wtorek, 23 października 2018.
Strona główna > Wiadomości > Trening z portowcami na Jasnych Błoniach

Trening z portowcami na Jasnych Błoniach [GALERIA]

Trening z portowcami na Jasnych Błoniach
Data publikacji: 2018-09-23 16:57
Ostatnia aktualizacja: 2018-09-24 16:35
Wywietleń: 909 352617

W niedzielę (23 września) na Jasnych Błoniach odbył się piłkarski trening dzieci z zawodnikami Pogoni Szczecin. To była już druga edycja tego przedsięwzięcia.

W ćwiczeniach wzięło udział około 70 najmłodszych kibiców portowców. Zajęcia rozpoczęły się od powitania, potem była rozgrzewka i trening z piłkami. Tego dnia z twarzy dzieci nie schodziły uśmiechy. Po wspólnych zajęciach nie zabrakło oczywiście wspólnych zdjęć, autografów, rozmów, pytań.

Oprawą muzyczną i spikerką zajął się dobrze znany w środowisku piłkarskim Marcin "DJ Tylus" Tylutki.

Ł.T

Fot. Ryszard PAKIESER

Trening z portowcami na Jasnych Błoniach Trening z portowcami na Jasnych Błoniach Trening z portowcami na Jasnych Błoniach Trening z portowcami na Jasnych Błoniach Trening z portowcami na Jasnych Błoniach Trening z portowcami na Jasnych Błoniach Trening z portowcami na Jasnych Błoniach Trening z portowcami na Jasnych Błoniach Trening z portowcami na Jasnych Błoniach Trening z portowcami na Jasnych Błoniach Trening z portowcami na Jasnych Błoniach Trening z portowcami na Jasnych Błoniach Trening z portowcami na Jasnych Błoniach Trening z portowcami na Jasnych Błoniach Trening z portowcami na Jasnych Błoniach Trening z portowcami na Jasnych Błoniach Trening z portowcami na Jasnych Błoniach Trening z portowcami na Jasnych Błoniach Trening z portowcami na Jasnych Błoniach Trening z portowcami na Jasnych Błoniach Trening z portowcami na Jasnych Błoniach Trening z portowcami na Jasnych Błoniach Trening z portowcami na Jasnych Błoniach Trening z portowcami na Jasnych Błoniach Trening z portowcami na Jasnych Błoniach Trening z portowcami na Jasnych Błoniach

Komentarze

@konkretny
Wracaj do Moskwy, tam twoje miejsce
2018-09-24 15:42:59
paprykarz
Kurła, nic nie robia zle, zrobia fajna impreze zle. Czego wy barany chcecie. Zamkneliscie sie w swoim hermetycznym swiatku i tylko krytykujecie wszystko i wszystkich. Swietna inicjatywa ze strony klubu. BRAWO POGOŃ !!!
2018-09-24 13:34:45
Jarun
cygan, dexter, turyn ..wy z Barsy, Realu czy Juve, a może Manchesteru? Wyjdź głąbie niedorozwinięty i pokaż jak się trenuje!
2018-09-24 12:17:20
cygan
Żeby uczyć najpierw samemu trzeba coś umieć.
2018-09-24 10:34:49
#¥€
Turyn i Dexter - pseudoperfekcjoniści w życiu zawodowym i prywatnym, osoby o zaniżonej samoocenie, zakompleksione i poszukujące dowartościowania. To, źe w życiu wam nie wyszło, nie oznacza, źe innym takźe. Wystarczy na was spojrzeć. Jak się ubieracie i wypowiadacie, to wszystko tłumaczy.
2018-09-24 00:36:27
konkretny
Bardzo fajna impreza. Szkoda tylko, że obok zjawili się KODeraści i zakłócali swoją głośną obecnością zabawę przygotowaną dla naszych dzieci. Żadnych zasad nie uznają, żadnych norm współżycia. Wstyd!
2018-09-24 00:14:43
turyn
trening z parodią piłkarzy ale chociaż z dziećmi i na ich poziomie
2018-09-23 17:49:40
dexter
trening z kim??????????????? piłkarzami ???????????? chyba z orangutanami piłki ;)))))))))))))))
2018-09-23 17:47:41