sobota, 21 września 2019.
Strona główna > Wiadomości > Tramwaj zderzył się z taksówką

Tramwaj zderzył się z taksówką

Tramwaj zderzył się z taksówką
Data publikacji: 2019-01-03 11:20
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:29
Wywietleń: 2546 369782

Do zderzenia tramwaju z taksówką doszło w czwartek przed godz. 11 na skrzyżowaniu ulic Bohaterów Warszawy i  5-go Lipca w Szczecinie.

Nikt nie odniósł obrażeń, ale na krótko zablokowana została linia tramwajowa. Były też utrudnienia w przejeździe samochodów przez skrzyżowanie.

(k)

Fot. Facebook Suszą! Szczecin 

Komentarze

Chuj kurwa
Taksowkarz to nie człowiek nie powinien robić wypadków i nie powinien płacić większego ubezpieczenia
2019-01-17 14:54:15
Gozer_Gozerian
@gg Ale ja nie mam problemu z pracą, tak więc nie muszę iść do Biedronki. A co do jazdy na GPS w centrum to gratuluję. Po po jest znajomość miasta aby w godzinach szczytu tak sobie szybko zaplanować przejazd aby maksymalnie uniknąć stania w korkach. Albo lepszy przykład - wjeżdżamy do miasta ul. Gdańską i chcemy dojechać na Pomorzany. Czyli normalnie za mostem długim robimy nawrotkę w prawo i jedziemy przez Kolumba. I dalej w zależności gdzie do celu, prosto albo pod wiaduktem i w lewo koło szpitala. Ale nie, jeszcze niedawno większość nawigacji prowadziła przez Centrum i kazała skręcać w Piastów albo w Narutowicza. Chciałbyś tak pojechać w godzinach szczytu gdy licznik bije ? Ja ostatnio jechałem z gościem z City, który będąc na Pogodnie wbijał w nawigację Nowy Browar, gdzie jeszcze przezornie zaznaczyłem że koło Rockera na Partyzantów. Tak więc gratuluję latania na nawigacji.
2019-01-04 11:04:14
gg
@Gozer_Gozerian:a po c im topografia od tego maja gps, pozatym autonomiczne pojazdy rozwiazą problem taksowkarzy,szkoda ze w Szczecinie nie ma ubera ,cz praca tam to przymus? idz do biedronki jak ci nie pasi :)złotówa to "stan umyslu"
2019-01-03 17:58:39
Gozer_Gozerian
Praktycznie wszystkie ta białe Citroeny i Peugeoty jeżdżące w City Taxi oraz Taxi4You są wynajmowane przypadkowym osobom bez doświadczenia, topografii czy badań lekarskich. I latają nafrytani żeby zarobić na auto (80-100 zł dziennie), paliwo i bazowe. Ale taki Artur nie patrzy na bezpieczeństwo pasażerów tylko zadowolony liczy kasiorę z bazowego i wpisowego od rumunów.
2019-01-03 16:47:51
@ Klim
masz prawo jazdy?? chyba nie. szynowe pojazdy powinny celowo taranować takich debili drogowych bo inaczej nie będą przestrzegać przepisów zawartych w ustawie PORD
2019-01-03 15:25:34
dexter
w tej sytuacji drogowej tramwaj miał bezwzględne pierwszeństwo. zabrać łajzie dożywotnio prawo jazdy. ma dalej wozić ludzi lub tylko siebie dopóki kogoś nie zabije?
2019-01-03 15:14:44
Czytelnik
Ja nie rozumiem tych wszystkich,którzy w taki debilny sposób wjeżdżają na torowisko-skrzyżowanie z którego następnie nie są w stanie zjechać.Co tymi ludźmi kieruje,lub jaki mają zasób szarych komórek,że tak postępują.Ten gość powinien z miejsca stracić prawo jazdy.
2019-01-03 14:59:50
Klim
Kierowcy pojazdów szynowych mam wrażenie ze tez są specjalnie selekcjonowani . Jak nadjedzie do pojazdu który próbuje opuścić torowisko to dzwoni tym dzwonkiem ile wlezie wywołując irytację wszystkich użytkowników , tak jak by miało to w czymś przyspieszyć .
2019-01-03 14:49:05
?
Skoro nie widział ogromnego tramwaju, to jak ma zapewnić bezpieczeństwo pasażerom?
2019-01-03 12:05:32
gosc
standardowo pewnie złotówa wymusiła pierwszenstwo, pewnie jechał bez pasow,rozmawiał przez komorke i sluchał glosno disco polo,taki to juz typ czlowieka....oczywiscie przekraczanie predkosci i nieprawidłowe parkowanie takze czesto sie zdarza