poniedziałek, 28 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Uciekał z tytoniem

Uciekał z tytoniem

Uciekał z tytoniem
Data publikacji: 2015-11-06 14:49
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:45
Wywietleń: 1302 35903

Zachodniopomorscy funkcjonariusze Izby Celnej zatrzymali po pościgu mężczyznę, który przewoził 72 kg nielegalnego tytoniu o wartości przekraczającej 46 tys. zł. 

Funkcjonariusze z grupy mobilnej podczas rutynowego patrolu postanowili skontrolować samochód osobowy, którego kierowca wydał się im znajomy. Na widok funkcjonariuszy mężczyzna przyśpieszył, a kierowca nie reagował na wezwania i sygnały świetlne i dźwiękowe. Celnicy rozpoczęli pościg.

Kierowca uciekającego pojazdu stracił panowanie nad pojazdem i zakończył swą ucieczkę na murze okalającym cmentarz w Dołujach. Szybko okazało się, że wnętrze pojazdu wypełniał pocięty nielegalny tytoń do palenia luzem. Kierowca, mieszkaniec Szczecina, okazał się być dobrze znany ze wcześniejszych „akcyzowych” zatrzymań. 

Ogółem przejęto 72 kg nielegalnego tytoniu, wycenionego na ponad 46 tys. zł, a uszczuplenia z tytułu niezapłaconych podatków obliczono na kwotę przekraczającą 53 tys. zł.

Komentarze

Smutne refleksje. Uciekał z wartością 46 tys. zł !!!!!!! Złapany !!
Co z tymi co UCIEKLI Z MILIARDAMI ?????
2015-11-07 12:28:31
Kontrole
To przynajmniej wiadomo, skąd wziął pieniądze na taki samochód. Powinno się, z urzędu, sprawdzać wszystkich właścicieli luksusowych samochodów w Szczecinie, bo czasami widać, że jedzie ktoś, kto swoją fizjonomią nie budzi podejrzeń, że jest adwokatem, lekarzem, czy naukowcem.
2015-11-06 14:18:18

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
6
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

kondolencje

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie