wtorek, 16 lipca 2019.
Strona główna > Wiadomości > Utrudnienia w komunikacji na prawobrzeżu

Utrudnienia w komunikacji na prawobrzeżu

Utrudnienia w komunikacji na prawobrzeżu
Data publikacji: 2019-06-19 18:12
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:43
Wywietleń: 1846 398111

Na węźle drogowym Szczecin Kijewo trwają prace związane z przebudową magistrali wodociągowej („miedwianki”), co powoduje duże utrudnienia z przejazdem. W środę utworzyły się tam ogromne korki. Duże opóźnienia mają autobusy kursujące w tym rejonie.

Niestety, problemy z przejazdem mogą występować jeszcze do przyszłego tygodnia.

Czytelnicy sygnalizują, że duże opóźnienia mają autobusy komunikacji miejskiej kursujące na prawobrzeżu Szczecina.

– Od godziny 15 siedzimy na Basenie Górniczym, żadne autobusy w stronę Wielgowa nie jeżdżą, ani 73, ani 93, ani G – alarmowała pani Krystyna. – Na Basenie nie można uzyskać informacji, na tablicach wyświetla się teoretyczna godz. odjazdu, dyspozytorzy ZDiTM nie odbierają telefonów. Nie ma komunikacji zastępczej, nie ma informacji. Dramat jakiś.

(isz)

Fot. Ryszard Pakieser

Komentarze

Ktos
To jest KPINA,KPINA I JESZCZE RAZ KPINA.Ten cymbał który jest za to odpowiedzialny powinien już drugiej roboty sobie zaczac szukać.24 h roboty powinne trwać.Dzisiaj tam nikogo nie ma ?? Wywiało ich ???a od jutra znowu koreczki...Brawo mózgi!!!
2019-06-20 14:39:48
Węzeł Kijewo= ENERGOPOL...
...i wszystko jasne!
2019-06-20 11:07:09
Gryf
Takie rzeczy powinny być karane i to przyķładnie! To jest sabotaż. Drogi ewakuacyjne z miasta zostały sparaliżowane. Czlowiek za to odpowiedzialny powinien za karę codziennie tamtędy jeździć kilka razy dziennie.
2019-06-20 09:52:20
M50
Zrobimy super koniczynę w Kijewie przy autostradzie, a korki będą się tworzyć na krzyżówce, 300 metrów dalej w stronę centrum. Węzeł przy Granitowej nadal będzie węzłem spowalniaczem, bo tam zastosuje się rozwiązanie z ubiegłego wieku. Nic dobrego Szczecinianie nas nie czeka, na najbliższe dekady.
2019-06-20 07:29:20
kanalia
ale chamowa na dlugi weekend... to spacjalnie dla Was ziomale cmok cmok
2019-06-19 23:03:09
gość
Utrudnienia to mało powiedziane, po godzinie 15 przejazd z Dąbia do Zdrojów zajmował GODZINĘ! ARMAGEDON do kwadratu! No ale co tam, włodarze naszego miasta nie mieszkają na Prawobrzeżu, ich to nie dotyczy.
2019-06-19 21:48:20
kierowca 2
Z chęcią bym się dowiedział co za baranek i na jakim stanowisku pozwala na to co dzieje się na tym węźle Kijewo i z chęcią poznałbym personalia innego baranka który na to nie reaguje a powinien. Jak można dopuścić, żeby wyjazd z 400 tysięcznego miasta był możliwy tylko jednym pasem zdezelowanej drogi? Do kogo tu pisać żeby Ci ludzie w końcu wytrzeźwieli?
2019-06-19 18:54:41
kierowca
Długi weekend .Co rok to samo