środa, 21 października 2020.
Strona główna > Wiadomości > Tramwaje stoją w al. Wojska Polskiego w Szczecinie

Tramwaje stoją w al. Wojska Polskiego w Szczecinie

Tramwaje stoją w al. Wojska Polskiego w Szczecinie
Data publikacji: 2020-09-29 09:27
Ostatnia aktualizacja: 2020-09-30 21:56
Wywietleń: 1640 477105

Tramwaje linii nr 1 i 9 nie kursują we wtorek rano przez al. Wojska Polskiego w Szczecinie. To skutek wypadnięcia z szyn tramwaju na węźle Łękno. W efekcie tory zostały zablokowane w obu kierunkach. Uruchomiono zastępcza komunikację autobusową.

(k)

Fot. Sylwia Dudek

Tramwaje stoją w al. Wojska Polskiego w Szczecinie

Komentarze

nie zaskakujące
przy takim gięciu szyn to tylko drezyną powinni tam wozić.
2020-09-30 21:56:18
Do Kasi
Niby nie chcesz być złośliwa a jesteś. Klasyczna wypowiedź z d..y ''nie wiem więc sie wypowiem'' To że tramwaj sie trzęsie to nie znaczy że niechybnie wyleci z torów. Czy ktoś myśli o starszych? tego nie wiem. Masz pretensje do motorniczych że starają sie wycisnąć ile sie da ze sprzętu i infrastruktury do niedostosowanego do tego rozkładu? Szkolenie z kultury byłoby wskazane przede wszystkim dla pasażerów. Tor wyścigowy? 40km/h na krzywych torach? A samochody jeżdżące 90km/h gdzie można 50km/h? Tego nie widzisz.
2020-09-30 10:24:18
Niestety ale...
Rozkład goni. Światła gonią. Torowiska tam są, jakie są. I odbija się to na komforcie podróży. Ostatnio jedna z pasażerek wyzywała motorniczego. Bo nie zdążyła na autobus. Co ma w takim razie motorniczy zrobić. Aby wszystkim dogodzić?
2020-09-29 19:36:20
Kasia
Nie chce byc zlosliwa, ale to moj kierunek i jestem przerazona, z jaka predkosci motorniczy przejezdzaja tam i dalej, po prostu caly tramwaj trzesie sie tak, jakby mial wyleciec z szyn. A o starszych ludziach ktos mysli? Zrobcie szkolenie dla motorniczych z kultury jazdy. Ulice Szczecina to nie tor wyscigowy, a tramwaj to nie Ferrari.
2020-09-29 14:37:33
Kasper1996 ze Szczecina
Z tego powodu wolę trolejbusy zamiast tramwaju.
2020-09-29 12:02:10
Tory
To zapewne awaria tymczasowego toru w rejonie budowy węzła Łękno. Ale ogólnie stan torów tramwajowych jest fatalny - wyniko on z zaniedbań wielu lat... wiadomo zawsze chodzibo kasę...