niedziela, 08 grudnia 2019.
Strona główna > Wiadomości > Szczecin – strefa wolna od nienawiści. Manifestowali przeciw agresji

Szczecin – strefa wolna od nienawiści. Manifestowali przeciw agresji [GALERIA, FILM]

Szczecin – strefa wolna od nienawiści. Manifestowali przeciw agresji
Data publikacji: 2019-07-26 19:46
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-28 13:06
Wywietleń: 2889 405229

- Dlaczego tu jestem? Bo nie podobało mi się to, co się zdarzyło podczas Marszu Równości w Białymstoku – tłumaczy Karolina. – Przyszłam tu również dlatego, bo chcę, by Szczecin naprawdę się stał strefą wolną od nienawiści.

Na zorganizowaną przez Stowarzyszenie Lambda manifestację przyszło w piątek (26 lipca) kilkuset szczecinian. Na placu przed Urzędem Miasta solidaryzowali się ze społecznością LGBT, wstrząśnięci przebiegiem ubiegłotygodniowego Marszu Równości w Białymstoku, gdzie jego uczestnicy zostali brutalnie zaatakowani przez kontrmanifestantów. Wiele osób zostało pobitych. Interweniowała policja. Zatrzymanych jest ponad stu najagresywniejszych chuliganów.

- Rzucali w nas kamieniami i petardami. A potem, kiedy wracaliśmy, dopadli w małej uliczce – opowiadała uczestniczka wydarzeń sprzed tygodnia, Monika z „Lambdy”. - Otoczyło nas kilkunastu młodych mężczyzn. Mieli przy sobie bejzbole. Najpierw się pomodlili a potem pluli na nas, wyzywali, szarpali... Ktoś dał im poczucie, że mogą o nas decydować. Że mogą nas krzywdzić i jednocześnie, że to jest dobre. Patriotyczne.

- To ważny moment dla nas, Polaków. Po raz pierwszy mogliśmy na własne oczy zobaczyć, jak wygląda faszyzm – tłumaczy Bogna Czałczyńska z „Dziewuchy Dziewuchom”. - Ta fala przemocy może przyjść również do nas. Dlatego cieszymy się, że tak wielu nas wspiera.

- Może dzięki Wam ocalejemy! – dodaje Wojtek.

Kolorowy tłum wypełnił w piątek cały pl. Armii Krajowej. Uczestnicy mieli ze sobą tęczowe flagi i transparenty z hasłami: Prawa człowieka nie podlegają dyskusji, Każdy jest inny ale wszyscy równi, Przyszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie.

- Przyszedłem tu, bo jestem chrześcijaninem – stwierdził poprosiwszy o mikrofon uczestnik manifestacji. - To religia wymusza moją tu obecność. Po lekturze Ewangelii doszedłem bowiem do przekonania, że ważniejszy jest mój udział w Marszu Równości niż na procesji, np. z okazji Bożego Ciała. 

Jak się okazuje, nie przypadkiem manifestację solidarności z uczestnikami Marszu Równości w Białymstoku zorganizowano w Szczecinie przy Urzędzie Miasta.

- Nie możemy liczyć na rząd. Nie możemy liczyć na Kościół – wyznała jedna z organizatorek spotkania. - Tylko samorządy nam pomagają. Mamy więc nadzieję, że Szczecin zawsze będzie miastem, w którym wszyscy czują się bezpieczni. Dlatego hasłem naszej manifestacji jest: „Szczecin – strefa wolna od nienawiści!”.

Piątkowa manifestacja trwała blisko półtorej godziny. Zakończyła się odśpiewaniem przeboju „Perfectu”: Chcemy być sobą i zaproszeniem na wrześniowy drugi szczeciński Marsz Równości.

Leszek Wójcik

Fot. Marta TESZNER, Andrzej ŁAPKIEWICZ

Film: PaS

Szczecin – strefa wolna od nienawiści. Manifestowali przeciw agresji Szczecin – strefa wolna od nienawiści. Manifestowali przeciw agresji Szczecin – strefa wolna od nienawiści. Manifestowali przeciw agresji Szczecin – strefa wolna od nienawiści. Manifestowali przeciw agresji Szczecin – strefa wolna od nienawiści. Manifestowali przeciw agresji Szczecin – strefa wolna od nienawiści. Manifestowali przeciw agresji Szczecin – strefa wolna od nienawiści. Manifestowali przeciw agresji Szczecin – strefa wolna od nienawiści. Manifestowali przeciw agresji Szczecin – strefa wolna od nienawiści. Manifestowali przeciw agresji Szczecin – strefa wolna od nienawiści. Manifestowali przeciw agresji Szczecin – strefa wolna od nienawiści. Manifestowali przeciw agresji Szczecin – strefa wolna od nienawiści. Manifestowali przeciw agresji Szczecin – strefa wolna od nienawiści. Manifestowali przeciw agresji Szczecin – strefa wolna od nienawiści. Manifestowali przeciw agresji Szczecin – strefa wolna od nienawiści. Manifestowali przeciw agresji Szczecin – strefa wolna od nienawiści. Manifestowali przeciw agresji Szczecin – strefa wolna od nienawiści. Manifestowali przeciw agresji Szczecin – strefa wolna od nienawiści. Manifestowali przeciw agresji Szczecin – strefa wolna od nienawiści. Manifestowali przeciw agresji Szczecin – strefa wolna od nienawiści. Manifestowali przeciw agresji Szczecin – strefa wolna od nienawiści. Manifestowali przeciw agresji Szczecin – strefa wolna od nienawiści. Manifestowali przeciw agresji Szczecin – strefa wolna od nienawiści. Manifestowali przeciw agresji Szczecin – strefa wolna od nienawiści. Manifestowali przeciw agresji

Komentarze

Zadowolona
Jestesmy wszyscy przeciwko przemocy ale nie jestesmy zwolennikami ideologii LGBT. Ideolodzy martwia sie ze bylo tak malo ludzi na manifestacji. Trudno, trzeba sie pogodzic ze to malo popularna ideologia choc halasliwa
2019-07-28 12:27:17
Normalny
Pierwszych sześciu seryjnych morderców (jeśli chodzi o ilość ofiar) w USA to geje.
2019-07-28 11:27:06
pogromca nitrasa
prezydent białegostoku zPO do tego sie przyczynił .On dał zgodę na 2 przeciwne demonstracje w jednym miejscu i w jednym czasie.PO potrzebuje niepokoju jak sie nie ma programu
2019-07-27 23:47:27
pogromca nitrasa
ta co mówiła że się najpierw pomodlili a póżniej jazda z kamieniami to jednak za bardzo wymyśliła .Powinna bardziej wiarygodne historie wymyślić bo ludzie nie uwierzą.Widać że nie nawidzi kościoła i jest w stanie wszystko im przypisac.Dalej trupa cyrkowa jezdzi po Polsce i czeka na martyrologię .Znam geja , który mówi wprost te demonstracje te bardziej mu szkodzą wizerunkowo i lepiej żeby ich nie było.
2019-07-27 23:40:30
Kibic - operujesz bardzo prostymi schematami myślowymi,
czy miałeś jakieś trudności w szkole?
2019-07-27 23:05:44
Sklep z dewocjonaliami
Wy sie sami z tych symboli nabijacie.
2019-07-27 22:41:00
kibic
@kibic .... przyzwoici ludzie nie wyśmiewają symboli religijnych.Wy macie czelność mówić o tolerancji?! zapamiętaj,że kto z krzyżem wojuje ten od krzyża zginie.
2019-07-27 22:15:56
@ apel do LGBT
Najpierw rozlicz miernoto intelektualna swoich idoli w sukienkach ks. Dymera i jego nadzorcę abp. Dzięgę , później możemy porozmawiać nawet przed sądem...
2019-07-27 22:03:52
Ksieza...
do roboty...Pietnujcie brak tolerancji,nienawisc,przemoc.Milczenie wiekszosci z was jest potwierdzeniem-ze jestescie zbedni.Nie broncie obrazkow,symboli,przekazow- broncie ludzi,ktorzy tego potrzebuja.
2019-07-27 21:29:15
apel do LGBT
Lżą, szydzą, profanują symbole chrześcijaństwa a później nawołują do tolerancji i miłości! Zróbcie takie profanacje z symbolami Judaizmu lub Islamu jak jesteście tacy odważni! Zobaczycie wtedy jaka będzie reakcja Żydów i Islamistów!
2019-07-27 19:28:25
jb
Do LBGT - czy wiecie jak świat uwolnić od nienawiści? Powiem Wam - każdy niech zacznie od siebie !
2019-07-27 19:23:29
Myśl
Ludzie LGBT+ mają prawo demonstrować i pokojowo protestować, jak inni ludzie w Polsce. Jeśli komuś się to nie podoba niech nie uczestniczy, nie ogląda. Można kontrmanifestować, ale pokojowo. To, jak potraktowani zostali uczestnicy marszu równości w Białymstoku jest godne potępienia i kary, a podjudzanie wiernych, później dziękowanie za agresję wobec innych ludzi przez duchownych to świństwo i wielki grzech. Przeciw temu była ta manifestacja przed UMSz.
2019-07-27 18:07:01
@kibic
Gejów i lesbijek wśród zgromadzonych wielu nie było. Przyszli po prostu przyzwoici ludzie, którzy chcą wesprzeć tych, którzy są opluwani każdego dnia tylko dlatego, że są "inni".
2019-07-27 17:41:08
kibic
Kurier ... proszę sprecyzować ilu ich było 200 czy 900,bo kilkuset to jest i 200 jak i 900.Zdjęcia ludzi super zmanipulowane.nie jest tak zle w Szczecinie,bo na ok.340 tyś.mieszkańców jest tylko ok.200 zboczeńców.
2019-07-27 17:01:01
kibic
Zakaz peda.owania w naszym mieście.jak się nie podoba to za Odrę.tak zastanawiam się skąd tylu ukrytych zbo.zeńców?
2019-07-27 16:51:58
@były , @oto
PLUJCIE SOBIE dalej , łykajcie czerwona propagandę , udanego wieczoru w dowolnych konfiguracjach - komuszki !
2019-07-27 16:34:18
kaes
Jestes otwarty ? . Jak toaleta publiczna ?
2019-07-27 16:29:27
gość
Zna ktoś kogoś z tych fotek to zapodawać z naźwiska i imnienia.:)))) Dewianci nie maja wstydu nie powinni się skarżyć.
2019-07-27 16:17:37
Oto PIS Władza
Za dorysowanie kolorowej aureoli Matce Boskiej o 6 rano Policja i prokurator. Za rzucanie kamieniami , pobicia, wyzwiska i uszkodzenia ciała po manifestacji w Białymstoku mandaty...Qrwa gzie my żyjemy w państwie wyznaniowym ??
2019-07-27 15:05:21
były wyborca PIS
Prawie wszystkie poniżej napisane komentarze to polskokatolicka miłość bliźniego. Nie zakrzyczycie rzeczywistości , takie osoby są wśród nas !! Za to abp. Dzięgę znajdującego się na liście biskupów chroniących PEDOFILIĘ W KOŚCIELE KATOLICKIM to po rączkach całujecie ?? Ks. Dymer były dyrektor Liceum Katolickiego z zarzutami pedofilskimi to też wasz "guru"?? No brawo !! Pisia zmiano!!
2019-07-27 14:59:52
odrażające
Po prostu odrażające.
2019-07-27 14:12:15
biuletyn KOD-u w akcji
Pół redakcji robiło frekwencję tęczowym, a później zdziwienie, że sprzedaż spada. Ludzie chcą mieć wybór, a na lokalnym rynku mają tylko GW i jej klony.
2019-07-27 14:03:25
Dariusz
Ciekawe ilu jest mieszkańców Szczecina tutaj a ilu jest podróżujących agitatorów=ów robiących tłum
2019-07-27 13:51:52
cdn
szczecin mowi ''nie'' sodomitom,zoofilom,kodziarzom,ubywatela i ich patronom ; platfusom,agentura Sorosa iszwabom
2019-07-27 13:39:01
@tolerant
Nie zaprzeczysz jednak że Bogna ma świetną sukienkę ,pacyfki bardziej przypomina worek
2019-07-27 12:57:40
Mark
LGBT co to za chora ideologia.
2019-07-27 12:44:55
tolerant
Kobietony wyjątkowo zajadłe. Gdyby któraś ugryzła, mogłoby skończyć się śmiercią.
2019-07-27 11:56:50
Kaes
Brawo Szczecin!! NIE dla faszystowskich kiboli wycierajacych sobie gęby Bogiem!! Szczecin miastem otwartym, to cieszy;)
2019-07-27 11:53:18
do Nauczyciela
Wymaga sprostowania to nie komunizm jest starszym bratem faszyzmu ale socjalizm.Komunizmu nie udało się zbudować różnym stalinom,breżniewom,gomułkom,honekerom, czauszescom i tak dalej. Na szczęście się nie udało mimo milionów ofiar
2019-07-27 11:44:32
Grafik
Podobno LGBT+ pracuja nad swoim znakiem graficznym, logo - w skrocie ma sie sprowadzac do czegos co ma byc "Tęczowym odbytem".
2019-07-27 10:43:33
Połamał sobie zęby Hitler i Stalin. Diabli ich wzięli do swego królestwa. Ale zarodniki-pomioty ich ideologii ożywają.
Przetrwały i się mnożą. Przecież to co zalewa teraz Europę, głównie Polskę, bo nam o nasz kraj chodzi to ideologia tych zbrodniarzy. W nowej, uszminkowanej, tęczowej szacie.
2019-07-27 10:30:23
"Ulm" - co ty tu chcesz obca kanalio.
.
2019-07-27 10:17:19
Tom
Jaka rownosc i tolerancja. Dostalem mandat za to ze obserwowalem z daleka całą manifestacje.
2019-07-27 09:44:27
Wyznawca
Ideologia LBGT jest super!W końcu zrozumiałem świat.Jestem napełniony.
2019-07-27 09:25:51
Nauczyciel
Ło Matko! Jakie braki w edukacji wśród tych uczestników. Bogna która zobaczyła faszyzm a powinna pojechać do Majdanka i do Muzeum Powstania Warszawskiego zobaczyć faszyzm do tego pojechać na Sołowki zobaczyć co zrobił starszy brak faszyzmu czyli komunizm. Wojtek przeczytał biblię i zorientował się że tam jest napisane że ma chodzić na parady równości a nie na procesje.Do Wojtka - w piśmie świętym nie ma nic o procesjach tak więc nie bujaj że coś czytałeś oprócz broszur ideologii LBGT.Monika z Lambdy została otoczona w małej uliczce przez bandytów z bejzbolami.Pluli szarpali i się modlili. Moniko dziecko drogie z Lambdy podaj nazwę ulicy i czy zgłosiłaś to na Policję. Może rozpoznajesz tych bandytów na wizerunkach opublikowanych przez Policję?A jaką modlitwę odmawiali ci z bejzbolami? Dokładnie powiedz jaką?A do redaktora tekstu - więcej staranności w pisaniu. Jeżeli to byli chuligani to były czyny chuligańskie a to są inne paragrafy. To byli po prostu bandyci i nie trzeba się tego wstydzić. Bandyci nie chodzą do kościoła i nie odmawiają modlitw i nie wyznają dekalogu. To przecież proste - ten kto wyznaje dekalog nie może być bandytą. I jeszcze raz do Wojtka- skoro czytałeś pismo święte to jakie jest najważniejsze przykazanie jakie dał Jezus?
2019-07-27 09:16:24
lesfo
walę w kolor tfrrr
2019-07-27 09:06:33
Pani z kiosku
Ten w różowej koszuli wyraźnie zafrasowany.Spodziewał się tłumów a nie KODu.KOD przynosi przecież pecha
2019-07-27 09:06:01
Krajan
Kto zbeszcześcił Gryfa???
2019-07-27 09:03:56
zdziwko
Dlaczego tam tak mało gejów?
2019-07-27 09:00:21
Stachu
Gdzie mogę się zapoznać z oficjalną definicją "ideologii LGBT" ? Proszę o adres strony.
2019-07-27 08:44:55
Tolerancyjna
Na szczęście nie ma dużo ludzi. To tylko dyżurni zadymiarze. Ta co jeździ po wszystkich paradach LBTG i od marszałka nadworna ds tzw. równości.Aktyw lewacki żyjący z dotacji. Tam nikt nie chodzi do normalnej pracy.
2019-07-27 07:23:46
Płaczę
Ileż w tych wyznawcach ideologii lbgtq niechęci do innych ludzi.
2019-07-27 07:18:55
Realista
Przykro mi patrzeć na rosnącą aprobatę dla niemoralnego, nieetycznego propagowania psychologicznie szkodliwej seksualizacji dzieci. Ideologia LGBT jest agresywna, ma na celu głównie walkę z Bogiem czyli laicyzację i sekularyzację młodego pokolenia. Seks jest pięknym, boskim dodatkiem do ludzkiego życia. Nie jest jednak bogiem któremu LGBT gorliwie oddaje cześć. Wyznawcom wyuzdanego i perwersyjnego seksu nie wystarczają już ich zepsuci moralnie dojrzali współwyznawcy, chcą nieograniczonego dostępu do najmłodszych, do naszych niewinnych dzieci. Liczę na prawną obronę dzieci przed demoralizacją LGBT. Szczecińskie przedszkola i szkoły powinny być wolne od LGBT. Stop tym pełnym nietolerancji tęczowym pochodom, anty-hetero i antyreligijnych, omamionym seksem zboczeńców.
2019-07-27 07:02:22
Obs
Cyt, "Monika z „Lambdy”. - Otoczyło nas kilkunastu młodych mężczyzn. Mieli przy sobie bejzbole. Najpierw się pomodlili a potem pluli na nas, wyzywali, szarpali... " Przeciez to brzmi idiotycznie jak manipulacja... "Najpierw się pomodlili" czyli co klekneli i wyklepali "Ojcze nasz"... jakis dowod na to...i ta zaatakowana grupka nie mogla uciec bo byla otoczona przez kleczacych ludzi, npo jaka cholere sie mieli modlic w takiej sytuacji... Litosci, nie obrazajcie inteligencji sluchaczy, czytelnikow... Jakos nie widac tych wszystkich bandytow, kiboli w Kosciolach na mszy...
2019-07-27 06:15:26
Boże
Mam taką małą prośbę , obym nigdy nikogo z tych osób nie spotkał w moim życiu ! I moi najbliżsi , Wyglądają mi na wampiry !
2019-07-27 01:32:04
co za bzdury
Dopóki wróg nie wyprowadził tych dzieciaków na ulicę w Polsce nienawiść była zjawiskiem nieomal marginalnym ! Ci kretyni /ki / są za pieniądze i/lub z głupoty siewcami nienawiści . A marsze równości są paradami skretyniałych pacholków lewactwa . Te bujdy o nienawiścia jaka rzekomo ich dotyka to są KLAMSTWA , Wypad z miasta !
2019-07-27 01:27:02
!!! SZCZECINIANIE PRZEPRASZAJĄ !!!
.
2019-07-27 01:17:46
czytam
Kto im te teksty napisał ? Co za frajerstwo oczadzone przez komunistycznych agentów !
2019-07-27 01:16:20
Mieszkam w Szczecinie od 1951 roku. Nie doznałem sam i nie spotkałem ludzi doznających tu nienawiści.
Kocham Szczecin. Po dobroci stąd nie wyjadę. A co to się dzieje!? Co za obłąkani Młodzi?? Kto im blekot sypie do pizzy? Młodzi - nie dajcie się oszukiwać, kiwać. My starzy KRZYCZMY GŁOŚNO - zdrada!! zdrada!! zdrada!! Chcą nam odebrać to z czym tu, z naszymi Rodzicami przyszliśmy POLSKOŚĆ, P O L S K Ę.
2019-07-27 00:22:07
Heteryk
Kilka nawiedzonych osób robi tłum.
2019-07-26 23:58:02
Ja
Pierwszych sześciu seryjnych morderców (jeśli chodzi o ilość ofiar) w USA to geje.
2019-07-26 23:52:59
Dla dobra wszystkich dzieci do lat 18-tu ! !
Zabronic tego typu Demonstracje czy Manify dla zachownia Normalnosci w miejscach Publicznych...!! Gdyz odbyt-nica jest od wydalania... a nie od wpychania czy popychania "tego i owego" spowrotem !! Gdzie o roznego rodzaju "przedmiotach" do i w przedniej czesci... juz nie wspomne ??
2019-07-26 23:50:35
Pol
Te tęczowe barwy działają na mnie jak płachta na byka.
2019-07-26 23:48:44
Koniec, idę spać. A Wy jesteście tylko głupi. Piszę to z sympatią. Z tego można (należy) wyrosnąć.
Nie dajcie się, myślcie.
2019-07-26 23:39:20
do Kuriera
Kurier najpierw nagłaśniał KODziarską patologię a teraz promuje ten obwoźny cyrk LGBT! Czy wam płacą za promocję kochających inaczej? Może z Unii dostajecie jakąś kasę za nagłaśnianie tego typu działalności?
2019-07-26 23:30:41
WKU
Ehhh dlaczego PeŁo zlikwidowało obowiązkową służbę wojskową? Po roku w MONie odechciałoby się pajacowania na ulicach.
2019-07-26 23:21:31
Szczecin przeprasza za ten tęczowy cyrk!
.
2019-07-26 23:16:59
krzychu
Jak się nazywa taka ideologia w którym siłą narzuca się wszystkim swoje poglądy, mówi się jak myśleć, a tych co są niepokorni wyzywa się od różnych takich, ucisza albo likwiduje. Takie słowo na n... uciekło mi, ktoś może coś pomoże?
2019-07-26 23:14:45
Apel do hetero-zboczeńca, nie obnoś się ze swoją hetero-dewiacją na ulicy.
.
2019-07-26 23:02:03
Dzieci, dzieci, dzieci. Powtarzam, biorą was w swe łapy zwyrodniałe staruchy, jak pedofile 12latki.
.
2019-07-26 22:47:52
Adam
Hahahahahhahaha
2019-07-26 22:46:33
Oi
Akceptacja dewiacji przejawem wysokiej kultury i tolerancji, ewangelia a marsz równości kontra Boże Ciało... To kiepskie historie. Ucisk w kroczu bywa niebezpieczny.
2019-07-26 22:30:30
Dlaczego media zagraniczne
piszą nie o marszach równości ale o paradach gay pride? Dlaczego organizatorzy tych parad nie maja odwagi i oszukują opinie społeczną?
2019-07-26 22:22:46
Kobra
Wspomnienie zamkniete i stare pruchno na schodach
2019-07-26 22:15:09
Myślący
Bolszewicy XXI wieku. Ich mistrzowie też zaczynali od małej wrzaskliwej grupki która wzięła ,,za mordę,, resztę społeczeństwa nie bez poparcia ,,pożytecznych idiotów,, uważających się za mądrzejszych od innych bo ,,postępowych,,
2019-07-26 22:11:46
Bizon
Na ostatnim zdjeciu bardzo chora osoba
2019-07-26 22:11:08
" Ulm " - szwabski (bo mam Niemców przyjaciół ) agencie. Pracowałeś jeszcze w STASI i cię przejęli?
.
2019-07-26 21:56:28
Miki
Zryte tęczowe łby , odchyły od normy wylały jak szambo
2019-07-26 21:50:07
tomasz
TYLKO POLSKA RÓŻNORODNA ;-) Endriu!! Co Ty tutaj robisz?;-)
2019-07-26 21:48:03
bla bla bla
bla bla bla, pomodlili się, wyjęli pały, pluli itp itp brzmi jak prowokacja, chcecie się gździć to rubcie to w domu a nie pokazujecie to na ulicy. jak chcesz to robic na ulicy to na własne ryzyko tak było jest i będzie Koniec
2019-07-26 21:46:38
Szacun
dla wszystkich uczestnikow manifestu.
2019-07-26 21:40:17
endriu
Objazdowy teatrzyk LGTB zawitał do Szczecina bo z Białegostoku pogonili.
2019-07-26 21:37:34
Szczecinianin
Czy naprawdę konieczne jest podawanie większe ilości informacji o tej manifestacji? Tyle już wystarczy. Może napiszcie z czym "artystka" z Wrocławia poperająca LGBT połączyła ostatnio wizerunek Matki Bożej. Albo o kioskarzu z Poznania, który został zaatakowany przez aktywistkę LGBT za to, że wśród dziesiątek gazet miał w kiosku w sprzedaży Gazetę Polską.
2019-07-26 21:18:47
Ulm
Nie rozumiem, jak można nie wiedzieć, co to znaczy, że Szczecin chce być wolny od nienawiści. Nienawiść, to bezmyślna wrogość do inności, wynikającą z braku wiedzy o tej inności, braku wiedzy w ogóle jako takiej, niskiej kultury, ograniczenia intelektualnego, szowinizmu, itd. To wpojone przez prymitywną kulturę, rodziców - stereotypy niczym nieuzasadnione, często podlane religijnym sosem nietolerancji. Tłumaczyć dalej? Właśnie od takich prymitywnych poczynań Szczecin chce być wolny.
2019-07-26 21:18:00
Dzieci! Nie dopilnowane, dzieci. Co wy robicie. Pośród Was piekielne hieny, żmije, skorpiony.
Uciekajcie stamtąd. Zbiry, zboczeńcy chcą Was POżreć.
2019-07-26 21:08:05
Tak, jak bym oglądał młodych wyrzuconych za burtę na żerowisko wilkom, hienom.
Straszne. POtworne. Diabelskie.
2019-07-26 20:53:26
Apel do zboczeńców
Proszę nie obnosić się publicznie ze swoją dewiacją. Dziękuję!
2019-07-26 20:06:51
Instruktorzy się uwijali. Nie stanęli zbytnio w kupie.
Biedacy w wiedzy o człowieku, naiwni, w większości uczciwi. Nie mają POjęcia, że są marionetkami w rękach ludzi bezwzględnych, cynicznych, ludzi co mają lepsze usytuowanie socjo-techniczne niż Stalin i Hitler. I bezwzględniej z tego korzystają.
2019-07-26 20:00:02