sobota, 21 lipca 2018.
Strona główna > Wiadomości > Świnoujście żegnało Piotra. Przyjechał Rutkowski

Świnoujście żegnało Piotra. Przyjechał Rutkowski

Świnoujście żegnało Piotra. Przyjechał Rutkowski
Data publikacji: 2017-01-10 15:58
Ostatnia aktualizacja: 2018-07-12 12:15
Wywietleń: 1125 198385

Mieszkańcy Świnoujścia pożegnali 19-letniego Piotra Wawrzynowicza. Chłopak zginął zamordowany w bestialski sposób. Jeden z jego oprawców nadal znajduje się na wolności. Do Świnoujścia przyjechał Krzysztof Rutkowski, który chce pomóc w poszukiwaniach mężczyzny.

Trudno pogodzić się ze śmiercią młodego mieszkańca Świnoujścia. 19-latek studiował prawo. Na pogrzebie pojawiło się kilkaset osób. Później odbył się marsz ulicami miasta. Skończył się pod budynkiem komendy.

- Chcemy żeby już nigdy nikogo nie spotkała taka krzywda jak moją rodzinę - mówił Mariusz Wawrzynowicz, ojciec zamordowanego Piotra - Chcemy, żeby w naszym mieście było bezpiecznie.

W marszu udział brali także pracownicy Krzysztofa Rutkowskiego. Sam K. Rutkowski pojawił się pod komendą. Zapewnił, że jego ludzie szukają Pawła Włodarczyka, który jest zamieszany w morderstwo.

Cały artykuł w „Kurierze Szczecińskim”, e-wydaniu i wydaniu cyfrowym z 11 stycznia 2017 r.

Tekst i fot. BaT

Świnoujście żegnało Piotra. Przyjechał Rutkowski Świnoujście żegnało Piotra. Przyjechał Rutkowski Świnoujście żegnało Piotra. Przyjechał Rutkowski Świnoujście żegnało Piotra. Przyjechał Rutkowski

Komentarze

Świnoujścianka
Najszczersze kondolencje dla Rodziny i Przyjaciół Rodziny!!! Okazujmy Tej Rodzinie każdy życzliwy gest. Szanowni internauci zachowajmy powagę i spokój nad grobem zmarłego. Uszanujmy Smutek Tej Rodziny !!!
2017-01-11 18:13:02
Dla bezpiecznstwa mieszkancow Swinoujscia,
TAKIE czy INNE... "Mafijne PO-rachunki" niech chociaz lepiej patroluje Rutkowski Patrol - jak NIKT !!
2017-01-11 13:24:56
Wanda
"pajace"-jak piszecie- mają napis na kamizelkach "Rutkowski patrol" - to chyba wszystko jasne. Rutkowski znów w centrum zainteresowania
2017-01-11 11:22:15
Hmyyy
Czyli brat zamordowanego Piotra to tez ziolko...? A moze to jakies porachunki miedzy tymi ludzmi a ucierpiał Boga Ducha winny Piotr. ...
2017-01-11 06:33:04
Odpowiedz do pajace...
Do ponizszego komentarza pajace - z godz. 16:36:14 ! Dzieki takiemu "mysleniu i komentowaniu" jak Ty to przedstawiasz... "pajace z karabinami" sa rowniez potrzebni na tego typu pogrzebach - dla bezpieczenstwa zgromadzonych !!
2017-01-10 22:34:51
obserwator
ten mumin juz takie cyrki kiedyś robił na Majowym!!!!!!!!!!!!!!!!! kto jeszcze go prosi o cokolwiek??? wstyd
2017-01-10 21:50:53
Sam jestes pajac
Jego brat dostał przepustkę i idzie w asyscie konwojen tow
2017-01-10 20:53:53
pajace
Co te pajace z karabinami na pogrzebie robią? To nie bal przebierańców tylko pogrzeb!
2017-01-10 16:36:14