Piątek, 01 marca 2024 r. 
REKLAMA

Szczeciński Bazar Smakoszy świętuje [GALERIA]

Data publikacji: 19 maja 2019 r. 15:21
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 12:40
Szczeciński Bazar Smakoszy świętuje
 

Drugie urodziny świętował w niedzielę Szczeciński Bazar Smakoszy, który podbił serca mieszkańców. To miejsce stworzone dla miłośników dobrego jedzenia. Organizowany jest w każdą niedzielę w godz. 10-15 w lofcie OFF Mariny przy ul. Chmielewskiego 18 na Pomorzanach. Szczeciński Bazar Smakoszy jest największym w regionie wydarzeniem, które łączy ekobazar, targ śniadaniowy, kraftowe piwo (z małych browarów), wino z beczki, a nawet bookcrossing i giełdę winyli.

Odwiedzający mogą na bazarze zakupić ekologiczne produkty od regionalnych dostawców, lokalne przysmaki, pieczywo, wędliny, przetwory z owoców i warzyw oraz słodkości. Wszystko przygotowywane jest przez lokalnych gastronomików. Oprócz jedzenia na bazarze znajdują się stoiska z naturalnymi kosmetykami, mydłami. Przed zakupem można spróbować prawie każdego produktu.

Z okazji drugich urodzin bazaru, uczestnicy wydarzenia wyruszyli o godz. 11:11 na spacer po Pomorzanach. Oprowadzał ich Przemek Głowa - szczeciński przewodnik alternatywny. On sam pochodzi z Pomorzan i z chęcią opowiadał historię browaru, szpitala oraz lokalnych artystów.

(kn)

fot. Karolina Nawrocka

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA