piątek, 14 sierpnia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Trwają poszukiwania załogi

Trwają poszukiwania załogi

Trwają poszukiwania załogi
Data publikacji: 2020-07-11 12:26
Ostatnia aktualizacja: 2020-07-20 13:33
Wywietleń: 1089 464172

Jest jeszcze szansa, aby w te wakacje przeżyć niesamowitą żeglarską przygodę. Centrum Żeglarskie poszukuje załogi, która weźmie udział w Regatach Bałtyckich 2020. Wciąż są wolne miejsca, aby popłynąć na trasie Świnoujście-Gdynia-Kołobrzeg-Szczecin. Załogi zostaną zaokrętowane na żaglowcu Pogoria oraz na trzech jachtach - Darze Szczecina, Urtice i Zrywie.

- Poszukujemy nie tylko osób z doświadczeniem na wodzie, ale też tych, którzy dopiero chcą rozpocząć morską przygodę. Jeśli myśl o żeglowaniu nie daje Ci spokoju, ale nigdy nie było okazji, aby rozstać się z lądem - właśnie nadarza się wyjątkowa szansa. Czekają Cię wachty nawigacyjne, bosmańskie, kambuzowe i trapowe, wspólne gotowanie i śpiewanie szant - zachęca Małgorzata Miszczuk, rzecznik prasowy Centrum Żeglarskiego.

Poszukiwane są osoby, które: najpóźniej do 15 sierpnia br. będą miały ukończone 18 lat; mieszkają, pracują lub uczą się w Polsce (pierwszeństwo w rekrutacji mają osoby mieszkające, uczące się, pracujące w Szczecinie); są odpowiedzialne i zaangażowane w pracę i podjęte działania; są kreatywne i otwarte na ludzi i świat; mają dobry stan zdrowia; posiadają umiejętność pływania wpław; chcą przeżyć niezapomnianą, żeglarską przygodę.

Rekrutacja trwa tylko do 20 lipca br. Regaty Bałtyckie odbędą się w dniach 18-30 sierpnia br. Centrum Żeglarskie zapewnia wyczarterowanie jednostki na potrzeby rejsu, zakwaterowanie i wyżywienie, ubezpieczenie podczas rejsu w zakresie: NNW, OC w życiu prywatnym.

Szczegółowe informacje odnośnie rekrutacji i podanie o przyjęcie do załogi dostępne są na stronie internetowej centrumzeglarskie.pl Pytania można kierować na reprezentacja@centrumzeglarskie.pl.

(KaNa)

na zdjęciu: Załogi zostaną zaokrętowane między innymi na Darze Szczecina.

Fot. Ryszard PAKIESER

 

 

Komentarze

mariner
Moze warto napisac ile taka przyjemnosc ma kosztowac uczestnikow. Swoja droga slabo z morskimi zainteresowaniami naszej mlodziezy :)
2020-07-12 16:08:05
czytam
Trzeba przyznać ,że tytuł porusza .
2020-07-11 16:26:22
retor
Tytuł sugeruje, że ktoś wypadł za burtę.
2020-07-11 13:04:00
Tradycyjny tytulik Kurierka.
Po przeczytaniu nagłówka byłem w 100 % przekonany, że zatonęła jakaś jednostka pływająca i poszukują rozbitków. Chyba nie tylko ja tak pomyślałem. Kurier przynajmniej W TYM nie do pokonania.
2020-07-11 12:51:54

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
19
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Rozbiórka Domu Marynarza

Nekrologi

Sonda

Czy zaszczepisz się przeciwko koronawirusowi, gdy będzie taka możliwość?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie