niedziela, 27 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Taki (drobny) sukces

Taki (drobny) sukces

Taki (drobny) sukces
Data publikacji: 2015-11-06 21:10
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:45
Wywietleń: 1352 35840

W marcu radny Michał Wilkocki zgłosił w „Alercie" brak kratki na obwodzie zegara słonecznego w dawnej al. kwiatowej. Przez następne miesiące stan realizacji „usterki" był zerowy.

Dopiero po zapytaniu, jakie w sprawie rzeczonej kratki radny złożył 22 października, nad sprawą pochylił się wiceprezydent Szczecina - Mariusz Kądziołka. I odpowiedział samorządowcowi: „Uprzejmie informuję, że w dniu 28 października br. Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego uzupełnił brakujący ww. element zegara".

Sukces? Prawie. Bo wystarczy przejść ledwie 5 metrów w stronę „szklanej pułapki", na tej samej dawnej al. kwiatowej, aby dostrzec brak kolejnych kratek. Identycznych z tą, na której uzupełnienie Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego potrzebował aż 7 miesięcy (!).
Tym razem jednak niedobór kratek maskują czarne paździerze. O czym ZDiTM doskonale wie, bo to na jego zlecenie ów kamuflaż był montowany. I o czym przypominamy teraz na wypadek, gdyby w tej sprawie nie pojawiło się zapytanie czy interpelacja radnego, a wiceprezydent nie miał formalnego powodu, by nad sprawą kratek w alei - zwanej teraz skrzynkową - znów się pochylić.©℗

Arleta NALEWAJKO
Fot. Mirosław WINCONEK

Komentarze

Adam
No faktycznie osiągnięcie na miarę łamów Kuriera... Brawo radny, działaj tak dalej a zmienisz ten grajdoł w metropolię... Aż uchchałem się ze śmiechu;-) A do pani red prosba by WIĘCEJ O TAKICH "OSIĄGNIECIACH" PISAŁA...
2015-11-07 08:14:18
rss
Ciekawe czy usunęli te usterki? http://jerzybielec.blogspot.com/2015/03/ruskie-rozgildziajstwo-cz-3.html
2015-11-07 01:10:59
przyzwyczajenie
czy aby na pewno brakuje??? może po prostu ,,pożyczono" z jednego miejsca, aby uzupełnić w innym? Tak się robiło wcale nie tak dawno temu, - nawyki pozostają.
2015-11-06 22:16:50

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
9
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie