czwartek, 01 października 2020.
Strona główna > Wiadomości > Upał, wakacje i gigantyczne kolejki

Upał, wakacje i gigantyczne kolejki [GALERIA, FILM]

Upał, wakacje i gigantyczne kolejki
Data publikacji: 2016-06-25 11:33
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:07
Wywietleń: 4554 140778

Gigantyczne kolejki utworzyły się w sobotni poranek przed szczecińskim kąpieliskiem "Arkonka". Tłumy spragnionych słońca i wody szczecinian zjawiły się tam od rana, by odbić się od... zamkniętych kas.

- To jakiś skandal - uważa pan Jacek. -Setki ludzi, całymi rodzinami często z małymi dziećmi, chciały w pierwszą wakacyjną sobotę skorzystać z ochłody, a skończyło się na często ponad godzinnym oczekiwaniu w gigantycznych kolejkach.

Plażowicze najwyraźniej nie wiedzieli, że bramy kąpieliska, podobnie jak kasy, otwierane są dopiero o godz. 10, albo liczyli, że ze względu na pogodę stanie się to wcześniej.

Jednemu z mężczyzn, który przyszedł z dzieckiem, puściły nerwy i zaczął się tak awanturować, że ochrona kąpieliska wezwała policję.

- Chciał wejść bez kolejki, doszło do przepychanek, mężczyzna używał też nieparlamentarnych słów  - relacjonuje kom. Przemysław Kimon, rzecznik zachodniopomorskiej policji. - Został ukarany mandatem za zakłócanie ładu i porządku publicznego. Ostatecznie zrezygnował z wejścia na Arkonkę.

- Moim zdaniem to nie jest normalne - mówi pan Jacek. - Wiadomo było, że rozpoczęły się wakacje, że są upały i że jedyne takie kąpielisko w mieście będzie oblegane. czy w tym mieście nikt naprawdę nie myśli o jego mieszkańcach? Proponuję, by w takich sytuacjach bramy, albo przynajmniej kasy, otwierać wcześniej. To naprawdę ułatwi życie i zaoszczędzi nerwów...

(t)

Fot. i film. R.STACHNIK

Upał, wakacje i gigantyczne kolejki Upał, wakacje i gigantyczne kolejki Upał, wakacje i gigantyczne kolejki Upał, wakacje i gigantyczne kolejki Upał, wakacje i gigantyczne kolejki Upał, wakacje i gigantyczne kolejki Upał, wakacje i gigantyczne kolejki Upał, wakacje i gigantyczne kolejki Upał, wakacje i gigantyczne kolejki Upał, wakacje i gigantyczne kolejki Upał, wakacje i gigantyczne kolejki Upał, wakacje i gigantyczne kolejki Upał, wakacje i gigantyczne kolejki Upał, wakacje i gigantyczne kolejki Upał, wakacje i gigantyczne kolejki Upał, wakacje i gigantyczne kolejki Upał, wakacje i gigantyczne kolejki Upał, wakacje i gigantyczne kolejki

Komentarze

Optymista
Ludzie co wy gadacie! Byłem wczoraj na Arkonce. Żadnych kolejek. Kasjerzy bardzo mili. Nawet deszcz im nie przeszkadzał bo siedzieli w takich ładnych budkach. Jakie kolejki? Żale do prezydenta? Głupota ! Prezydent wizytował Arkonkę trzykrotnie: przed otwarciem, w październiku 2015 i kwietniu 2016. Żadnych kolejek nie było! Dlatego z całego serca przyznał kierownictwu ZUK nagrody roczne. Dobra robota!
2016-06-30 12:20:56
Lili
Skandalem jest to ,iż na tak duże miasto jest tylko jedno porządne kąpielisko!!!
2016-06-26 00:58:44
DD
Ok. Zgadzam się, że trzeba usprawnić kwestię Arkonki. Ale nie wpadłbym na to, żeby z małym dzieckiem wychodzić w 40 stopniowy upał... Co trzeba mieć w głowie żeby iść w taki upał i jeszcze tam stać 2 godziny ?
2016-06-25 19:29:48
robbcio
ja tam lubie sie w doku schłodzić miską lodu i wiatraczkiem www.youtube.com/watch?v=pf8UvIWBCiw
2016-06-25 18:33:18
magdzia
to nie wina kierownictwa kompieliska tylko naszego bezmyślnego prezysenta dla ktorego są ważniejsze głupie biurowce niż wybudowanie jakiegoś po4rządnego kompieliska, bo jak narazie jest tylko Arkonka !!! podziwiam ludzi którym chciało się stać i czekać na swoją kolej!!
2016-06-25 15:31:05
Koala
To nie wina kierownika, pretensje to wyżej, do naszych włodarzy którzy wymyślili system sprzedaży biletów.Kiedyś były dwa bilety ulgowy i normalny i była to normalność a teraz....bzdura
2016-06-25 15:17:05
współczuję kasjerom i podziwiam ludzi zdeterminowanych na tyle żeby się tam dostać
2016-06-25 14:27:46
ZUK
Pan Sumisławski powołał przed odejściem Wydział który bardzo sprawnie i fachowo będzie zarządzał kąpieliskami I TO SĄ WIDOCZNE EFEKTY.
2016-06-25 13:36:39
ojciec Nil
Takiego skandalu to dawno nie było. Po ok. 1 godzinie oczekiwania, dziecko nie wytrzymało i musieliśmy zrezygnować. Przewidywany czas czekania to było jeszcze ok. 2 godzin. Pewnie nikt z władz miasta nie pracuje w sobotę, więc nie widzie tego co tam się dzieje. Ludzie, którzy biorą pieniądze za zarządzanie tym obiektem, powinni być wyrzuceni w trybie natychmiastowym. Jest tyle sposobów aby sobie poradzić. Choćby uruchomić kilkanaście więcej punktów sprzedaży w weekendy. Proste? Dla tych aparatczyków trudne, ale wystarczy zatrudnić na takie weekendy studentów, bezrobotnych z PUP, albo przerzucić kilkunastu urzędników i dać im wolne w poniedziałek i wtorek (i tak nic nie robią w pracy). Metod jest wiele, ale jak zatrudnia się ludzi, którzy są bezmyślni to tacy nic nie wymyślą. Wstyd. Floating Garden pożal się Boże.
2016-06-25 12:19:35
SKANDAL !
Kto tu dla kogo jest? Może wywalić na zbity pysk kierownictwo kąpieliska ?
2016-06-25 12:10:58

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
16
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie