piątek, 22 czerwca 2018.
Strona główna > Wiadomości > Szczecin w kwiatach

Szczecin w kwiatach

Szczecin w kwiatach
Data publikacji: 2017-07-03 08:07
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-14 22:19
Wywietleń: 644 273037

Gdzie nie spojrzysz - tam kolorowe kwiatów kobierce. Warto ruszyć przez Szczecin ich śladem: od Pomnika Czynu Polaków po Dąbie. Bo w tym roku wyjątkowo efektownie prezentuje się nasz Cały Szczecin w kwiatach.

(an)

Fot. Mirosław Winconek

Szczecin w kwiatach Szczecin w kwiatach

Komentarze

Ja
Ojej-Ojej- ile krzyku o cos czego jeszcze NIE ma. A ja jestem ZA przyjeciem - (tylko podac ile) islamistow, bo NIE TAKI DIABEL STRASZNY JAK GO MALUJA!!! popatrzcie tylko jaka ta rasa jest ladna. Dziewczyny naturalne bez zadnej tapety sztucznej na twarzy jak u naszych, bez tradzikow, lichich tlustych wlosow, sa BARDZO rodzinne tj. NIE uznaja rozwodow i NIE prowokuja do rozwodow, faceci spokojni, delikatni, NO I OCZYWISCIE przystojniaczki jak sie ma. A dlaczego BY tak NIE POMIESZAC tej slowianskiej blond-sztywne wlosy, niebiesciutkie oczeta (naiwny wzrok, zazdrosne - same nie wiedza o co, a juz NIE daj Panie jakie odzywki jak sie cos do nich powie - to od razu "olowiany jezyk uruchomia od H - P - SKS - .... ze tylko wiac, bo i nozem poglaszcze.!! CZAS NAJWYZSZY zastosowac Miczurynowskie krzyzowki. Moze NOWO powstale pokolenia beda w DUZEJ mierze bardziej zdolne, spokojniejsze, rodzinne, kochajace i Naturalnie Piekne!!! A kto sie NIE zgadza to niech dluzej popatrzy na swoj "cyferblat" w lustro - to zobaczy co napisano powyzej tj PRAWDE .
2017-07-03 19:18:38
@kabaret
Prędzej Szczecin zostanie bez prezydenta niż pozwolimy sprowadzić tu islamistów!
2017-07-03 16:14:31
Sr.Bez.
"...zmienia się na lepsze i pięknieje nasze miasto..." Nie zaprzeczam. Ale... Z miasta znikły publiczne szalety.Powstały nowe dzielnice. W nich- brak saletów! Jest coraz więcej ludzi starych. Mężczyżni mają problemy z prostatą. Kobiety nie mogą utrzymać moczu. Ci ludzie korzystają z "ustronnych" miejsc, gdzieś w bramie, za krzakiem pięknej róży, za słupem z reklamą itp. Czy:"...pod patronatem honorowym prezydenta Szczecina...." mogą zostać przywrócone poniemieckie i zbudowane nowe - SZALETY i toalety publiczne??? TO JEST PROBLEM a nie 1000 000 krokusików czy fiołków!!!
2017-07-03 15:05:39
kabaret
Niedługo będzie Szczecin w islamistach bo prezio Krzystek podpisał deklarację 12 prezydentów największych miast o wspólnym wypracowaniu odpowiedniej kultury przyjęcia islamistów!
2017-07-03 08:55:07
tylko pytam...
"Gdzie nie spojrzysz - tam kolorowe kwiatów kobierce..." Nie jestem polonistą,lecz starej daty maturzystą. Czy nie ładniej brzmi:" Gdzie spojrzysz tam..." Dlaczego mam "NIE" spoglądać? tylko pytam...
2017-07-03 08:42:50
#
Szczecin w kwiatach, a Jagiellońska umiera, ciągnąć za sobą, oby nie, Wojska Polskiego.
2017-07-03 08:35:02

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
17
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Strefa kibicowała naszym
Odsłonięcie pomnika Lecha Kaczyńskiego
Finalistki Gryfii na plenerze cz.2
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy