Piątek, 12 lipca 2024 r. 
REKLAMA

Uprawiał konopie w namiocie w pokoju

Data publikacji: 10 listopada 2016 r. 18:47
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 11:20
Uprawiał konopie w namiocie w pokoju
 

Szczecineccy policjanci zatrzymali 31-latka, który w jednym z pomieszczeń mieszkalnych uprawiał konopie indyjskie. Funkcjonariusze zabezpieczyli u niego narkotyki, krzewy w różnym stadium rozwoju oraz profesjonalne urządzenia służące do ich uprawy.

Na terenie gminy Biały Bór na jednej z posesji policjanci odkryli plantację konopi indyjskich. Jak się okazało 31-letni mężczyzna w jednym z pokoi rozstawił specjalistyczny namiot, w którym prowadził nielegalna uprawę.

W namiocie śledczy zabezpieczyli niewielkie ilości suszu roślinnego, 29 krzewów marihuany, oraz służące do ich uprawy urządzenia tj. lampa sodowa, wentylator, termometr, transformator, a także specjalistyczny namiot.

- Szczecineccy policjanci zatrzymali sprawcę przestępstwa i wraz z zabronionymi substancjami zabezpieczyli wykorzystywane do ich uprawy urządzenia. W trakcie oględzin policjanci z Wydziału do Walki z Korupcją i Przestępczością Gospodarczą ustalili, że mieszkaniec powiatu Szczecineckiego nielegalnie pobierał prąd, który wykorzystywał do zapewnienia optymalnych warunków dla swojej nielegalnej hodowli - informuje mł. asp. Anna Matys.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a następnie usłyszał zarzut z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

W czwartek na wniosek Komendanta Powiatowego Policji w Szczecinku prokurator zastosował wobec niego dozór policji i wydał mu zakaz opuszczania kraju. Podejrzanemu za popełnione przestępstwo może grozić kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności. (k)

Fot. arch. policji

 

 

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Gargamel
2016-11-10 23:03:20
Po osiedlu gania psychopata z siekierą, na miasto wieczorem strach wychodzić, a dzielna polska policja zajmuje się gościem hodującym trawę na własny użytek. Już się czuję bezpieczniej... Genialne mamy prawo, genialny mamy państwo, a debilni wyborcy zamiast powiedzieć pod sejmem wypie***ć głosują jak to stado baranów na cwaniaka który ładnie się uśmiecha.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA