piątek, 10 lipca 2020.
Strona główna > Wiadomości > Tomasz Raczek dziękuje gryfickiemu szpitalowi

Tomasz Raczek dziękuje gryfickiemu szpitalowi

Tomasz Raczek dziękuje gryfickiemu szpitalowi
Data publikacji: 2018-08-06 16:19
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:17
Wywietleń: 4982 342014

W poniedziałek na facebookowym profilu popularnego krytyka filmowego i wydawcy, Tomasza Raczka (który ma dom letni nad morzem w naszym województwie), ukazał się dość dramatycznie brzmiący, choć ostatecznie optymistyczny, wpis.

„Panu ordynatorowi Janowi Milewskiemu oraz wszystkim lekarzom i lekarkom, pielęgniarzom i pielęgniarkom, fizjoterapeutom oraz paniom, które dbały o czystość i pełny żołądek na oddziałach SOR, OIOM i Chirurgii w Zachodniopomorskim Szpitalu Specjalistycznym w Gryficach serdecznie dziękuję za uratowanie mojego zdrowia (a może i życia) i skuteczne zreperowanie. Byłem sam w maleńkiej miejscowości nad morzem, gdy okazało się, że pilnie potrzebna jest pomoc. Wszystko zadziałało: tel. 112 sprawił, że w ciągu 15 minut pojawiła się karetka, a panowie ratownicy nie tylko od razu mnie ratowali ale także pomogli mi zabezpieczyć dom, w sekundzie naprawiając zacinającą się żaluzję. Potem słyszałem tylko lakoniczne komunikaty. Spokojne głosy, rzeczowe pytania, jasne informacje, co się ze mną dzieje i co się będzie działo. Szybkie decyzje i precyzyjne postępowanie. Poczucie bezpieczeństwa i zaufania.

 

Leżąc w szpitalu przez następne 10 dni obserwowałem jak niewyobrażalnie ciężka to praca. Z całą pokorą i wdzięcznością dziękuję za to, że w sytuacji zagrożenia poczułem się bezpiecznie w moim kraju. Pozwólcie, że zapamiętam z tego letniego doświadczenia nie tylko straszny upał, cudowne uczucie wracania do zdrowia, ale także roześmiane oczy, tych którzy mnie leczyli. Jak dobrze, że są z nami.

Dziękuję!".

Szczegółów sprawy nie znamy, ale panu Tomaszowi życzymy dużo zdrowia i serdecznie pozdrawiamy personel szpitala w Gryficach!

(l)

Fot. Facebook/Tomasz Raczek

Komentarze

----
@re:--- :Znowu nie zgadłeś ,każda religia to choroba im sobie to szybciej uświadomisz tym lepiej dla ciebie Na świecie jest około 4200 wyznań i religii. Niektórzy twierdzą, że 4199 jest fałszywych, inni, że 4200.
2018-08-07 10:47:05
Super
Należy wierzyć, że nie tylko znani ludzie otrzymują taką opiekę, ale wszyscy.
2018-08-07 08:59:56
re:---
Tobie wybija. To piszą miłośnicy równości i miultikulti. Tacy jak Ty.
2018-08-07 08:58:10
@24kurier.pl
No to czekamy :)
2018-08-06 23:53:52
24kurier.pl
Przekazane informatykom :)
2018-08-06 23:00:13
@@@@Pytanie
A masz zainstalowanego uBlock Origin (skutecznie eliminuje natarczywe reklamy)? Może ten program wstawkę z komunikatora traktuje jako reklamę i ją wycina? No i może w końcu informatyk Kuriera zabrał by głos... Dziękuję :)
2018-08-06 22:51:26
@@@Pytanie
U mnie taka sama i wyświetla się prawidłowo...
2018-08-06 22:17:15
@@Pytanie
Wersja 61.0.1
2018-08-06 21:39:25
jj
@??? :większośc pacjentów jest z seminarium lub po seminarium ....True Detecive season 1- tam poznasz prawdę jak jest.ogarnij się aha : Na świecie jest około 4200 wyznań i religii. Niektórzy twierdzą, że 4199 jest fałszywych, inni, że 4200.
2018-08-06 20:12:34
@Pytanie
U mnie wyświetla się prawidłowo. Może aktualizacja potrzebna?
2018-08-06 19:07:49
Speed?
No bo jestem T.Raczek.
2018-08-06 18:28:55
xx
...z pewnością Pan Tomasz może cieszyć się, że otrzymał tak fachową pomoc i opiekę. Nie twierdzę ,że lekarze i personel medyczny jest niedobry, ale życzę wszystkim, którzy znajdą się w podobnej sytuacji - by podobnie, jak pan Tomasz doświadczyli tyle dobrego...
2018-08-06 18:19:18
---
juz szambo milujacych blizniego jak nie siebie samego sie wybija ,smutne
2018-08-06 18:01:10
Pytanie do Redakcji
Dlaczego Wasza strona www nie współpracuje z przeglądarką Firefox? W miejscu, gdzie zamieściliście skan z wpisu Raczka ja mam pustą dziurę. Ja przeglądarki nie zmienię, to może Wy zmienicie informatyka..?;)
2018-08-06 17:59:53
???
Hemoroidy?