Poniedziałek 20 września 2021r. 
REKLAMA

Szukasz kooperanta - zgłoś się na giełdę

Data publikacji: 2017-10-05 09:53
Ostatnia aktualizacja: 2020-11-04 22:45
Szukasz kooperanta - zgłoś się na giełdę
 

Tylko do poniedziałku (9 października) przedsiębiorcy z Polski i Niemiec mogą się rejestrować na Giełdę Kooperacyjną „Partnerschaft und Business”. Odbędzie się ona w Szczecinie 11 bm. podczas Dni Współpracy Polsko-Niemieckiej.

W trakcie Giełdy każdy przedsiębiorca będzie miał możliwość przeprowadzenia rozmowy z innym przedsiębiorcą z Polski lub Niemiec, spotkać przedstawicieli administracji publicznej i organizacji wspierających rozwój przedsiębiorczości w obu krajach, którzy będą służyć zainteresowanym swoją wiedzą i doświadczeniem. Dodatkowo przedsiębiorcy będą mogli porozmawiać z ekspertami HR, którzy opowiedzą o rynku pracy - zarówno polskim, jak i niemieckim, podpowiedzą, jak założyć firmę w Niemczech oraz jak skutecznie szukać pracowników po obu stronach granicy.

Wydarzenie adresowane jest do przedsiębiorców - zarówno tych, którzy działają na rynku lokalnym, krajowym, jak i zagranicznym - głównie z branż IT, logistyka, OZE, ochrona środowiska.

Każde spotkanie będzie trwało piętnaście minut i będzie okazję do nawiązania nowych kontaktów biznesowych z potencjalnymi kontrahentami.

- Podczas tego krótkiego spotkania przedsiębiorcy mogą zaprezentować swoją ofertę oraz wymienić się wizytówkami – mówi Marek Kubik, prezes Agencji Rozwoju Metropolii Szczecińskiej. – W zeszłym roku w Giełdzie Kooperacyjnej wzięło udział prawie stu przedsiębiorców z Polski i Niemiec. Pytań o kolejną edycję mieliśmy sporo, dostawaliśmy znaki od przedsiębiorców, że jest potrzebna, więc nie mieliśmy wątpliwości, że trzeba zorganizować ją ponownie.

Szczegóły dotyczące zapisów są na stronie :

https://wiadomosci.szczecin.eu/artykul/biznes/dni-wspolpracy-polsko-niemieckiej-w-szczecinie

Giełdę organizuje Agencja Rozwoju Metropolii Szczecińskiej. Strategicznym partnerem wydarzenia jest Izba Przemysłowo-Handlowa Neubrandenburg Wschodniej Meklemburgii Pomorza-Przedniego.

(wk)

Na zdjęciu: W zeszłorocznej giełdzie wzięło udział ponad 100 firm z Polski i z Niemiec.

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ