Piątek 16 kwietnia 2021r. 

SZCZEKcin charytatywnie

Data publikacji: 2021-01-08 13:15
Ostatnia aktualizacja: 2021-01-08 13:15
SZCZEKcin charytatywnie
SZCZEKcin - nowa inicjatywa szczecińskich zwierzolubów - organizuje webimar charytatywny na rzecz podopiecznych szczecińskiego oddziału Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. Wydarzenie - już w poniedziałek (11 stycznia). Fot. materiały dystrybutora  

"Nowy Rok, Nowa Ja! Czyli jak postanowienia noworoczne zrobią dobrze Tobie i Twojemu psu" - to tytuł webinaru, którego celem jest zebranie środków na rzecz podopiecznych Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Szczecinie. Wydarzenie bez ograniczeń i granic, którego ekspertką będzie ceniona psycholożka zwierząt - Julia Stankiewicz.

Wydarzenia stanu epidemii odbywają się głównie w Internecie. Nie inaczej została zaplanowana nowa inicjatywa SZCZEKcin - autorskiego pomysłu Agnieszki Górskiej, organizatorki wydarzeń kulturalnych, która za sprawą nowego - psiego - członka swej rodziny postanowiła wesprzeć środowisko szczecińskich zwierzolubów. Ma na koncie m.in. ubiegłoroczne wybory psich piękności (kochanych pupilów nie arystokracji), a teraz postanowiła wesprzeć podopiecznych szczecińskiego TOZ - skrzywdzone przez los i ludzi czworonogi w potrzebie. Organizując webinar, do udziały w którym przepustką będzie darowizna na ich rzecz, przekazana na konto Towarzystwa (Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce, Oddział w Szczecinie, ul. Beyzyma 17, 70-391 Szczecin, nr rachunku: 77194010763114090000000000, tytuł: "darowizna webinar").

- Celem webinaru jest zainspirowanie do wprowadzenia zmian, które pozytywnie wpłyną na relację z psem, zwiększą satysfakcję ze wspólnego życia oraz przyniosą wiele innych korzyści - inicjatywę przedstawia Agnieszka Górska, która będzie prowadzącą webinar.

Natomiast w roli eksperta wystąpi znana psycholożka zwierząt - Julia Stankiewicz.

- Z wykształcenia jest magistrem psychologii. W 2018 roku ukończyła studia podyplomowe na kierunku Psychologia Zwierząt na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu, które umożliwiły jej połączenie pracy zawodowej z życiową pasją - pomocą zwierzętom. Julia w swojej pracy kieruje się takimi wartościami jak empatia, zaufanie, zrozumienie potrzeb. Prowadzi konsultacje behawioralne, szkolenia indywidualne oraz edukuję obecnych i przyszłych przewodników psów - swego gościa przedstawia Agnieszka Górska.

Webinar będzie poświęcony głównie potrzebom psów. Przede wszystkim budowaniu dobrych relacji między opiekunem oraz jego pupilem. Choć także wszelkim zmianom na lepsze, do których może się przyczynić urozmaicanie życia czworonoga: od spacerów i zabaw po uprawianie psich sportów. Nie bez pozytywnych konsekwencji - co oczywiste - również dla satysfakcji opiekuna szczęśliwego psa.

Wydarzenie zostało zaplanowane na poniedziałek (11 stycznia), na godz. 18. Zainteresowani udziałem powinni przesłać zgłoszenie na adres: agnieszka.goorska@wp.pl. W mailu należy podać podstawowe dane: imię, nazwisko, numer telefonu oraz potwierdzenie wpisowej darowizny.

- Po zaksięgowaniu wpłaty wysyłamy link do webinaru - zaznacza Agnieszka Górska.

Skala potrzeb podopiecznych TOZ jest ogromna. Poza uczestnictwem w charytatywnym webinarze, można ich wesprzeć także przekazując serca dary. Najbardziej potrzebne są obecnie: karma mokra (puszki) dla psów i kotów, karma sucha oraz żwirek dla kotów, jak również podkłady higieniczne, koce, ręczniki. poszewki i prześcieradła, wszelkie akcesoria - np. kuwety, łopatki, miski, obroże, smycze, zabawki, drapaki, a też artykuły higieniczne oraz środki czystości - od jednorazowych rękawiczek, gazików, patyczków do uszu, aż po papierowe ręczniki. ©℗

A. NALEWAJKO

 

Komentarze

FEEE...
2021-01-08 23:11:16
I miejmy nadzieje: ze ta "zadowolona" Pani / Mama to miejsce... tej malej dziewczynce dokladnie przemyla...!!

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ