czwartek, 09 kwietnia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Szczecin w (zaangażowanym) plakacie

Szczecin w (zaangażowanym) plakacie

Szczecin w (zaangażowanym) plakacie
Data publikacji: 2020-02-17 12:29
Ostatnia aktualizacja: 2020-02-18 22:21
Wywietleń: 3955 443194

Charakterystyczny gest i twarz posłanki Sejmu RP, które w ostatnich dniach wywołały ogromny rezonans społeczny. Tu w wersji ulotkowej, jaka wzburzoną falą zalała Szczecin. Nie tylko na przystankach komunikacji miejskiej można było przeczytać: „PiS przeznaczył 2 miliardy złotych na Telewizję Polską TVP zamiast na onkologię. Ważniejsza jest propaganda, a nie chorzy na raka!!! Posłanka Joanna Lichocka z Prawa i Sprawiedliwości pokazuje gest solidarności z chorymi na raka".

Posłanka tłumaczyła, że drapała się pod okiem...

(an)

Fot. Czytelnik

Szczecin w (zaangażowanym) plakacie Szczecin w (zaangażowanym) plakacie Szczecin w (zaangażowanym) plakacie Szczecin w (zaangażowanym) plakacie

Komentarze

radocha
Są analizy że PObudzeni przegrzali temat z podpuszczenia wiadomo kogo.Wincyj,wincyj prosimy o wincyj ;))) spieprzyli temat
2020-02-18 22:08:15
tfuu
Joanna Lichocka twarzą i palcem PiS
2020-02-18 18:19:58
Yyy
Pokazanie środkowego palca przez PIS to równa się z pozwoleniem na eutanazję.
2020-02-18 15:36:02
WSTYD pisowcy
2 miliardy złotych z naszych podatków na własną propagandę zamiast na walkę z nowotworami. WSTYD!
2020-02-18 13:27:22
Dom
PiS to zwykła komuna. Pzprowcy, esbeki, ubeki, donosiciele, przechrzty, cwaniaki i koniunkturaliścy schowali się pod kaczy sztandar. Bez propoagandówki TVPis i jej kłamstw takiego poparcia by nie było. Nie dziwo że szpitale się zamyka, ale na propagande musi być.
2020-02-18 13:23:46
Ania
Wstyd platformo. Komentarze waszego ministra w czasach jak rządziliście tłumaczy wszystko. Hipokryci!
2020-02-18 12:55:51
hgfjh
dolaczam sie do Pani Lichockiej po stukroc !!!!!!!!!!!!!
2020-02-18 10:47:22
zdrówko II
Ten gest dotyczy także zwolenników PIS-u.
2020-02-18 10:38:26
zdrówko
Wszystkim PIS-com radzę powiesić portret z palcem Lichockiej w domu i zdrowieć , broń Boże korzystać ze szpitali i przychodni.
2020-02-18 10:12:39
chester
G..o wam ta akcja pomoże. Duda wygra wybory, a KS z KODem będą gryźć palce w bezsilnej wściekłości.
2020-02-18 10:05:55
hm
Ciekawe, gdzie pracuje taka menda, która rozwiesza te kartki.
2020-02-18 10:01:34
Ed
To środkowy palec w kierunku wszystkich Polaków. Sondaże PiSu będą lecieć już tylko w dół.
2020-02-18 10:01:32
@Prawnik
Prawniku nieudolniku.Publikując w przestrzeni publicznej wizerunek Osoby publicznej nie jest wymagana jej zgoda.Prawo stanowi że osoby powszechnie znane, których wizerunek wykonano w związku z pełnieniem przez nie funkcji publicznych nie mają podstaw by dochodzić swoich praw o ochronę dóbr. Ma ona tyle do gadania w tym zakresie co nieboszczyk do pogrzebu.
2020-02-18 09:09:31
manny
Ileż czasu i energii włożone w zaplakatowanie (czyt. zaśmiecanie) miasta. Nie lepiej zrobić coś pożytecznego? Np. Posprzątać ulice, klatki schodowe, trawniki itp.? To byłoby COŚ.
2020-02-18 07:59:01
Bezsens
Co 4 lub 8 lat przychodzi nowa miotła i zamiata po swoju. I tak byle do emerytury.
2020-02-18 03:48:47
aż strach jak POtomstwo esbeków i partyjnych obwarowało się w Szczecinie i bruździ, wyje, kąsa.
.
2020-02-17 22:56:57
nowy program
Jest taki nowy program nic nie robić nic nie ustalać tylko ględzić pis pis pis pis
2020-02-17 21:44:36
poszukiwacze sprzeczności
Dlaczego wyznawcy wartości progresywnych i europejskich są tacy zawzięci,wiecznie skrzywieni jakby zjedli wiadro brudnych cytryn i nie kochają Polaków?Europejczyk patrzy pogodnie na świat i brata się z ludem
2020-02-17 21:39:04
Olek
No to chyba w POkemonowie jest duży strach że wybory są już przerżnięte.Przeszarżowali z onkologią a super kandydatka ogłasza że chłop z chłopem dziecka mieć nie może.Bronek musiał dawać jej korepetycje z ględzenia banialuków.
2020-02-17 21:31:34
hmm
UW,KLD,PO,N.,POKO transformacja i nic dla ludzi, nic dla wyborców. Gdzie program? 5,7...paki.
2020-02-17 21:27:18
pytacz
Ej PiSiewicze a to ładnie pokazywać gest "pier%&* się"? - to tak Chrystus by zrobił? Hipokryzja pisowców sięga granic wszechświata
2020-02-17 20:43:44
Zwykły Szczecinianin
2 tysiące milionów - to jest kwota na propoagandzistów pisu z TVPis Pis rządzi 5 lat -pisowcy nakradli, nabogacili się, naszczuwają jednych na drugich (a Wy się dajecie, czemu tak łatwo Polaków podburzyć?) PiS to populiści - czyli kłamią i grają na emocjach. Na razie przez 5 lat obiektywnie parę spraw jest gorzej (niestety gorzej z drożyzną, populizm i demagogia pisowców odbija się już na gospodarce), parę rzeczy lepiej. Ale szczucie jest na skalę pamiętającą komuchów. Lichocka po prostu pokazała co PiS myśli o normalnych Polakach i Polkach, pokazała "fucka" - dla nich liczy się tylko ich partia, to są fanatycy swojej politycznej partii, Ojczyzna ich nie interesuje. To jest żałosne co Pis mówi o innych partiach- ich już nie ma, jest PIS od 5 lat i ma jako jedyny od czasów komuchów samodzielną większość. Co z nią robi - widzimy na co dzień (ustawy przepychane nocami, skłócenie ze światem, szczucie Polaków jednych na drugich) Ja na kolanach nigdy ni byłem - więc ględzenie o wstawaniu na mnie nie działa.
2020-02-17 20:40:41
bredzisław komętarz
Jakież słabe pojęcie o UE i panujących stosunkach w świecie ma komętarz.Takie ogólniki i slogany z poczekalni u dorożkarz
2020-02-17 20:36:06
pacjenci
Jak się czują pacjenci wciągnięci w polityczną hucpę?Gra się ich bólem i krzywdą
2020-02-17 20:33:34
Uświadamiam poniższych Trolli PIS:
Nie przypominam sobie czasów w ostatnim stuleciu kiedy to Polska była w stanie zawojować Europę lub świat swoją silną gospodarką, silną armią lub silnymi sojuszami z największymi tego świata. To oznacza, że pomimo wciskania polskiemu narodowi kilka razy ciemnoty o "wstawaniu z kolan" Polska mogła co najwyżej układać się z tymi krajami których interesy były wspólne z naszymi. Była więc planktonem który mógł przyczepić się do statku i krzyczeć "płyniemy". Obecnie nic się nie zmieniło i nie widzę w tym winy Tuska ani PO. W jaki sposób Tusk sprzedał Polskę? Doprowadził do jej upadku? Przecież od czasu wejścia Polski do EU Polska i polskie społeczeństwo wciąż się bogaci. Nie pamiętasz lat 90-tych? Nie potrafisz porównać? Chcesz powiedzieć, że bez EU Polska dałaby sobie radę lepiej? Naprawdę? A przepraszam w jaki sposób? Cuda zdarzają się stosunkowo rzadko... Skończ już z tym pluciem na Tuska bo w to już nawet najgłupsi przestali wierzyć dawno temu. Skoncentruj się na niszczeniu polskiej demokracji i zbliżającym się wielkimi krokami zamordyzmie. Ach... No tak... Zamordyzm to cel zarówno PiS jak i kościółka. Bezkarnie będą mogli i jedni i drudzy wykorzystywać i okradać Polaków. Ale przecież my to już przerabialiśmy... Tak, tak - to targowica i PRL w jednym...
2020-02-17 20:19:31
Oddaj mandat żałosna kobieto
Rozklejać jeszcze więcej takich plakatów Bravo Szczecin PiSowców przegonić
2020-02-17 19:52:01
Waldi
Czy złapano sprawcę tego wandalizmu?
2020-02-17 19:42:09
gajewska jak mafia
gajewska groziła poderżnieciem gardła pisowcom.https://twitter.com/logicznyx/status/987980673758711808
2020-02-17 18:42:52
Prawnik
Tu doszło do naruszenia co najmniej dwóch przepisów.Kurier o tym nie wie i to publikuje?Po pierwsze naklejenie bez zezwolenia na przystanku miejskiej komunikacji,po drugie użycie czyjegoś wizerunku bez jego zgody z kłamliwym poniżającym tekstem.Jeszcze miasto zapłaci za eksponowanie tych podłych plakacików.Giertych by już pisał pozwy. Redaktor i ci którzy zezwolili na opis tego tekstu że jest "zaangażowany" powinni się zastanowić.Konie nie śpią i nie wszystkie są w jednej stajni.Nie takie sprawy wygrywali prawnicy.Poza tym tekst jest żenujący
2020-02-17 18:22:27
konowal
lichockiej nie cierpie bo jest agresywna,ale jej bład polegał na tym ze nie pokazała f.ki z dwóch rąk!!!! zlelezli się obroncy onkologii z PO, POKAZALI PRZEZ OSIEM LAT JAK BRONILI WSZYSTKIEGO ...jak onie nie maja immych liderów jak kidawa czy arłukowicz to o czym my mowimy.
2020-02-17 17:55:36
Jurex
POziom dna w wykonaniu tych co przez 8 lat nic nie zrobili
2020-02-17 17:13:54
kasta nisprawiedliwych
lichocka faktycznie żle zrobiła zniżyła się do poziomu cyników z PO.Grodzki zagrał chorymi na raka ., wykorzystał ich do walki politycznej( bo te 2 mld byłyby niewidoczne w leczeniu).Dzisiaj w radio tok fm najsztub się zastanawiał czy ten gest będzie widoczny do kampanii wyborczej.Jako kibic sportowy w publicznej mam duzo transmisji i tvp sport odkodowany , za brauna nie było transmisji a mśw w siatkówce które odbywały się w POlsce oglądali tylko posiadacze dekoderów polsatu dodatkowo w płatne 100 zł oczywiście nie było LM, ekstraklasy , reprezentacji Polski w różnych dyscyplinach drużynowych.Były tylko skoki narciarskie.Prezentując takie plakaty twórcy licza na to, że wyborca to zwykły tłuk który wszystko widzi biało czarno .
2020-02-17 16:58:54
heniek
kurier też jest jak platform nie napisali mojego komentarza od jutra nie kupuję gazety.
2020-02-17 16:53:36
Antoni
Jaki sposób walki o władzę! :))) Nie zastanawia Was dlaczego w taki sposób to robią a nie merytorycznie?
2020-02-17 16:47:02
heniek
TYCH KAPUSIÓW TVP POWINNA POKAZAĆ WSZYSTKIE TE WYBRYKI CO WYPRAWIAL W SEJMIE POPRZEDNIEJ KADENCJI JAK TA HOŁOTA SIĘ ZACHOWYWAŁA A KAPUSIE MAJĄ PRETORSKIE ŻE SEJM PRZYZNAŁ NA TELEWIZJĘ PUBLICZNĄ PIENIĄDZE BO PLATFORMA I SPÓŁKA NIE MOGĄ OBGADYWAĆ PIS TO TVN 24 OBGADUJE PIS zaprzyjaźniona TELEWIZJA Z PO.PANIE WALID PAN JAK PO TAKI SAM.POSŁANKA LICHOCKA POWINNA NA DWIE RĘCE POKAZAĆ TYM DONOS CIELĄ.POLICKA POWINNA WLEPIĆ ZA ZAŚMIECANIE PLAKATAMI SZCZECINA.
2020-02-17 16:44:30
CDN
Powinna pokazac tej zakłamanej targowicy ''gest Kozakiewicza''
2020-02-17 16:37:40
Zgred
PiS=PO.
2020-02-17 16:14:22
Gregory
Pani poseł brawo! Niech Pani się nie przejmuje tym potwornym , ohydnym hejtem skierowanym w Pani strone.Ci posłowie z tzw opozycji na takie cos zapracowali sobie stokrotnie swoim zachowaniem,kultura(a wlasciwie jej brakiem).
2020-02-17 16:05:07
@kłamstwa
Dzień dobry Panie Naczelniku, co u brata?
2020-02-17 15:56:09
Lichocka brawo!
Tylko tak się rozmawia ze sprzedawczykami.
2020-02-17 15:29:25
kłamstwa
„PiS przeznaczył 2 miliardy złotych na Telewizję Polską TVP zamiast na onkologię". Jedno zdanie i cztery kłamstwa: 1) nie PiS, tylko sejmowa większość, a więc także posłowie SP i Porozumienia, 2) nie 2 mld zł, tylko do 1,95 mld w obligacjach, 3) nie na Telewizję Polską TVP, tylko jako rekompensatę abonamentową dla mediów publicznych, w tym regionalnych ośrodków radiowych i telewizyjnych, 4) nie zamiast na onkologię, bo ustawa abonamentowa nie ma nic wspólnego ze służbą zdrowia, na którą są zagwarantowane pieniądze w budżecie - o kilkadziesiąt mld zł więcej niż za poprzedniego rządu.
2020-02-17 15:17:47
gówniane czasy
Dziś już nawet trolling, jest na marnym poziomie.
2020-02-17 15:14:44
Piss da Wam w morde z liscia
a ukardzione pieniadze z PCK poszly na kampanie Pani Minister co w oswiacie dzialala a teraz unijne euro pobiera,ten plakat powinien na kazdej klatce schodowej wisiec i na kazdym rogu i pokazywc in przypominac gdzie panstwo piss ma ludzi i kultur pisslamizmu
2020-02-17 15:10:07
Pamiętajcie o wyborach
Dokładnie taki sam gest wykonam przy Pisowskiej urnie w dniu wyborów.Jestem przekonany,jak większość Polaków,że Duda zasłużył na Trybunał Stanu.Aby tak się stało trzeba mu w tym pomóc i uwolnić go -jak on zwykł uwalniać,zwalniać wyręczać Sądy czy inne instytucje.Jest to najgorszy Prezydent jakiego dotychczas Polska miała.
2020-02-17 15:06:43
Brawo Lichocka!! Jesteś równiacha!
Brawo!!!
2020-02-17 15:02:59
Błagam
A gdzie te 19 miliardów? Poza tym że trafiły w dobre ręce, tylko nikt nie wie, w czyje. Przez 8 lat onkologia i nie tylko gówno miała, za to programy Lisa dostawały po 1,3 miliona miesięcznie...
2020-02-17 14:52:47
Obywatel
Lemingi jesteście tak głupi,że aż mi was po prostu szkoda,łykacie wszystko ,ogarnijcie się bo Polska jest jednak naszym wspólnym domem, a teraz dane,wydatki na służbę zdrowia za czasów PO/PSL 2014 75 MLD,2020 107 mld,
2020-02-17 14:41:40
Dumny
Te dwa miliardy na TVP są o wiele bardziej potrzebne niż na cokolwiek innego. Bez tych pieniędzy wybory prezydenckie mogą być przez Pana Andrzeja Dudę przegrane, a wtedy - koniec reform, koniec sprawiedliwości i koniec Polski.
2020-02-17 14:32:20
Lis tybetanski
Pisowcy to nieuki i dyletanci. Ich oczy tesknia za rozumem.
2020-02-17 14:29:58
krótko
Jeżeli Duda podpisze ustawę to też pokaże środkowy palec Polakom.
2020-02-17 14:20:23
Brawo
Powinno wisieć na każdym rogu. Cała prawda o PiS.
2020-02-17 14:06:34
Referendum
Może zrobić referendum i zapytać Polaków, czy wolą dać 2 miliardy na telewizję, czy na leczenie chorych?
2020-02-17 13:54:16
Bravo bravissimo
Brawo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wiecej takich akcji prosze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2020-02-17 13:49:47
Aga
Ten gest jest paskudny, zwłaszcza w wykonaniu posła na sejm. Ale to jak jest wykorzystywany przez innych posłów jest wielokrotnie ohydniejszy.
2020-02-17 13:41:56
?
Czy wyspowiadała się juz ze swojego grzechu obrażenia i nieszanowania bliźniego swego jak nie siebie samego ? czy Państwo Watykan -najbogatszy kraj świata dostało datek?
2020-02-17 13:39:23
beee
Nie bardzo rozumiem o co to całe zamieszanie. PIS sam się wybrał? Sam przyznał sobie większość? NIE. Wybraliście, to teraz macie. A raczej wszyscy mamy. W końcu to demokracja
2020-02-17 13:33:02
ADAMS
Są monitoringi, żeby ukarać nielegalne oklejanie ulic. Mam nadzieję, że jeżeli nie OTUA nie zadziała to może prawo i sprawiedliwość zostanie skutecznie wymierzone.
2020-02-17 13:23:40
CAŁA PRAWDA O KANALIACH Z PO
Oni wiedzą, że Naród jest płytki i łyka propagandę. PiS jest słaby i naiwny. Moze przegrać .
2020-02-17 13:03:55
takaprawda
sok z buraka ? konsomolskaja prawda.
2020-02-17 13:00:59
Wreszcie wam - TARGOWICO i POmniejszym oszołomom z placowych pyskówek pokazano należne miejsce.
.
2020-02-17 12:57:58
Waldi
Ta kobieta powinna natychmiast oddać mandat posłanki,to zachowanie jest czysto sku.wysyńskie.
2020-02-17 12:41:57