czwartek, 22 października 2020.
Strona główna > Wiadomości > TIR-em po ścieżce rowerowej w Goleniowie

TIR-em po ścieżce rowerowej w Goleniowie

TIR-em po ścieżce rowerowej w Goleniowie
Data publikacji: 2020-01-08 16:53
Ostatnia aktualizacja: 2020-01-09 10:45
Wywietleń: 1977 436867

Do dużego zamieszania doszło w środę (8 stycznia) po godzinie 13 na ul. Maszewskiej w Goleniowie. Jednemu z kierowców ciężarówek, który próbował wjechać na teren działającej w przemysłowej części miasta firmy, podczas wykonywania manewru skrętu wypięła się naczepa, znacznie utrudniając przejazd ulicą. Problemu oczywiście nie dało się rozwiązać natychmiast, powstał więc spory korek, a nie wszystkim użytkownikom drogi starczyło cierpliwości na to, by spokojnie się wszystkiemu przyglądać. Przynajmniej jeden z nich, jak poinformował nas świadek zdarzenia, postanowił kilkunastotonowym pojazdem ominąć przeszkodę, korzystając ze... ścieżki rowerowej. Jak widać na zdjęciu, tym, że drastycznie łamie przepisy, zupełnie się nie przejął.

Tekst i fot. (lbp)

Komentarze

Gorol
Ale się kuźwa uśmiołek. Fajno chłopoki godocie. Hej!
2020-01-09 07:02:46
to i tak mały pikus
przy tych którzy wjeżdżają na przejścia dla pieszych mimo czerwonego światła... dziś jeden taki ZPL koło Galaxy potrąciłby kilka osób...
2020-01-08 22:56:18
Rowery na jezdnię
tak, tak, autkiści.. niszczcie ścieżki, to więcej rowerów wyląduje na jezdni..
2020-01-08 22:08:45
Normalsy
Bardzo dobrze zrobił nie wiadomo dlaczego cyklistom których tam nie ma to przeszkadza?
2020-01-08 21:08:03
Bravo!
I bardzo dobrze zrobil ! W tym przypadku Policja powinna w taki wlasnie sposob puscic ruch (w sumie mozliwe ze to nawet oni go tak puscili - jesli tak to brawo) Zastanowcie sie ludzie nim napiszecie cos glupiego bo widze wielu tu teskni za kolejkami i donosami czyli PRLem zamiast ruszyc mozg (lub 4 litery).
2020-01-08 20:44:11
no cóż
nie od dziś wiadomo, że zawód "kierowca" to żaden zawód bo prawie każdy ma prawo jazdy i nie potrzeba do tego specjalnie wybitnie mieć rozwiniętego mózgu, co udowadnia powyższe zdjęcie.
2020-01-08 20:20:31
Ścieżka rowerowa nie autostrada i szmal z budowy nie koryto a niezłe korytko.
.
2020-01-08 20:01:29
rowerzysta
A ilu rowerzystów stało w korku ? Pajace z samorządów ścieżki buduja , bo wytyczne z PEDRukseli dostali ? A gdzie głowa ? w d.. ?
2020-01-08 19:39:47
@ Krótko
Szczerze mówiąc najrozsądniej tu napisałeś.
2020-01-08 18:37:01
max
Mam nadzieję, że autor zdjęcia zgłosił to na Policję , bo inaczej publikowanie takich zdjęć mija się z celem i powoduje poczucie bezkarności takich kierowców
2020-01-08 18:29:36
ipla
a gdzie ta wiejska straż?? nieugięci pogromcy staruszek z yorkiem bez kagańca ?? ci bezwzględni tępiciele dziadków z jamnikiem??
2020-01-08 17:55:43
dexter
A NA CO MIAŁ CZEKAĆ ?????AŻ CZAS PRACY MU SIĘ SKOŃCZY?? TACHOGRAF TO NIE GUMKA OD MAJTEK!!!!!!
2020-01-08 17:51:21
Krótko
W końcu ktoś ją użył bo stała pusta
2020-01-08 17:43:41
No nie
Niestety, często spotykane zachowania. Szczególnie kierowców osobówek. Potrzebne kary wychowawcze. W wysokości kosztów budowy 1 km ścieżki rowerowej.
2020-01-08 17:10:25