Sobota, 20 kwietnia 2024 r. 
REKLAMA

Trwa obława na sprawcę napadu na bank

Data publikacji: 17 marca 2016 r. 15:04
Ostatnia aktualizacja: 11 kwietnia 2021 r. 15:47
Trwa obława na sprawcę napadu na bank
 

Policjanci poszukują mężczyzny, który napadł na bank przy Wybrzeżu Władysława IV w Świnoujściu. Mężczyzna groził kasjerce nożem i kazał oddać pieniądze. Swojego planu nie zrealizował, bo przestraszył się alarmu. Trwają poszukiwania mężczyzny.

Udało się nam potwierdzić i uszczegółowić podawane wcześniej informacje. Mężczyzna wszedł do banku spółdzielczego przy Wybrzeżu Władysława IV z nożem i torbą. Zaczął grozić kasjerce i żądał, żeby ta dała mu pieniądze. Pracowniczka banku zachowała jednak zimną krew i włączyła alarm. Mężczyzna przestraszył się i uciekł. Nie zdołał nic ukraść. Po chwili na miejsce przyjechała firma ochroniarska oraz policja.

- Poszukujemy mężczyzny, zabezpieczamy nagranie z monitoringu i docieramy do osób, które mogłyby pomóc w ustaleniu miejsca przebywania sprawcy - mówi st. asp. Beata Olszewska ze świnoujskiej policji.

Oddział banku został zamknięty. Na drzwiach wejściowych pracownicy powiesili karteczkę „awaria systemu”. Wewnątrz pracowali policjanci. W poszukiwaniach złodzieja bierze udział także pies tropiący.

Dodajmy, że przed ostatnim razem do napadu na bank w Świnoujściu doszło dziewięć miesięcy temu. Dopiero po ośmiu miesiącach udało się zatrzymać dwóch sprawców napadu. Czy tym razem do zatrzymania dojdzie szybciej?

Tekst i fot. BaT

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Jakób
2016-03-17 19:50:38
@ obywatel: Po "dobrych zmianach" policja jest w rozsypce, a niektórzy szkolą się w obsłudze bidetów.
obywatel
2016-03-17 16:41:18
Minister MSWiA wczoraj zapewniał że po ,,dobrych zmianach" jakie wprowadził, teraz policja działa sprawnie, szybciej i efektywniej

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA