Środa 20 października 2021r. 
REKLAMA

Szczecin w obronie rodziny

Data publikacji: 2019-09-14 06:54
Ostatnia aktualizacja: 2019-09-14 22:21
Szczecin w obronie rodziny
 

Sprzeciwiają się "zagrożeniom, jakie niesie za sobą promowanie ideologii i stylu życia ruchu LGBT". Chcą bronić polskich i katolickich wartości oraz rodziny, która jest - według nich -"jedynym gwarantem prawidłowego rozwoju dzieci". Porozumienie Środowisk Patriotycznych, Młodzież Wszechpolska, Prawicowy Szczecin i KoLiber organizują w sobotę o g. 12 (w dniu II Marszu Równości) manifestację na placu Solidarności w Szczecinie. Będzie happening i zbieranie podpisów pod trzema projektami uchwał: 

• "Szczecin wolny od ideologii LGBT",
• Zmiana nazwy placu Pawła Adamowicza,
• wybudowanie pomnika Państwa Podziemnego.

- Nasza manifestacja rozpocznie się w sobotę o g. 12 na placu Solidarności - zapowidziała Małgorzata Rudzka z Młodzieży Wszechpolskiej, jednej z organizacji odpowiedzialnej za Szczecin w Obronie Rodziny. - Nieprzypadkowo odbędzie się podczas pochodu osób przedstawiających publicznie swoje seksualne odchylenia. Nasza manifestacja będzie poprzedzona happeningiem pod nazwą "LGBT zmyjemy, rodzinę uratujemy".

Fot. Facebook

Sonda

Czy popierasz Marsz Równości?
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Temida
2019-09-14 22:10:31
Ta grupa przywlaszcza sobie sama NIE wie CO! Przeciez NIKT NIE przesladuje jej, wszedzie miedzy nami uczestnicza, korzystaja jak kazdy z przywilejow prawa,chodza, jedza, wydaja pieniadze jak chca i na co..... itd itd.... TO o CO TU JESZCZE TYLE PRETENSJII - zapytuje?
Klocek
2019-09-14 15:33:33
Co się dziwić ludziom, że fascynują się ruchami narodowymi. Co tydzień w TVN założyciel Młodzieży Wszechpolskiej - Qń, jego ojciec, działacz neoendecki na pierwszej stronie Gazety Wyborczej...
Miśka
2019-09-14 14:12:32
Matecki Ty serio chciałeś ulice odkażać? Dobrze, że uczestników do gazu nie próbowałeś od razu w trakcie marszu. Weź się chłopie lecz z nienawiści. Ktoś Cię kiedyś kochał, miał na kolanach? Pewnie jak prezes stanowicie wzór zakładania rodziny... Wiem, czytam czasem komentarze takich jak Wy... zaczynają się od zapytania: "ogolić?". Te 80 lat po wojnie, niczego niektórych nie nauczyło... Przykre.
Henryk
2019-09-14 14:08:16
Kiedy czytam, czy oglądam, jak ksiądz KK, radny miasta z PiSu (normalnie nie wymieniłbym tego nazwiska, bo reklama kogoś takiego, to jak podanie komuś noża, z wydaniem rozkazu - ZABIJ) niejaki Matecki, w imię Boga nawołują do nienawiści do innych ludzi, którzy w ich mniemamni nie są godni, aby żyć między nimi w społeczeństwie... to nóż mi się w kieszeni otwiera. Dlaczego Polskie Państwo pozwala na istnienie faszystowskich organizacji, do działania, zabierania głosu, agresji, gróźb...? Tacy ludzie nie powinni być pokazywani publicznie, media powinny omijać jakiekolwiek wzmianki, które powodują podziały, wzmagają agresję. Ponoć władze PiSu napiętnowały postępki Mateckiego, ale to pewnie takie zagrywki przedwyborcze. Normalnie takich ludzi wykreśla się partii, czy innych organizacji, bo to po prostu zwykły obciach i obniżanie lotów ugrupowania.
@czy
2019-09-14 12:36:00
Bo panuje jeszcze konstytucyjna wolność słowa chociaż ideolodzy dążą do tego żeby zamknąć usta dysydentom ideologii lgbt jak prof. Nalaskowskiemu.Od zamknięcia ust się zaczyna potem się zamyka
ludzie
2019-09-14 10:32:19
Mniej LBGT więcej zdrowego rozsądku i tolerancji
Jonanna
2019-09-14 10:22:11
Kancelarczyk ten od odkazania LGBT?
Czy
2019-09-14 10:18:43
ja mógłbym się dowiedzieć, dlaczego taka ilość tej "prawakowskiej" ideologii wyprodukowanej przez osobników pokroju (niegdyś Wiecheckiego) a teraz Mateckiego jest kolportowana w tak (niegdyś) poczytnym dzienniku jak Kurier Szczeciński? Przecież to wręcz budzi niesmak i zaskoczenie, iż chyba Kurier Szczeciński jest najczęstszym medium elektronicznym (i pewnie papierowym), w którym o tym radnym się pisze? I to bez potępienia czy choćby wyrazu zniesmaczenia w ocenie treści przez niego głoszonych.
Myśl
2019-09-14 10:01:34
To robiona przez nacjonalistów zwących się patriotami manifestacja w celu poniżania innych ludzi. Czy ktoś atakuje normalne według nich rodziny? W obronie jakich wartości chrześcijańskich? Bo wydaje się, że wręcz występują przeciw tym wartościom. Do takich zachowań zachęcają środowiska nacjonalistyczne, środowiska partii PIS+, środowiska kościelne, władza polityczna i kościelna, bo znaleźli wyimaginowanego wroga - LGBT+ i wymyśloną ideologię LGBT, przez co mają na kogo 'napuszczać' wierzących im ludzi.
Cap kościelny -@ Antoni
2019-09-14 09:39:39
Szanowny Antoni,ja tylko zacytowałem kilka tytułów news'ów z Kuriera o działaniu katolików na codzień w rodzinach i społeczństwie.Cóż Cie tak wzburzyło?Prawda w oczy kole? Nawołujesz Antoni: " Trzema iść i głosić wartości!" Jakie? Jakim wartościom hołdujesz? Tysiąc lat katolicyzmu w Polsce i efekty są więcej niż marne... CVztery lata rządów arcykatolickiego PiSu i podstawowy efekt to rozwalenie jedności Narodu, rozpętanie nienawiści w Polakach,rozwałka rodzin...,łamanie prawa w Sejmie, rządzie i na kazdym szczeblu władzy... Czerpani "kasy" unijnej pełnymi garściami z równoczesnym opluwaniem Unii przez kaczych "dygnitarzy"i łamanie praw unijnych... To są te "wartości"?
Ciapuła
2019-09-14 09:08:13
Bandy zwyrodnialców i kieckowi będą walczyć -jak zwykle retoryka kościółkowa i ograniczonych umysłowo szumowin może zawalczycie o godne życie już narodzonych?
Antoni
2019-09-14 09:04:44
Cap kościelny<- Idealnie dobrane określenie do tak bezmózgowego zabrania głosu. W sumie nie powinien ten zabierać głosu, kto sieje nienawiść. Czasami żałuję, że tacy nie są w jakiś cywilizowany sposób odsuwani od społeczeństwa. Teraz pytanie, co Ci Capie da krytykowany wartości innych, ale nie mając żadnych swoich? Czy to jest problem wychowania czy braku wychowania, a może wpływ innych Capów? Zostanę jeszcze przy krytykowaniu. Krytykować ten może, kto niesie coś w zamian, taka jest a bynajmniej powinna być kolej rzeczy. I już naprawdę na koniec dodam twierdzenie, że Cap ma powiązanie z pewną partią polityczną, która jest skłonna za władzę wszystko zaakceptować i... wszystkich zaakceptować. Takiej Polski nie chcę i uwierzcie, że wyborców popierających rząd jest coraz więcej i to ze względu na to o czym pisałem powyżej. Trzema iść i głosić wartości! Uważając się za katolika nie oznacza, że muszę chodzić regularnie do kościoła i akceptować wszystkich księży, bo nie w nich wierzę, a w Boga. Takie przesłanie do tych, którzy w końcu dojrzałe do czasów gdzie można otwarcie krytykować kościół, a to dlatego, że demokracja istnieje.
Cap kościelny
2019-09-14 08:23:35
Oto jednodniowy dorobek k a t o l i k ó w nz Ziemi Szczecińskiej(w/g Kuriera Szcz.) -przedpołudnie w Szczecinie. Siedem osób rannych... -zgwałcił 13 MIESIĘCZNE dziecko.... -maltretowała 104-letnią m a t k ę... Rodziny katolickie to opoje ,brudasy,kłamcy,złodzieje,nałogowi palacze, narkomani itd.Nie przestrzegają ani prawa cywilnego ani kościelnych przykazań. Boskich-biblijnych przykazań nawetg nie znają! Pisma św. nie znają.Ńikt z nich Biblii nie przeczytał,im wystarcza katechizm(którego również nie przestrzegają!!!)
Patriota
2019-09-14 08:22:17
To, że ktoś sam siebie nazwie PATRIOTĄ, że w gębie ma FRAZESY patriotyczne - wcale nie oznacza, że faktycznie jest patriotą. Więcej nawet! Wcale to nie oznacza, że w ogóle jest dobrym człowiekiem! Zwłaszcza wtedy, gdy głosi swą WROGOŚĆ DO INNYCH i konieczność ZNISZCZENIA tych innych. Taki właśnie "patriotyzm" propagowali nacjonaliści, faszyści i naziści. TO ŹLI LUDZIE.
?
2019-09-14 08:20:45
a sutanna to jaka forma rodziny?
Obserwator
2019-09-14 08:15:02
Będziesz miłował bliźniego swego
Monika
2019-09-14 08:13:59
To straszne jest. W dodatku pod tym wszystkim podpisuje sie ksiadz Tomasz Kancelarczyk :( Miałam do niego szacunek.
wieloletni ministrant KK- obudźcie się PROSZĘ pogońmy watykańskiego okupanta!!
2019-09-14 08:12:03
Ten klecha od małych stópek już przepraszał za siebie i środowisko Mateckiego...Oni bowiem zajmują się płodami , a jak już przyjdzie na świat to niech "państwo utrzymuje" chora patologia !!
autor..autor...!!
2019-09-14 08:05:32
Autor tej informacji nie miał odwagi podpisać się pod nią. Brawo Kurier !!
Olek
2019-09-14 07:43:54
3xtak! Brawo!

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ