piątek, 18 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Trwa obława na sprawcę napadu na bank

Trwa obława na sprawcę napadu na bank

Trwa obława na sprawcę napadu na bank
Data publikacji: 2016-03-17 15:04
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:57
Wywietleń: 678 123776

Policjanci poszukują mężczyzny, który napadł na bank przy Wybrzeżu Władysława IV w Świnoujściu. Mężczyzna groził kasjerce nożem i kazał oddać pieniądze. Swojego planu nie zrealizował, bo przestraszył się alarmu. Trwają poszukiwania mężczyzny.

Udało się nam potwierdzić i uszczegółowić podawane wcześniej informacje. Mężczyzna wszedł do banku spółdzielczego przy Wybrzeżu Władysława IV z nożem i torbą. Zaczął grozić kasjerce i żądał, żeby ta dała mu pieniądze. Pracowniczka banku zachowała jednak zimną krew i włączyła alarm. Mężczyzna przestraszył się i uciekł. Nie zdołał nic ukraść. Po chwili na miejsce przyjechała firma ochroniarska oraz policja.

- Poszukujemy mężczyzny, zabezpieczamy nagranie z monitoringu i docieramy do osób, które mogłyby pomóc w ustaleniu miejsca przebywania sprawcy - mówi st. asp. Beata Olszewska ze świnoujskiej policji.

Oddział banku został zamknięty. Na drzwiach wejściowych pracownicy powiesili karteczkę „awaria systemu”. Wewnątrz pracowali policjanci. W poszukiwaniach złodzieja bierze udział także pies tropiący.

Dodajmy, że przed ostatnim razem do napadu na bank w Świnoujściu doszło dziewięć miesięcy temu. Dopiero po ośmiu miesiącach udało się zatrzymać dwóch sprawców napadu. Czy tym razem do zatrzymania dojdzie szybciej?

Tekst i fot. BaT

Komentarze

Jakób
@ obywatel: Po "dobrych zmianach" policja jest w rozsypce, a niektórzy szkolą się w obsłudze bidetów.
2016-03-17 19:50:38
obywatel
Minister MSWiA wczoraj zapewniał że po ,,dobrych zmianach" jakie wprowadził, teraz policja działa sprawnie, szybciej i efektywniej
2016-03-17 16:41:18

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
17
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Solidarność na fasadzie szczecińskiej filharmonii

Nekrologi

Sonda

Czy zaproponowane przez miasto podwyżki opłat i rozszerzenie Strefy Płatnego Parkowania wraz z obniżkami cen w komunikacji miejskiej uzdrowią sytuację parkingową w śródmieściu Szczecina?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie