piątek, 25 maja 2018.
Strona główna > Wiadomości > Uruchomili mapę wodociągowych awarii

Uruchomili mapę wodociągowych awarii

Uruchomili mapę wodociągowych awarii
Data publikacji: 2016-12-25 16:07
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-14 21:51
Wywietleń: 376 188864

Specjalną mapę Szczecina, na której można zobaczyć wyłączenia sieci wodociągowej, uruchomił niedawno Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Szczecinie. Na mapie charakterystycznymi flagami oznaczone są miejsca, w których pracują ekipy zakładu. 

Po kliknięciu w te miejsca w specjalnym okienku wyświetla się informacja o rodzaju awarii lub charakterze prowadzonych prac i przewidywanym terminie ich zakończenia. Dwukrotne kliknięcie w dany obszar mapy powoduje jego częściowe przybliżenie. Do przybliżania i oddalania widoku służą również przyciski + i - umieszone w lewym górnym rogu mapy. Jeżeli po otwarciu mapy nie widać na niej żadnych flag, oznacza to, że w danej chwili nie ma żadnych wpisanych w system zgłoszeń.

"Jeśli mają Państwo informację o realizowanych w danym momencie pracach, najlepiej jest zadzwonić bezpośrednio na numer pogotowia wodno-kanalizacyjnego 994 i wyjaśnić sprawę. Choć dokładamy wszelkich starań, by informacje o zgłoszeniach pojawiały się na bieżąco, może zdarzyć się jakieś przesunięcie w czasie w tym zakresie" - napisał ZWiK w informacji na temat swojej nowej inicjatywy.

Mapę można znaleźć pod adresem: http://zwik.szczecin.pl/wylaczenia

(k)

Graf. http://zwik.szczecin.pl/

Komentarze

niedawno?
Mapę uruchomiono wraz z nową stroną internetową ZWIK-u, czyli 1,5 roku temu.
2016-12-26 00:48:56
PORT
Awarie trzeba usuwać jak najszybciej, a nie zaznaczać na mapach!
2016-12-25 19:04:23

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
11
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Różne odcienie filharmonii
Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”