Piątek, 14 czerwca 2024 r. 
REKLAMA

Tramwajowe kłopoty na Niebuszewie [GALERIA] (akt. 1)

Data publikacji: 10 kwietnia 2016 r. 08:14
Ostatnia aktualizacja: 11 kwietnia 2021 r. 15:50
Tramwajowe kłopoty na Niebuszewie
 

Zakończyły się kłopoty pasażerów na szczecińskim Niebuszewie. Jak informuje dyspozytor Centrali Ruchu ZDiTM, linie 2, 3, 10 i 12 wróciły na swoje stałe trasy.

***

Wcześniejsza informacja:

Pechowo zaczął się niedzielny poranek dla pasażerów szczecińskich tramwajów. Jeden ze składów wykoleił się w al. Wyzwolenia, w pobliżu CH "Fala". Połamał przy tym pantograf, więc utrudnienia mogą potrwać nawet kilka godzin.

Jak informuje Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego, pomiędzy pętlą Las Arkoński i Dworzec Niebuszewo kursują 4 składy. Od ronda Giedroycia do pl. Rodła - 2 autobusy. Linia 12 z Pomorzan kursuje normalnie i dalej do Stoczni szczecińskiej. Natomiast linia 2 z Turkusowej, 3 z Pomorzan i 10 z Gumieniec na pl. Rodła przez ul. Matejki zawracane są do Bramy Portowej.

Więcej zdjęć w GALERII

Fot. R.PAKIESER

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

mieszkaniec Gumieniec
2016-04-12 08:38:18
do ja Ty i twój kot czy pies to nie połowa mieszkańców. Trzeba było być na konsultacjach w sprawie projektu przedłużenia linii tramwajowej na Gumieńcach, to byś wiedział że ta linia jest niezbęna i mieszkańcy są jak najbardziej za, tak samo jak konieczne są remonty torowisk. Tak samo można powiedzieć, że połowa mieszkańców nie chce torów na basenie górniczym, bo tamtedy nie jeżdżą. Nie czerp wiedzy z tendencyjnych artykułów. Możesz chodzić z buta do centrum z tego swojego basenu, nie musisz korzystać z KM jak ci tak źle.
Pan Witek
2016-04-12 00:56:04
Dzisiaj w godzinach porannych w Szczecinie narodziła się nowa, świecka, tradycja – Dzień Pieszego Pasażera, który to dzień z pewnością wejdzie na stałe do naszego kalendarza.
optymista
2016-04-10 14:33:50
Natychmiast przejść na poduszkowce, się nie wykolejają i pokonują bagno.
.
2016-04-10 14:27:33
Niemcy mieli niezłe czołgi i też grzęzły w błocie. Przyszła wiosna i tramwaj ugrzązł.
Stefan
2016-04-10 14:05:38
Czuję zamach! Brzoza czy wybuch?
HogoFogo
2016-04-10 12:12:58
Myślę, ze likwidacja linii tramwajowej na al. Wyzwolenia i przerobienie jej na deptak rozwiązałoby podobne problemy. Innym rozwiązaniem jest pokazanie palca serdecznego obecnemu prezydentowi w czasie nadchodzących wyborów.
do ja
2016-04-10 11:42:59
To jasnie oswiecony p.prezydent krzystek jest decydentem wraz ze swoimi pseudodoradcami a nie zditm czy tramwaje szczecinskie!!! Tam swoje zale prostaku kieruj
0ldi
2016-04-10 11:41:08
Tak samo nie dba się o autobusy.Już kiedyś pisałem o przystankach autobusowych wybrukowanych kobyle jaką kostką granitową , na której autobusy strasznie się trzęsą co na pewno nie służy im długiej eksploatacji.Należało by je natychmiast wymienić a nie przekładać tak jak to zrobiono na przystanku Wilcza Wiadukt. Ale kogo to z zditm obchodzi. Rozlecą się to pewnie się kupi nowe za podatników pieniądze.Ta samo jak bezmyślnie zostało zniszczone zielone torowisko przez samochód kontroli trakcji na Pogodnie ,tak samo zauważyłem również ślady kół tego samochodu ta torowisku na AL.Piastów. Na to trzeba zwrócić uwagę bo niedługo rozjadą wszystkie zielone torowiska.
do ja
2016-04-10 11:39:31
Debilu rzecznika zmienili w ZDiTM A NIE W TRAMWAJACH SZCZECINSKICH!!! KUP SOBIE TACZKE I ZAPI.....ALAJ NIA SOBIE!!!!
ja
2016-04-10 10:44:54
Tak sie konczy puszczanie nowoczesnego taboru na 20-30 letnie torowiska no ale kogo to obchodzi przeciez to publiczne pieniadze, zamiast remontowac to co jest to marnuje sie czas i kase na projekty linii np do mierzyna ktorej polowa mieszkancow niechce, jak byscie kupili sobie ferrari to tez byscie jezdzili nim po lesie do czasu wybudowania tam autostrady pewnie nie ,kolejny problem to skala niekompetencji ludzi z zditm, tam jest mentalnosc jeszcze z czasow komuny, jezdzcie sobie do Poznania czy Wroclawia tam dba sie o wszystko,tory,sprzet,itd. a u nas totalna olewka i nikt za to nie ponosi konsekwencji, w normalnej firmie prywatnej czy korporacji za takie uchybienia od razu wylecialo by sie na bruk, kolejna sprawa to niektorzy motorniczy zapier.. jak na torze f1 na tych najgorszych odcinkach ze cud ze to dopiero teraz sie wywalilo,ciekawe ile bedzie kosztowac naprawa tego swing pewnie duzo ,oczywiscie na tablicach informacjyjnych zero informacji o jakiejkolwiek awarii,opoznieniu,ludzie czekaja na basenie a wg systemu tramwaj ma przyjechac a go nie ma , po ch... zbudowano nowa dyspozytornie na basenie gorniczym skoro tam nikogo nie ma w weekend ?powinny byc tam min.2 osoby ktore 24h monitoruja wszystko skoro nie ogarniaja tego lesne dyspozytorowe dziadki z Klonowica a tez maja przeciez nowa dyspozytornie ,OGARNIJCIE SIE W KONCU TAM NIEROBY , nawet rzecznika wam zmienili albo sam sie zwonil.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA