piątek, 29 maja 2020.
Strona główna > Wiadomości > Uszkodziła auto, bo... była zdenerwowana

Uszkodziła auto, bo... była zdenerwowana

Uszkodziła auto, bo... była zdenerwowana
Data publikacji: 2016-01-11 18:31
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:51
Wywietleń: 1922 94826

Zarzut uszkodzenia mienia usłyszała 19-latka ze Szczecina, która wracając w nocy z imprezy porysowała lakier w zaparkowanym w centrum miasta samochodzie marki Opel Vectra. Młodą kobietę i jej 23-letnią koleżankę zatrzymali szczecińscy policjanci. Obie panie były pod wpływem alkoholu.

Policjanci w nocy otrzymali zgłoszenie od jednego z mieszkańców Szczecina, że dwie młode kobiety przechodzące obok jego samochodu zniszczyły mu auto poprzez porysowanie lakieru na całej długości. Właściciel pojazdu wycenił straty na 1500 złotych. Mundurowi, którzy przyjęli to zawiadomienie zatrzymali w centrum miasta 19- i 23-latkę.

- Obie kobiety były pod znacznym wpływem alkoholu. Po wytrzeźwieniu zostały przesłuchane. Jak wyjaśniła 19-latka, razem z koleżanką wracały z imprezy. Po drodze zauważyły przy chodniku zaparkowanego opla. Według relacji młodszej z kobiet nie mogły swobodnie przejść i dlatego przy użyciu kluczy do mieszkania porysowały lakier w tym aucie - podała asp. szt. Anna Gembala.

Zeznania 19-latki potwierdziła jej koleżanka. Obie stwierdziły, że wypiły wcześniej alkohol i były poddenerwowane. Nie potrafiły racjonalnie wytłumaczyć tego zdarzenia, aczkolwiek 19-letnia sprawczyni uszkodzenia mienia żałuje i chce naprawić szkodę, którą wyrządziła. Kobieta usłyszała zarzut zniszczenia mienia. Za ten czyn może jej grozić nawet do 5 lat pozbawienia wolności. (p)

Komentarze

Precz z patologią
Następnym razem będą wracać z kolejnej libacji alkoholowej i na ich drodze stanie wózek z niemowlakiem, więc go z niego wyrzucą, bo "będą poddenerwowane"? To jest chore, gdzie byli ich rodzice? Chyba, że pili razem, to inna sprawa.
2016-01-12 07:37:21
Ino raz!
Ja!!!
2016-01-11 18:57:43
Ch. Eng.
No przyznać się! Ile razy mieliście ochotę to zrobić jakiemuś palantowi który parkując nie zostawia praktycznie możliwości swobodnego przejścia, szczególnie teraz. jak jest slizgawica.
2016-01-11 17:50:00

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
6
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Wiadomości Szczecin

 
CZYTAJ WIĘCEJ

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Filmy

Spacerowy protest na Uznamie

Z dostawą do domu

Pizzeria z rodu Gryfa

Sonda

Czy jesteś za zniesieniem obowiązku noszenia maseczek?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie