sobota, 15 sierpnia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Ulica Hoża w przebudowie. Autobusy nadal objazdami

Ulica Hoża w przebudowie. Autobusy nadal objazdami

Ulica Hoża w przebudowie. Autobusy nadal objazdami
Data publikacji: 2019-11-28 13:04
Ostatnia aktualizacja: 2019-11-28 21:50
Wywietleń: 1357 430341

Dłużej niż wcześniej zakładano będą trwały prace przy przebudowie na ulicy Hożej w Szczecinie, które powodują, że autobusy linii 58, 59, 523 i 524 kursują od ponad tygodnia objazdami. Chodzi o jej odcinek od skrzyżowania z ul. Bogumińską do wiaduktu na wysokości ul. Wendeńskiej. Nadal jest on całkowicie nieprzejezdny. Z aktualnej, tj. z minionej środy, zapowiedzi Hanny Pieczyńskiej, rzeczniczki prasowej ZDiTM, wynika, że autobusy na swoją stałą trasę powrócą najwcześniej w środę, 4 grudnia.

- Autobusy linii 58 i 59 kursują na zmienionej trasie: od ul. Wilczej ulicami Komuny Paryskiej, Rugiańską, Druckiego-Lubeckiego, Blizińskiego, Ludową, Dębogórską, Grzymińską, Studzienną do ul. Robotniczej i dalej bez zmian, według specjalnego rozkładu jazdy. Powrót dla kursów w relacji skróconej Studzienna — Plac Rodła odbywa się przez ul. Robotniczą. Obowiązują wszystkie przystanki na trasie objazdu - przypomina H. Pieczyńska.

Dodatkowo uruchomione są przystanki: „Ludowa” (w kierunku ul. Robotniczej) na ul. Blizińskiego (przed skrzyżowaniem z ul. Ludową, nr 16001), „Studzienna” (w kierunku placu Rodła) na ul. Studziennej (na wysokości przystanku w kierunku Gocławia/Nehringa, nr 44610).

Dla linii 58 i 59 nieczynne są obecnie przystanki: „Komuny Paryskiej” (kierunek Gocław/Nehringa), „Jana z Czarnolasu”, „Hoża”, „Żelazna”.

Autobusy linii 523 kursują zmienioną trasą: od ul. Przyjaciół Żołnierza ulicami Komuny Paryskiej, Rugiańską, Druckiego-Lubeckiego, Konarskiego, Ludową i Dębogórską według normalnego rozkładu jazdy. Nieczynne dla tej linii będą przystanki: „Komuny Paryskiej”, „Jana z Czarnolasu”, „Hoża”, „Żelazna”, „Robotnicza 5”. Dodatkowo został uruchomiony przystanek „Golisza” w obu kierunkach. Na linii 524 dotychczasowy kurs w relacji Police Zajezdnia/Police Jasienica Pętla — Pomorzany Dobrzyńska przez ul. Wiszesława realizowany jest przez ul. Bogumińską z pominięciem ul. Wiszesława. Godzina odjazdu z pętli „Police Zajezdnia” (3:05) pozostanie bez zmian.

(MIR)

Fot. Mirosław WINCONEK

Ulica Hoża w przebudowie. Autobusy nadal objazdami Ulica Hoża w przebudowie. Autobusy nadal objazdami Ulica Hoża w przebudowie. Autobusy nadal objazdami Ulica Hoża w przebudowie. Autobusy nadal objazdami

Komentarze

Nowe
Wstyd, ze tak długo to wszystko trwa..
2019-11-28 21:49:13
j-23
Jeżeli to są aktualne zdjęcia,to na pewno we środę nie pojadą tędy autobusy.Plac budowy prawie pusty,widać kilka osób,lecz nie przy pracy tylko na gadanym.sprzęt nie widać żeby pracował,dwa krótkie odcinki ulic.Tyle czasu się babrać.A będzie jeszcze gorzej.
2019-11-28 19:17:59
Gość
Co tym razem nie wyszło?
2019-11-28 18:48:42
Miejski łazęga
Nie wierzę w żadne zapewnienia "Hanki" Ta notorycznie mija się z prawdą.Zapowiadała też koniec przebudowy ulic w okół ryneczku na Pogodnie; Reymonta oraz przyległych.Kłamstwo-roboty dalej trwają,ulice są zamknięte,nieprzejezdne dla mieszkańców i pracowników oraz klientów ryneczku "Pogodno" Oszukała czytelników.
2019-11-28 13:48:48

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
26
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Iluminacje Szczecin 2020

Nekrologi

Sonda

Czy zaszczepisz się przeciwko koronawirusowi, gdy będzie taka możliwość?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie