sobota, 25 stycznia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Szybka akcja policji. Odnaleziona kobieta

Szybka akcja policji. Odnaleziona kobieta

Szybka akcja policji. Odnaleziona kobieta
Data publikacji: 2019-12-07 16:11
Ostatnia aktualizacja: 2019-12-09 19:27
Wywietleń: 1189 431972

Policjanci z Komisariatu Policji Szczecin-Nad Odrą odnaleźli 31-letnią kobietę, która poinformowała bliskich o zamiarze odebrania sobie życia. Dzięki szybkim działaniom już nic nie zagraża życiu kobiety. Po odnalezieniu została przekazana pod opiekę lekarzy.

Do poszukiwań zaangażowano funkcjonariuszy pionu kryminalnego oraz prewencji. Wszyscy zaczęli sprawdzać główne drogi, boczne uliczki, skwery, ogródki działkowe, tereny przywodne. Do akcji skierowano również przewodnika z psem tropiącym. Po blisko trzech godzinach mundurowi odnaleźli kobietę w jednym z mieszkań na terenie miasta.

(dar)

Fot. Sylwia Dudek

Komentarze

@Też Holms
Idiotyczny jest twój wywód biorąc pod uwagę fakt, że z artykułu wynika coś zupełnie innego. Nie umiesz czytać ze zrozumieniem?
2019-12-09 19:18:20
Też Holms
" @Brawo Wy Do lokalizacji kogoś za pomocą IMEI osoba musi mieć telefon przy sobie. Ponawiam więc pytanie. Skąd "Holmesie" wiesz, że kobieta miała przy sobie telefon? ".........Jesteś naprawdę tak ograniczony,czy masz problem z logicznym myśleniem ;-) Skoro została odnaleziona to oczywistą oczywistością jest że za "wskazaniem" telefonu a nie czarodziejskiej różdżki ;-) Ogarnij się Ty Brawo@ ;-)
2019-12-09 13:02:36
ten @ Brawo Wy
posiada już smartfona zamiast "zwojów". Tyle w "dyskusji".
2019-12-08 21:09:35
@Brawo Wy
Do lokalizacji kogoś za pomocą IMEI osoba musi mieć telefon przy sobie. Ponawiam więc pytanie. Skąd "Holmesie" wiesz, że kobieta miała przy sobie telefon?
2019-12-08 18:39:17
Brawo Wy
Do lokalizacji nie potrzeba nr.telefonu"specjaliści" Wystarczy IMEIL.Tak pewnie też było a cała ta inna opowieść to stara strategia służb kiedy przychodzi sprzedać wynik.Ale OK jeżeli im to poprawia dobre samopoczucie i poprawia słupki statystyczne w papierologii to mi to zwyczajnie lotto.Ważne że kobiecina żyje a rodzina nie ma na święta pogrzebu.
2019-12-08 11:18:30
do @ poniższego szyfranta (szyfrant Zielonka?)
- jeden taki debil (Holmes) od "ajpoda" pisał podobne pierdoły w sprawie zakupu dla policji "...Zdziwiony. Przecież translator można zainstalować za darmo w każdym smartfonie." Ta smarkateria już nie potrafi bez smartfona istnieć, o myśleniu nie ma mowy.
2019-12-08 10:25:03
@szyfrant
A skąd "Holmesie" wiesz, że kobieta miała przy sobie telefon?
2019-12-08 03:24:21
szyfrant
Po co tyle sił i środków,jak można dysponując numerem telefonu zlokalizować osobę w 5 minut .Albo zatem działania nie były profesjonalnie poprowadzone albo zwyczajnie z czytelników robi się ciemną masę i wprowadza w błąd co do rzeczywistych i faktycznych okoliczności odnalezienia niedoszłej samobójczyni.
2019-12-07 21:24:02