niedziela, 20 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Tragedia w tartaku

Tragedia w tartaku

Tragedia w tartaku
Data publikacji: 2016-01-11 17:06
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:51
Wywietleń: 2808 94799

W poniedziałek przed g. 8 doszło do tragicznego wypadku na terenie tartaku w podbiałogardzkim Rogowie. 51-letni mężczyzna został wciągnięty przez podajnik do pieca służącego do ogrzewania hali. Zginął na miejscu.

Tuż przed rozpoczęciem produkcji i przyjściem do zakładu pozostałych pracowników, 51-latek chciał napalić w piecu. Prawdopodobnie w momencie gdy uruchomił maszynę do transportowania opału, podajnik zahaczył o jego ubranie. Mężczyzna nie zdołał się uwolnić i został wciągnięty do paleniska. Spłonął żywcem. O zdarzeniu natychmiast powiadomiono policję. Wstępne oględziny przeprowadzone w obecności prokuratora potwierdzają hipotezę o nieszczęśliwym wypadku. Przygotowanie do wyciągnięcia zwęglonego ciała z pieca trwało kilka godzin. ©℗

(pw)

Komentarze

Skład Mierzyn
To wielka tragedia. Ten człowiek był moim znajomym, i był właścicielem tego tartaku. Sam postanowił rozpalić aby pracownicy mogli rozpocząć pracę o czasie. A wy zanim coś napiszecie o jakiś biedakach to pomyślcie najpierw, P. Mariusz był bardzo pracowitym właścicielem kiedy trzeba to sam zakasał rękawy.Wyrazy współczucia dla rodziny i załogi tartaku.
2016-01-12 11:45:45
Niewyobrażalna tragedia
Takie rzeczy dzieją się tylko w filmach sensacyjnych, ale również u nas. "Wawrzek" ma rację. Pazerność prywaciarzy nie zna granic, więc niech PIP sprawdzi, kiedy były prowadzone szkolenia BHP i jak wygląda zakres obowiązków poszczególnych pracowników. Kapitalizm kosztem życia pracowników.
2016-01-12 07:40:51
ja
Wyrazy współczucia dla rodziny. Niewiarygodne, tragiczne zdarzenie. Ogromna starta i żal.
2016-01-11 21:53:13
Wawrzek
Macie "kapitalistów" którzy to sobie wywalczyli bo im tak wmówił wąsaty h.... , biedak uruchamia Zakład i nie stać Go na wiele, drugi biedak próbuje u niego zarobić na życie, które traci bo nie ma drugiego do nadzoru urządzenia. Wielkie współczucie dla Rodziny
2016-01-11 20:26:28

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
19
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Solidarność na fasadzie szczecińskiej filharmonii

Nekrologi

Sonda

Czy zaproponowane przez miasto podwyżki opłat i rozszerzenie Strefy Płatnego Parkowania wraz z obniżkami cen w komunikacji miejskiej uzdrowią sytuację parkingową w śródmieściu Szczecina?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie