sobota, 22 lutego 2020.
Strona główna > Wiadomości > Sylwester na Jasnych Błoniach – gwiazdy wcielą się w gwiazdy

Sylwester na Jasnych Błoniach – gwiazdy wcielą się w gwiazdy

Sylwester na Jasnych Błoniach – gwiazdy wcielą się w gwiazdy
Data publikacji: 2018-11-29 15:17
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:26
Wywietleń: 2190 364293
Gwiazdy  jednego z najpopularniejszych muzycznych show w Polsce – „Twoja twarz brzmi znajomo” – wystąpią w Sylwestra na Jasnych Błoniach w Szczecinie. Po raz pierwszy producenci programu zdecydowali się zaprezentować na żywo formułę tego widowiska.

– „Twoja twarz brzmi znajomo” po raz pierwszy wychodzi ze studia telewizyjnego i ogromnie się cieszymy, że to właśnie w Szczecinie będzie miał swój debiut – mówiła na czwartkowej konferencji prasowej Anna Lemańczyk, dyrektor Szczecińskiej Agencji Artystycznej. – Wydarzenie nie będzie emitowane w żadnej stacji telewizyjnej, dlatego zapraszamy na Jasne Błonia już od 21:30.

Na sylwestrowej scenie pojawią się gwiazdy programu, które wykonają swoje najlepsze repertuary. Wystąpią: Honorata Skarbek – uczestniczka 10. edycji programu, Maria Tyszkiewicz – zwyciężczyni 6. edycji, Michał Rudaś – uczestnik 6. edycji, Marek Kaliszuk – niezapomniany triumfator 2. edycji, Mariusz Totoszko – finalista 1. edycji, Agnieszka Twardowska - uczestniczka 5. edycji.

Artyści wcielą się w gwiazdy śpiewając m.in. utwory, Rihanny, Dody, Krzysztofa Cugowskiego, Arethy Franklin, Pink, Axela Rose'a. Każdy z nich wykona również autorski utwór. Szczecinianie będą mieli okazję przekonać się, że wykonawcy potrafią zmieniać głosy i śpiewać na żywo.

– Na scenie wystąpię jako Stevie Wonder oraz zaprezentuje jeden z największych hitów na świecie, piosenkę Bohemian Rhapsody Freddiego Mercury'ego – mówił Mariusz Totoszko. –Będziemy starać się tą muzyką zachęcić szczecinian do wspólnej zabawy.

Reżyserią i choreografią Sylwestra zajmie się Kris Adamowski, który w „Twoja twarz brzmi znajomo” tworzy choreografie oraz oprawy taneczne. Gwiazdy na scenie wesprze Urban Band pod dyrekcją Marcina Urbana oraz grupa taneczna Kris Crew.

– Zaprezentowanych zostanie 40 utworów muzycznych, a każdy z artystów wykona 6 piosenek – mówi Kris Adamowski. – W programie telewizyjnym charakteryzacje robi się przez 4-5 godzin. Wiadomo, że my nie jesteśmy w stanie wykonywać ich co 15 minut, ale postaramy się być jak najbardziej wiarygodni. Kostium, choreografie, postacie odtwarzane wokalnie i aktorsko będą na najwyższym poziomie.

* * *

Szczeciński Sylwester poprowadzą Katarzyna Skrzynecka oraz Piotr Gąsowski, którzy prezentują to widowisko w telewizji. Do tej pory powstało 10 edycji programu. Zrealizowanych zostało już ponad 800 utworów oraz metamorfoz. Dzięki „Twoja twarz brzmi znajomo” udało się zebrać prawie 2 miliony złotych na cele charytatywne.

Obok Miasta Szczecin współorganizatorem jest Szczecińska Agencja Artystyczna wraz z Endemol Shine Polska, który jest oddziałem jednego z największych producentów telewizyjnych na świecie. To twórca takich programów jak „MasterChef”, „Big Brother” oraz – oczywiście – „Twoja twarz brzmi znajomo”.

Organizatorzy zapraszają szczecinian do wspólnej sylwestrowej zabawy 31 grudnia od godz. 21:30. Wydarzenie ma zakończyć się przed 2 w nocy.

Projekt kosztuje około 300 tysięcy złotych. Należy do tego doliczyć m.in. koszty fajerwerków oraz obsługi imprezy masowej. – Łączny budżet całego sylwestra jest na poziomie 450 tysięcy złotych – dodała Anna Lemańczyk.

(KaNa)

Na zdjęciu: Podczas konferencji prasowej pojawiły się gwiazdy programu: Marek Kaliszuk (pierwszy z lewej) oraz Mariusz Totoszko (trzeci z lewej).

Fot. Karolina Nawrocka

Komentarze

Magda
Ale obciach szykuje nam Krzystek
2018-11-30 11:00:55
Kenny
Szczecin znowu bije szczyty żenady. Jak długo jeszcze???
2018-11-29 19:03:13
"gwiazdy wcielą się w gwiazdy"
- nawet w Apokalipsie tego nie znajdziesz. A jak się nie wcielą to się ocielą??
2018-11-29 18:45:28
marko
mizeria na tyle stać Krzystka
2018-11-29 17:19:43
Czy Jasne Błonia udźwigną TYLE i TAKICH GWIAZD.
Nie można by kilka dobrych piosenkarek i piosenkarzy ??
2018-11-29 17:17:37
Niemożliwe
Sylwester na białych koniach.
2018-11-29 16:09:41
Oki
A gwiazda przy mikrofonie, to kto?
2018-11-29 15:39:06

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
8
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Protest nauczycieli: „Nasze postulaty są wciąż aktualne”

Sonda

Czy popierasz pomysł stopniowej likwidacji roweru miejskiego w Szczecinie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie