niedziela, 27 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Tramwaj z gestem i przesłaniem

Tramwaj z gestem i przesłaniem

Tramwaj z gestem i przesłaniem
Data publikacji: 2020-04-30 17:02
Ostatnia aktualizacja: 2020-05-02 12:52
Wywietleń: 919 453465

Do autobusu z maseczką i wymalowanymi przez pracowników Szczecińskiego Przedsiębiorstwa Autobusowego Dąbie podziękowaniami dla szczecinianek szyjących maseczki i mającym napawać wszystkich optymizmem w czasie pandemii koronawirusa, dołączył w czwartek (30 kwietnia) może mniej barwny, ale także z przesłaniem w geście podziękowań tramwaj. Wyjeżdżać teraz będzie systematycznie przez dwa miesiące z zajezdni Pogodno oklejony napisami w dowód wdzięczności pracowników miejskich jednostek i mieszkańców za ciężką pracę lekarzy, pielęgniarek, ratowników i pozostałych przedstawicieli ochrony zdrowia.

Tramwaj z wyklejoną podziękowaniami burtą wyjechał z zajezdni Pogodno na trasę linii 1. Niewykluczone, że w najbliższych dniach będzie go można spotkać także na innych trasach. Jak podkreśla Hanna Pieczyńska, rzeczniczka prasowa spółki Tramwaje Szczecińskie, napisy na pojeździe (to jedna z przegubowych tatr) są podziękowaniem za poświęcenie i trud wkładany w ratowanie życia i zdrowia ludzi w tym wyjątkowo trudnym czasie.

- Miasto chce w ten sposób pokazać medykom, że są doceniani. Liczymy na to, że ten symboliczny gest doda lekarzom, pielęgniarkom i wszystkim pracownikom służby zdrowia otuchy i sił w dalszej walce - dodaje H. Pieczyńska. - Oklejony podziękowaniami tramwaj będzie jeździł po Szczecinie przez dwa miesiące. ©℗

(MIR)

Fot. TS

Tramwaj z gestem i przesłaniem Tramwaj z gestem i przesłaniem Tramwaj z gestem i przesłaniem Tramwaj z gestem i przesłaniem Tramwaj z gestem i przesłaniem

Komentarze

karolek
Opon to chyba nie przebiją ale żeby go nie skierowali na jakiś ślepy tor
2020-04-30 19:10:08
Tramwaj....
Pilnujcie aby opon wam nie przebili
2020-04-30 17:32:03

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
9
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie