piątek, 15 lutego 2019.
Strona główna > Wiadomości > Triathlon Szczecin 2018. Autobusy inaczej

Triathlon Szczecin 2018. Autobusy inaczej

Triathlon Szczecin 2018. Autobusy inaczej
Data publikacji: 2018-07-22 10:06
Ostatnia aktualizacja: 2018-07-24 21:24
Wywietleń: 962 339629

W związku z organizacją w niedzielę 22 lipca Triathlonu Szczecin 2018 wprowadzone są zmiany w kursowaniu autobusów komunikacji miejskiej. Obowiązują aż do zakończenia zawodów.

Linia 52 w kierunku Tkackiej, od godziny 9:00 kursuje po częściowo zmienionej trasie. Od przystanku Port Centralny autobusy jadą w prawo w ul. Gdańską, następnie zawracają pod Estakadą Pomorską i od przystanku Wyszyńskiego jadą swoją stałą trasą.

Linia 64 w kierunku Klucza jedzie częściowo zmienioną trasą. Od skrzyżowania ulic Struga - Gryfińska trasa przebiega ul. Hangarową, Eskadrową, następnie autobusy pod mostem Pionierów i dalej ul. Hangarową do ul. Andre Citroena. Od przystanku Jaśminowa ZUS autobusy kursują stałą trasą. Nieczynny jest przystanek Bagienna przy ul. Gryfińskiej. Autobusy zatrzymują się na tymczasowym przystanku przy ul. Hangarowej.

W kierunku Dąbia -  od skrzyżowania ulic Struga – Gryfińska - autobusy jadą w kierunku ul. Struga następnie wjeżdżają na wiadukt zlokalizowany na wysokości SPA Dąbie, z którego zjeżdżają w kierunku ul. Gryfińskiej i dalej jadą stałą trasą.

 Linia 65 w kierunku ronda Ułanów Podolskich kursuje częściowo zmienioną trasą. Od skrzyżowania ulic Struga - Gryfińska trasa przebiegać będzie ul. Hangarową, Eskadrową, następnie autobusy jadą pod mostem Pionierów i dalej ul. Hangarową do ul. Andre Citroena. Od przystanku Jaśminowa ZUS autobusy kursują stałą trasą. Nieczynny jest przystanek Bagienna przy ul. Gryfińskiej. Autobusy zatrzymują się na tymczasowym przystanku przy ul. Hangarowej.

Linia 66 w kierunku Podjuch kursuje  częściowo zmienioną trasą. Od skrzyżowania ulic Struga - Gryfińska trasa przebiega ul. Hangarową, Eskadrową, następnie autobus jedzie pod mostem Pionierów i dalej ul. Hangarową do ul. Andre Citroena. Od przystanku Jaśminowa ZUS autobusy kursują stałą trasą. Będą  się zatrzymywać na tymczasowym przystanku przy ul. Hangarowej.

Linia 71 w kierunku Turkusowej jedzie częściowo zmienioną trasą. Od skrzyżowania ulic Struga - Gryfińska trasa przebiega ul. Hangarową, Eskadrową, następnie autobus jedzie pod mostem Pionierów i dalej ul. Hangarową do ul. Andre Citroena. Od przystanku Jaśminowa ZUS autobusy jadą stałą trasą. Nieczynny jest przystanek Bagienna przy ul. Gryfińskiej. Autobusy zatrzymują się na tymczasowym przystanku przy ul. Hangarowej.

Linia 77 w kierunku Os. Bukowego kursuje częściowo zmienioną trasą. Od przystanku Gryfińska trasa przebiega ulicami Hangarową, Eskadrową, następnie autobus jedzie pod mostem Pionierów i dalej ul. Hangarową, Struga i od przystanku Bagienna kursuje swoją stałą trasą.

Linia 79 w kierunku Słonecznego jedzie częściowo zmienioną trasą. Od skrzyżowania ulic Struga - Gryfińska przebiega ul. Hangarową, Eskadrową, następnie autobus jedzie pod mostem Pionierów i dalej ul. Hangarową do ul. Andre Citroena. Od przystanku Jaśminowa ZUS kursuje stałą trasą. Autobusy zatrzymują się na tymczasowym przystanku przy ul. Hangarowej.

Linia 84 w kierunku Kijewa jedzie częściowo zmienioną trasą. Od skrzyżowania ulic Struga - Gryfińska trasa przebiega ul. Hangarową, Eskadrową, następnie autobus jedzie pod mostem Pionierów i dalej ul. Hangarową do ul. Andre Citroena. Od przystanku Jaśminowa ZUS autobusy jadą stałą trasą. Nieczynny jest przystanek Bagienna przy na ul. Gryfińskiej. Autobusy zatrzymują się na tymczasowym przystanku przy ul. Hangarowej.

Linia 93 w kierunku Basenu Górniczego kursuje częściowo zmienioną trasą. Od skrzyżowania ulic Struga - Gryfińska trasa przebiega ul. Hangarową, Eskadrową, następnie autobus jedzie pod mostem Pionierów i dalej ul. Hangarową do ul. Andre Citroena. Od przystanku Jaśminowa ZUS autobusy jadą stałą trasą. Nieczynny jest przystanek Bagienna przy ul. Gryfińskiej. Autobusy zatrzymują się na tymczasowym przystanku przy  ul. Hangarowej.

Linia 97 w kierunku os. Bukowego jedzie częściowo zmienioną trasą. Od skrzyżowania ulic Struga - Gryfińska trasa przebiega ul. Hangarową, Eskadrową, następnie autobus jedzie pod mostem Pionierów i dalej ul. Hangarową. Od przystanku Bagienna kursuje stałą trasą

Linia B w kierunku Dworca Niebuszewo, kursuje od przystanku Wiosenna ul. Struga, ul. Hangarową, z pominięciem przystanku Rondo Ułanów Podolskich.

Przystanki Basen Górniczy dla linii A, B, C w obu kierunkach przeniesione są do zatok autobusowych przy ul Gdańskiej, na wysokości pętli.

Trasa rowerowa Triathlonu przebiega ulicami: Wendy, Zbożową, Energetyków, Gdańską, Estakadą Pomorską, mostem Pionierów, Eskadrową, Hangarową, Struga i Zwierzyniecką.

Trasa biegowa Triathlonu ulicami: Wendy, Zbożową, Energetyków, Nabrzeże Wieleckie, Bulwar Piastowski.

(isz)

Komentarze

tobago
Jakie były koszty tych autobusowych wycieczek? I jaki tego sens? Takich imprez nie organizuje się w centrum miasta. Ale jak trzeba coś spi... to ZDiTM jest zawsze chętny.
2018-07-23 10:13:46
beeee
Po raz kolejny zafundowano mieszkańcom miasta "wspaniałą" imprezę, która cieszy się znikomym zainteresowaniem ze strony widzów i skutkuje kompletnym paraliżem miasta. Przepustowość ulic Szczecina na głównych ciągach komunikacyjnych jest i tak bardzo mała. Cykliczne zamykanie ulic jest przejawem skrajnego debilimu . Ciągi komunikacyjne to nie areny sportowe i sezonowe centra handlowe. Czy tak trudno to Krzystkowi i jego pomagierom z magistratu to zrozumieć? Miejscem na tego typu imprezy są tereny podmiejskie
2018-07-22 12:08:17
Milosnik
Nastepne widzi mi sie mocno myslacych. Zawody w centrum miasta.Ale jak bedzie most klodny to wszystko rozwiaze. "Oby tak dalej"
2018-07-22 11:46:19

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
4
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Wystawa Makiet Kolejowych
Pobiegli dla Eweliny
Pamięci Pawła Adamowicza
Poprzedni Następny

Nekrologi

Sonda

Czy kontrowersyjne kampanie społeczne w rodzaju „Jedz ostrożnie” pomagają rozwiązać problem, którego dotyczą?

 

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy