wtorek, 14 lipca 2020.
Strona główna > Wiadomości > Tragiczna kąpiel w Niechorzu. 11-latek w szpitalu

Tragiczna kąpiel w Niechorzu. 11-latek w szpitalu

Tragiczna kąpiel w Niechorzu. 11-latek w szpitalu
Data publikacji: 2017-06-28 23:05
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:39
Wywietleń: 2125 272753
Do tragicznego zdarzenia doszło na niestrzeżonej plaży w Niechorzu, na wysokości latarni morskiej. 11-latek zniknął nagle pod wodą. Dziecko udało się ratownikom wyciągnąć, ale jest w stanie ciężkim.
11-letni chłopiec, który przyjechał na wakacje z województwa opolskiego, dziś (28 bm.) po południu kąpał się we wzburzonym morzu razem z matką, ojciec stał na brzegu. Kobieta straciła na chwilę kontrolę nad synem, który nagle zniknął pod wodą, gdzie przebywał około 10 minut.
Ratownicy z plaży strzeżonej i przygodni świadkowie rozpoczęli akcję ratunkową, do której włączyli się strażacy z pontonem ratunkowym. Na miejsce przybyła także załoga pogotowia ratunkowego.
Chłopca wyciągnięto z wody, nie dawał znaków życia. Widać było, że fale rzuciły go na skały, których tu nie brakuje. Na miejsce przybył helikopter ratowniczy, który zabrał chłopca do szpitala przy ul. Unii Lubelskiej w Szczecinie.
Jak nam powiedziała Joanna Woźnicka, rzeczniczka prasowa tej placówki, dziecko przebywa na oddziale intensywnej terapii i jego życie jest zagrożone.
(MK)
Fot. archiwum

Komentarze

tom
Ale nie rzetelny artykul!!!! -Po pierwsze dziecko wyciagli plazowicze a nie ratownicy!!! -po drugie ojciec nie stal na brzegu tylko tez topil sie z matka gdzie rowniez ludzie ich wyciagneli -po trzecie gdzie 28.06.2017 byla w Niechorzu plaza strzezona???
2017-06-29 15:24:16
,
Niesamowita tragedia. Nie wiadomo, jakie mogą być tego skutki w przyszłości, jeśli dziecko wyjdzie z tego cało. Nie wspominając już o tym, jakie będą relacje rodziców między sobą i czy ojciec nie będzie miał słusznych pretensji do matki, że nie przypilnowała dziecka, bo 11 lat to jeszcze małe dziecko. Rodzice, pilnujcie swoich pociech!!!!
2017-06-29 06:54:53

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
11
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

#GaszynChallenge Kurier Szczeciński dla Franka Kępy

Nekrologi

Sonda

W jakiej postaci jesz lody tego lata?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie