wtorek, 22 maja 2018.
Strona główna > Wiadomości > Tragiczna kąpiel w Niechorzu. 11-latek w szpitalu

Tragiczna kąpiel w Niechorzu. 11-latek w szpitalu

Tragiczna kąpiel w Niechorzu. 11-latek w szpitalu
Data publikacji: 2017-06-28 23:05
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-14 22:13
Wywietleń: 1457 272753
Do tragicznego zdarzenia doszło na niestrzeżonej plaży w Niechorzu, na wysokości latarni morskiej. 11-latek zniknął nagle pod wodą. Dziecko udało się ratownikom wyciągnąć, ale jest w stanie ciężkim.
11-letni chłopiec, który przyjechał na wakacje z województwa opolskiego, dziś (28 bm.) po południu kąpał się we wzburzonym morzu razem z matką, ojciec stał na brzegu. Kobieta straciła na chwilę kontrolę nad synem, który nagle zniknął pod wodą, gdzie przebywał około 10 minut.
Ratownicy z plaży strzeżonej i przygodni świadkowie rozpoczęli akcję ratunkową, do której włączyli się strażacy z pontonem ratunkowym. Na miejsce przybyła także załoga pogotowia ratunkowego.
Chłopca wyciągnięto z wody, nie dawał znaków życia. Widać było, że fale rzuciły go na skały, których tu nie brakuje. Na miejsce przybył helikopter ratowniczy, który zabrał chłopca do szpitala przy ul. Unii Lubelskiej w Szczecinie.
Jak nam powiedziała Joanna Woźnicka, rzeczniczka prasowa tej placówki, dziecko przebywa na oddziale intensywnej terapii i jego życie jest zagrożone.
(MK)
Fot. archiwum

Komentarze

tom
Ale nie rzetelny artykul!!!! -Po pierwsze dziecko wyciagli plazowicze a nie ratownicy!!! -po drugie ojciec nie stal na brzegu tylko tez topil sie z matka gdzie rowniez ludzie ich wyciagneli -po trzecie gdzie 28.06.2017 byla w Niechorzu plaza strzezona???
2017-06-29 15:24:16
,
Niesamowita tragedia. Nie wiadomo, jakie mogą być tego skutki w przyszłości, jeśli dziecko wyjdzie z tego cało. Nie wspominając już o tym, jakie będą relacje rodziców między sobą i czy ojciec nie będzie miał słusznych pretensji do matki, że nie przypilnowała dziecka, bo 11 lat to jeszcze małe dziecko. Rodzice, pilnujcie swoich pociech!!!!
2017-06-29 06:54:53

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
12
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Otwarcie groty
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”