Niedziela, 19 maja 2024 r. 
REKLAMA

Tragiczny finał pożaru. Znaleziono dwa ciała

Data publikacji: 07 marca 2019 r. 09:49
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 12:34
Tragiczny finał pożaru. Znaleziono dwa ciała
 

Dwie osoby zginęły w wyniku pożaru, który w środę (6 marca) przed północą wybuchł w budynku wielorodzinnym w Lipianach. To mężczyźni w wieku 66 i 50 lat.

Strażacy przyjęli zgłoszenie o pożarze ok. g. 23.30. Ogień zajął pomieszczenia piwniczne, a dokładnie kotłownię budynku wielorodzinnego. Z pożarem walczyły cztery zastępy straży pożarnej. Kiedy gaszono ogień, w kotłowni znaleziono dwa ciała. To mężczyźni w wieku 66 i 50 lat – lokatorzy tego budynku.

– Na miejscu do późnych godzin nocnych trwały czynności pod nadzorem prokuratora, z udziałem zastępcy komendanta powiatowego policji i biegłego ds. pożarnictwa – mówi mł. asp. Marcelina Pałaszewska, oficer prasowy w pyrzyckiej komendzie. – Wyjaśniane są okoliczności tego tragicznego zdarzenia. 

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, w pożarze zginęli dwaj bracia. Jeden z nich mieszkał w budynku, w którym wybuchł ogień, drugi pomieszkiwał w jego kotłowni.

– Do tej tragedii kiedyś musiało dojść – mówi nam jeden z mieszkańców budynku. – Ten z braci, który mieszkał w kotłowni, praktycznie codziennie oświetlał ją sobie świeczką. Do tego dochodził alkohol. I tak to się skończyło.

(sja)

Fot. Jacek Słomka

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA