Środa, 17 lipca 2024 r. 
REKLAMA

Sylwester na Jasnych Błoniach – gwiazdy wcielą się w gwiazdy

Data publikacji: 29 listopada 2018 r. 15:17
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 12:26
Sylwester na Jasnych Błoniach – gwiazdy wcielą się w gwiazdy
 
Gwiazdy  jednego z najpopularniejszych muzycznych show w Polsce – „Twoja twarz brzmi znajomo” – wystąpią w Sylwestra na Jasnych Błoniach w Szczecinie. Po raz pierwszy producenci programu zdecydowali się zaprezentować na żywo formułę tego widowiska.

– „Twoja twarz brzmi znajomo” po raz pierwszy wychodzi ze studia telewizyjnego i ogromnie się cieszymy, że to właśnie w Szczecinie będzie miał swój debiut – mówiła na czwartkowej konferencji prasowej Anna Lemańczyk, dyrektor Szczecińskiej Agencji Artystycznej. – Wydarzenie nie będzie emitowane w żadnej stacji telewizyjnej, dlatego zapraszamy na Jasne Błonia już od 21:30.

Na sylwestrowej scenie pojawią się gwiazdy programu, które wykonają swoje najlepsze repertuary. Wystąpią: Honorata Skarbek – uczestniczka 10. edycji programu, Maria Tyszkiewicz – zwyciężczyni 6. edycji, Michał Rudaś – uczestnik 6. edycji, Marek Kaliszuk – niezapomniany triumfator 2. edycji, Mariusz Totoszko – finalista 1. edycji, Agnieszka Twardowska - uczestniczka 5. edycji.

Artyści wcielą się w gwiazdy śpiewając m.in. utwory, Rihanny, Dody, Krzysztofa Cugowskiego, Arethy Franklin, Pink, Axela Rose'a. Każdy z nich wykona również autorski utwór. Szczecinianie będą mieli okazję przekonać się, że wykonawcy potrafią zmieniać głosy i śpiewać na żywo.

– Na scenie wystąpię jako Stevie Wonder oraz zaprezentuje jeden z największych hitów na świecie, piosenkę Bohemian Rhapsody Freddiego Mercury'ego – mówił Mariusz Totoszko. –Będziemy starać się tą muzyką zachęcić szczecinian do wspólnej zabawy.

Reżyserią i choreografią Sylwestra zajmie się Kris Adamowski, który w „Twoja twarz brzmi znajomo” tworzy choreografie oraz oprawy taneczne. Gwiazdy na scenie wesprze Urban Band pod dyrekcją Marcina Urbana oraz grupa taneczna Kris Crew.

– Zaprezentowanych zostanie 40 utworów muzycznych, a każdy z artystów wykona 6 piosenek – mówi Kris Adamowski. – W programie telewizyjnym charakteryzacje robi się przez 4-5 godzin. Wiadomo, że my nie jesteśmy w stanie wykonywać ich co 15 minut, ale postaramy się być jak najbardziej wiarygodni. Kostium, choreografie, postacie odtwarzane wokalnie i aktorsko będą na najwyższym poziomie.

* * *

Szczeciński Sylwester poprowadzą Katarzyna Skrzynecka oraz Piotr Gąsowski, którzy prezentują to widowisko w telewizji. Do tej pory powstało 10 edycji programu. Zrealizowanych zostało już ponad 800 utworów oraz metamorfoz. Dzięki „Twoja twarz brzmi znajomo” udało się zebrać prawie 2 miliony złotych na cele charytatywne.

Obok Miasta Szczecin współorganizatorem jest Szczecińska Agencja Artystyczna wraz z Endemol Shine Polska, który jest oddziałem jednego z największych producentów telewizyjnych na świecie. To twórca takich programów jak „MasterChef”, „Big Brother” oraz – oczywiście – „Twoja twarz brzmi znajomo”.

Organizatorzy zapraszają szczecinian do wspólnej sylwestrowej zabawy 31 grudnia od godz. 21:30. Wydarzenie ma zakończyć się przed 2 w nocy.

Projekt kosztuje około 300 tysięcy złotych. Należy do tego doliczyć m.in. koszty fajerwerków oraz obsługi imprezy masowej. – Łączny budżet całego sylwestra jest na poziomie 450 tysięcy złotych – dodała Anna Lemańczyk.

(KaNa)

Na zdjęciu: Podczas konferencji prasowej pojawiły się gwiazdy programu: Marek Kaliszuk (pierwszy z lewej) oraz Mariusz Totoszko (trzeci z lewej).

Fot. Karolina Nawrocka

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Magda
2018-11-30 11:00:55
Ale obciach szykuje nam Krzystek
Kenny
2018-11-29 19:03:13
Szczecin znowu bije szczyty żenady. Jak długo jeszcze???
"gwiazdy wcielą się w gwiazdy"
2018-11-29 18:45:28
- nawet w Apokalipsie tego nie znajdziesz. A jak się nie wcielą to się ocielą??
marko
2018-11-29 17:19:43
mizeria na tyle stać Krzystka
Czy Jasne Błonia udźwigną TYLE i TAKICH GWIAZD.
2018-11-29 17:17:37
Nie można by kilka dobrych piosenkarek i piosenkarzy ??
Niemożliwe
2018-11-29 16:09:41
Sylwester na białych koniach.
Oki
2018-11-29 15:39:06
A gwiazda przy mikrofonie, to kto?

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA