niedziela, 24 czerwca 2018.
Strona główna > Wiadomości > Sylwester na Jasnych Błoniach trwa

Sylwester na Jasnych Błoniach trwa [GALERIA, FILM]

Sylwester na Jasnych Błoniach trwa
Data publikacji: 2017-12-31 23:34
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-14 22:42
Wywietleń: 2045 307530

Już od ponad ponad dwóch godzin na szczecińskich Jasnych Błoniach w Szczecinie trwa miejski sylwester, czyli zabawa pod chmurką. Już przed godziną 21, kiedy to ruszyła plenerowa impreza, przed sceną, urządzoną na parkingu przy ul. Piotra Skargi, zebrało się kilkaset osób i z każdą kolejną minutą gości przybywało. Chętnych do spędzenia w plenerze ostatnich godzin starego roku i pierwszych godzin nowego roku nie odstraszyła kapryśna aura - choć jest ciepło, to popaduje co jakiś czas deszcz. 

Pierwsi artyści na estradzie mającej 12 m wysokości, 35 m szerokości i wyposażonej 2 100 m kw. ekranów ledowych, zagrali punktualnie o godz. 21. W imprezowy klimat zebranych wprowadzili szczecińscy didżeje – Jazzek i Miqro, którym towarzyszył Dziubee Drummer, grający na congach, bongosach, djembe, timbalesach oraz wielu innych instrumentach perkusyjnych i serwujący przy tym potężną dawkę pozytywnej energii. Kwadrans przed godz. 22:00 na scenie pojawił się zespół Loka, znany m.in. z przebojów „Prawdziwe powietrze”, „Tańczę sam” czy najnowszego „Atom Miłości”. Godzinę później wystąpi grupa Video. To aktualnie jeden z najpopularniejszych zespołów pop rockowych w Polsce, twórcy takich hitów jak np. „Dobrze, że jesteś”, „Szminki róż”, „Papieros”, "Bella".

Po północy szczecińską publiczność rozgrzewać będzie znany na całym świecie C-Bool, autor takich hitów jak „Do You Now”, „Never Go Away” czy „Dj is your second name”. Artysta już po raz drugi będzie gwiazdą miejskiego sylwestra w Szczecinie - występował w Szczecinie także rok temu, można go było także usłyszeć podczas sierpniowego finału The Tall Ships Races.

Koncerty to oczywiście nie jedyne atrakcje sylwestrowej zabawy na Jasnych Błoniach. Punktualnie o północy rozpocznie się tradycyjny pokaz fajerwerków. Oprócz tego na każdego czeka tam ścianka do selfie oraz telebim, na którym są wyświetlane nagrania życzeń od mieszkańców.

Nad bezpieczeństwem uczestników imprezy czuwają patrole policji, straży miejskiej oraz pracownicy wynajętej przez organizatorów agencji ochrony. Kto zgłodnieje może się posilić w obwoźnych barach na kółkach i w urządzonym punkcie małej gastronomii przy alejce spacerowej. ©℗

(MIR) 

Film i fot. Mirosław WINCONEK

Zobacz galerię zdjęć z zabawy na Jasnych Błoniach 

Sylwester na Jasnych Błoniach trwa Sylwester na Jasnych Błoniach trwa Sylwester na Jasnych Błoniach trwa Sylwester na Jasnych Błoniach trwa Sylwester na Jasnych Błoniach trwa Sylwester na Jasnych Błoniach trwa

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
11
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Strefa kibicowała naszym
Odsłonięcie pomnika Lecha Kaczyńskiego
Finalistki Gryfii na plenerze cz.2
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
pap