzie same motoryzacyjne gwiazdy! W Kaskadzie same motoryzacyjne gwiazdy! W Kaskadzie same motoryzacyjne gwiazdy!

Komentarze

Marcin
Kocham klasyki,dlatego też takim jeżdżę.Tylko ciut więcej ma kucyków ;-) fiatcoupepolska pl
2019-03-13 17:13:12

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
13
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Wiadomości Szczecin

 
CZYTAJ WIĘCEJ

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Filmy

Spacerowy protest na Uznamie

Z dostawą do domu

Pizzeria z rodu Gryfa

Sonda

Czy jesteś za zniesieniem obowiązku noszenia maseczek?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie