poniedziałek, 21 maja 2018.
Strona główna > Wiadomości > Tłumnie nad morze i pierwsze wypadki

Tłumnie nad morze i pierwsze wypadki

Tłumnie nad morze i pierwsze wypadki
Data publikacji: 2016-09-10 11:11
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-14 21:39
Wywietleń: 1544 154448

Korki na drogach regionu. Są utrudnienia w ruchu. Piękna aura zdopingowała wielu, by wybrać się jeszcze nad Bałtyk. Nic dziwnego, że na trasach nad morze dużo aut.

Tłoczno m.in. w rejonie węzła Miękowo-Babigoszcz i przed Przybiernowem. 

Na krajowej drodze nr 20 auto uderzyło w drzewo w pobliżu miejscowości Lisowo. Do wypadku doszło ok. godz. 10.30. Są utrudnienia w ruchu, poszkodowanym służby medyczne Pogotowia Ratunkowego udzielają pomocy. Ranne zostały dwie osoby.

Korkuje się już S-3 na obwodnicy Miękowa w kierunku Babigoszczy. Sporo samochodów także przed samą Babigoszczą i przed Przybiernowem w kierunku Międzyzdrojów i Świnoujścia.

(MIR)

Fot. Mirosław WINCONEK

 

 

Komentarze

gość
Nie lepiej było w pociągu. W Dąbiu stał 15 minut i zostawił ludzi, w Goleniowie też 10 i zostawił ludzi, do Międzyzdrojów przyjechał z 40 minutowym opóźnieniem. A w środku raj dla zboczeńców i doliniarzy. W niedzielę dajcie 3 "Impulsy" a nie 2. Tłok i tak będzie, ale bez łez, awantur i koszmarnego opóźnienia!
2016-09-10 22:13:59

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
18
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Otwarcie groty
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”