środa, 05 sierpnia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Usypali napis „Kocham Szczecin”

Usypali napis „Kocham Szczecin” [GALERIA]

Usypali napis „Kocham Szczecin”
Data publikacji: 2020-07-04 16:21
Ostatnia aktualizacja: 2020-07-06 12:08
Wywietleń: 878 463257

Uczestnicy zajęć Domu Kultury Słowianin wraz z mieszkańcami Szczecina spotkali się w sobotnie (4 lipca) popołudnie na placu Lotników, gdzie wspólnie z zaprzyjaźnionymi artystami usypali z kolorowego piasku napis „Kocham Szczecin”.

Wydarzenie w pobliżu pomnika Colleoniego zostało zorganizowane w ramach uczczenia 75. urodzin polskiego Szczecina. Seniorzy działający w Instytucie Seniora DK Słowianin przygotowali okolicznościowe kotyliony. Wydarzeniu towarzyszyły koncerty oraz pokazy tańca. Natomiast uczestnicy mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia w fotobudce.

(isz)

Fot. Marta Teszner
Usypali napis „Kocham Szczecin” Usypali napis „Kocham Szczecin” Usypali napis „Kocham Szczecin” Usypali napis „Kocham Szczecin” Usypali napis „Kocham Szczecin” Usypali napis „Kocham Szczecin” Usypali napis „Kocham Szczecin” Usypali napis „Kocham Szczecin” Usypali napis „Kocham Szczecin” Usypali napis „Kocham Szczecin” Usypali napis „Kocham Szczecin” Usypali napis „Kocham Szczecin” Usypali napis „Kocham Szczecin” Usypali napis „Kocham Szczecin” Usypali napis „Kocham Szczecin”

Komentarze

@ NIENAWIDZĘ CIĘ PLACU ADAMOWICZA. To imię !!!
Jak Ci się nie podoba to wyprowadź się ze Szczecina. Nikt po Tobie płakać nie będzie.
2020-07-06 11:37:21
Jola
Ale później ten bałagan posprzątali? Bo przecież powinni, prawda?
2020-07-05 13:07:31
Teraz oczekuję wzorem Filharmonii i tego placu -
zanim zabetonują nabrzeże i puszczą lódki na Rusałkę co jakiś czas zabarwiać w niej wodę na wesołe kolory.
2020-07-05 10:01:30
ITP
Zachwycająco wysoki poziom intelektualny wydarzenia i zadziwiająco wysoka frekwencja. Ciekawe, kto i ile za to płaci?
2020-07-05 08:46:32
Jak można byłło tak obsrać kawałek Szczecina ??!!
.
2020-07-05 00:01:00
NIENAWIDZĘ CIĘ PLACU ADAMOWICZA. To imię !!!
Przeżyłem Cię kochany Szczecinie od 1951 roku !!! Nie będę wymieniał z kim. Ot, byli. Tacy jak teraz już bądźmy. Nie wpuszczajcie łódek na®usałkę !!! .
2020-07-04 21:08:37
Mamma mia, Mamma mia !!!
Jak ten Szczecin głupieje. Nie dajmy się ! POBIEDA !!!!
2020-07-04 20:45:04
do @ Juzek
- on bez "prompetera" jest cienki jak Kidawa Błońska.
2020-07-04 19:57:03
Juzek
@ show - a ty w ogóle wiesz co znaczy ten skrót, umiesz wymówić te litery po angielsku i we właściwej kolejności?
2020-07-04 19:39:34
show
Fajny jest ten nasz Szczecin bez LGBT, czy jak im tam.
2020-07-04 17:50:13
Dementia praecox status gravorum.
.
2020-07-04 17:36:04