poniedziałek, 12 listopada 2018.
Strona główna > Wiadomości > Szkoły zamknięte w poniedziałek

Szkoły zamknięte w poniedziałek

Szkoły zamknięte w poniedziałek
Data publikacji: 2018-11-08 22:11
Ostatnia aktualizacja: 2018-11-09 18:30
Wywietleń: 711 360216

Wszystkie szkoły i placówki oświatowe będą zamknięte w poniedziałek 12 listopada. Ministerstwo Edukacji Narodowej poinformowało o tym, w czwartek (8 listopada).

"W związku z uchwaleniem przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej ustawy o ustanowieniu Święta Narodowego z okazji Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej poniedziałek, 12 listopada 2018 r. jest dniem wolnym od pracy" -  czytamy w komunikacie MEN.

- W tym dniu w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczno-wychowawcze - podkreśla Anna Ostrowska, rzecznik prasowy MEN. - Dzień wolny pozwoli na spędzenie czasu wśród najbliższych, w gronie rodzinnym, by w radosnej, patriotycznej atmosferze godnie świętować setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.©℗

(el)

Fot. Grzegorz SIWA

Komentarze

Ala ma kota
Wszystkim frustratom z forum ... spokojnego wypoczynku w tym uroczystym dniu ... z dala od klawiatury.
2018-11-09 18:14:10
Ala
Będę godnie świętować w poniedziałek 12.11 robiąc pranie, sprzątanie, gotowanie itp. Może jak będzie ładna pogoda to i okna uda mi się umyć, bo Święta tuż, tuż. To jest rzeczywistość o której niewiele wie kaczyński i jego świta. Kaczyński poza nakarmieniem kota nie bladego pojęcia jak życie wygląda. Dlaczego nie ogłosił 100 dni wolnych (płatnych) na 100 lecie - to by było coś.
2018-11-09 14:05:10
SromotnikBezwstydny
A 12 listopada to święto dudka czy kaczora ??? Czy w sejmie są jeszcze jacyś normalni? My, tu na prowincji ,w Szczecinie bardziej patrzymy na zachód niż na wschód i nam trzeba krótko i sensownie powiedzieć np:" urodziny dudka albo imieniny kaczki-świętujemy!" A takie warszawskie paplanie:" święto 11 ale też 12 albo i nie...a może jednak...a nie dla wszystkich...a tylko szkoły i magistraty...a może i szpitale...ale apteki nie...a chorzy-tak..."to o kant h.ja rozbić!!!
2018-11-09 10:27:08
Polska to chory kraj!
Skoro święto Niepodległości jest 11 listopada to w tym dniu powinno się spędzać, a nie 12 listopada!
2018-11-09 00:28:07
Szkoły będą zamknięte
A łyżka na to: NIEMOŻLIWE !
2018-11-08 23:23:10
Ho
Na taką rocznicę to tydzień wolnego