poniedziałek, 06 lipca 2020.
Strona główna > Wiadomości > Uwaga! Korek na Gdańskiej!

Uwaga! Korek na Gdańskiej!

Uwaga! Korek na Gdańskiej!
Data publikacji: 2019-08-22 14:43
Ostatnia aktualizacja: 2019-08-24 08:44
Wywietleń: 1712 409708

Uwaga kierowcy! Ulicą Gdańską w stronę wyjazdu ze Szczecina ciągnie się dwukilometrowy korek. Ma to związek z wymianą asfaltu między skrzyżowaniem z Merkatora a Basenem Górniczym. By uniknąć stania w korku zalecamy pojechać w kierunku prawobrzeża ulicą Floriana Krygiera.

(KK)

Fot. Facebook/Suszą! Szczecin

Komentarze

żenada
Miasto jest kiepsko zarządzane na każdym odcinku,nawet na Gdańskiej co na to koalicjant Platforma czy to nie jakieś przesłanie? Lepiej poleżeć w hamakach wśród rupieciarni na Orła Białego
2019-08-24 08:32:16
do przwidującej
Z ZDiTMu jesteś? Wgląda to na zwykłe naganianie na korzystanie z tej "udanej inwestycji" (P&R po środku niczego).
2019-08-23 16:28:59
re: @przwidująca
Tak sobie mów. Każdy ma do przewiezienia dzieci, matki, teściowe, telewizory, pralki i zakupy na dwa tygodnie, a w samochodach tylko kierowca i pusty bagażnik.
2019-08-23 16:25:34
xxx
Dlaczego w Podjuchach nie będzie wiaduktu bezpośrednio na autostradę to chyba tylko sam Krzystek wie.
2019-08-23 12:58:43
Krygiera tez korek, ostatnia nadzieja w Przecławiu...
Pnie prezydęcie Krzystek gratuluje impotencjo-niekompetencji urzędniczej - jest pan przykładem że trzeba wymusić wymianę złych prezydentów po 2 kadencjach. ...
2019-08-22 22:35:11
@przewidująca
A gdybyś tak jeszcze musiała odebrać dwa pokaźne pakunki i zabrać starszą, niedołężną osobę, to byś śpiewała inaczej.
2019-08-22 17:47:57
jg729
Kto pozwala na takie cyrki w środku dnia w tym miejscu. Korek gigant, roboty żadnej.
2019-08-22 16:42:29
przewidująca
Wiedząc co sie będzie działo zostawiłam samochód przy Park@Ride i w 15 minut z Placu Rodła dojechałam tramwajem .Ominełam cały korek a stąd to już spokojnie pojadę do domu