sobota, 15 sierpnia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Szczeciński Bazar Smakoszy świętuje

Szczeciński Bazar Smakoszy świętuje [GALERIA]

Szczeciński Bazar Smakoszy świętuje
Data publikacji: 2019-05-19 15:21
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:40
Wywietleń: 1067 392065

Drugie urodziny świętował w niedzielę Szczeciński Bazar Smakoszy, który podbił serca mieszkańców. To miejsce stworzone dla miłośników dobrego jedzenia. Organizowany jest w każdą niedzielę w godz. 10-15 w lofcie OFF Mariny przy ul. Chmielewskiego 18 na Pomorzanach. Szczeciński Bazar Smakoszy jest największym w regionie wydarzeniem, które łączy ekobazar, targ śniadaniowy, kraftowe piwo (z małych browarów), wino z beczki, a nawet bookcrossing i giełdę winyli.

Odwiedzający mogą na bazarze zakupić ekologiczne produkty od regionalnych dostawców, lokalne przysmaki, pieczywo, wędliny, przetwory z owoców i warzyw oraz słodkości. Wszystko przygotowywane jest przez lokalnych gastronomików. Oprócz jedzenia na bazarze znajdują się stoiska z naturalnymi kosmetykami, mydłami. Przed zakupem można spróbować prawie każdego produktu.

Z okazji drugich urodzin bazaru, uczestnicy wydarzenia wyruszyli o godz. 11:11 na spacer po Pomorzanach. Oprowadzał ich Przemek Głowa - szczeciński przewodnik alternatywny. On sam pochodzi z Pomorzan i z chęcią opowiadał historię browaru, szpitala oraz lokalnych artystów.

(kn)

fot. Karolina Nawrocka

Szczeciński Bazar Smakoszy świętuje Szczeciński Bazar Smakoszy świętuje Szczeciński Bazar Smakoszy świętuje Szczeciński Bazar Smakoszy świętuje Szczeciński Bazar Smakoszy świętuje Szczeciński Bazar Smakoszy świętuje

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
29
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Iluminacje Szczecin 2020

Nekrologi

Sonda

Czy zaszczepisz się przeciwko koronawirusowi, gdy będzie taka możliwość?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie