niedziela, 27 maja 2018.
Strona główna > Wiadomości > Trzej Królowie w Łobzie

Trzej Królowie w Łobzie

Trzej Królowie w Łobzie
Data publikacji: 2017-01-06 14:08
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-14 21:52
Wywietleń: 850 195992

Z okazji Święta Objawienia Pańskiego, już po raz czwarty mieszkańcy Łobza licznie uczestniczyli w Orszaku Trzech Króli, który wyruszył w piątek (6 stycznia) sprzed Domu Kultury. Wszystkim towarzyszyła orkiestra dęta i śpiew kolęd. Korowód miał eskortę policji. Dostojni Mędrcy ze Wschodu wraz z asystą jechali na saniach ciągniętych przez… traktor. Podobnie, jak w minionych latach, w gronie uczestników byli druhowie z jednostki OSP w Boninie. Zgodnie z tradycją Trzej Królowie oddali pokłon i złożyli dary Maleńkiemu Jezusowi w przykościelnej żywej szopce. Później była uroczysta suma parafialna i koncert noworoczny w kościele oraz gminny przegląd zespołów kolędniczych w Domu Kultury.

Tekst i fot. (cz.b.)

Trzej Królowie w Łobzie Trzej Królowie w Łobzie Trzej Królowie w Łobzie

Komentarze

echo
Rozrasta się impreza i pięknieje z roku na rok. Szkoda, że tak mało władze włączają się w tę uroczystość. Coś w tym roku Kazika zabrakło?
2017-01-06 18:19:07

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
14
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Różne odcienie filharmonii
Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”