Niedziela, 01 października 2023 r. 
11 szczecin
REKLAMA

Ukradli... słoik dżemu

Data publikacji: 24 lutego 2016 r. 18:33
Ostatnia aktualizacja: 11 kwietnia 2021 r. 15:45
Ukradli... słoik dżemu
Fot. Robert Stachnik (arch.)  

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Białogardzie zatrzymali czterech sprawców rozboju. Przewrócili oni kobietę na ziemię, a następnie z jej torebki ukradli... słoik dżemu. Trzej nieletni sprawcy trafili do schroniska dla nieletnich, natomiast pełnoletni sprawca został objęty policyjnym dozorem.

Oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Białogardzie otrzymał zgłoszenie, iż na jednej z ulic miasta doszło do rozboju na 53-latce. Sprawcy uderzyli pokrzywdzoną, po czym ukradli jej z torebki słoik z dżemem o wartości 3 złotych.

- Kryminalni z Białogardu ustalili czterech sprawców tego nietypowego zdarzenia. Zatrzymano trzy osoby nieletnie i jedną osobę dorosłą - informuje mł. asp. Anna Kakarenko.

Nieletnich przewieziono do Izby Dziecka, natomiast dorosły sprawca trafił do policyjnego pomieszczenia dla osób zatrzymanych. Po przesłuchaniach, decyzją Sądu Rodzinnego i Nieletnich, trzech młodszych sprawców zostało umieszczonych w schronisku dla nieletnich. Wobec osoby dorosłej prokurator zastosował dozór policyjny.

Przestępstwo rozboju zagrożone jest karą do 12 lat pozbawienia wolności. (p)

 

Fot. Robert Stachnik (arch.)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Takie są efekty
2016-02-24 20:28:03
porządku, który nam Solidaruchy zafundowały...bida z nędzą i występek. W jakiej fatalnej sytuacji finansowej musieli być ci młodzi ludzie, żeby więzieniem ryzykować za jakiej nędzne grosze staruszki. To ta banda łotrów jest winna a nie ci gówniarze.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA