Sobota 04 lutego 2023r. 
REKLAMA

Świąteczny nastrój w autobusach SPAD

Data publikacji: 2019-12-11 19:54
Ostatnia aktualizacja: 2019-12-11 19:54
Świąteczny nastrój w autobusach SPAD
 

Mikołaje, choinki i piernikowe ludki w autobusach? W Szczecinie wszystko jest możliwe – magia świąt opanowała także pojazdy Szczecińskiego Przedsiębiorstwa Autobusowego „Dąbie”. Na liniach obsługiwanych przez SPAD pojawiły się wyjątkowe plakaty przygotowane przez przedszkolaków.

Grudzień to czas, w którym będzie można podziwiać prace maluchów, biorących udział w wiosennych zajęciach organizowanych przez SPAD i ZDiTM. Plakaty umieszczono w ramkach, w których zazwyczaj są reklamy.

– Chcemy, żeby nasi pasażerowie czuli się w komunikacji miejskiej dobrze i komfortowo. Liczymy na to, że wesołe obrazki umilą im podróż, a jednocześnie wprowadzą w naszych autobusach prawdziwą atmosferę świąt – mówi Włodzimierz Sołtysiak, prezes Szczecińskiego Przedsiębiorstwa Autobusowego „Dąbie”

Do tej pory prace zostały dostarczone przez przedszkole „Promyk”, „Zaczarowany Ołówek”, „Łączka Bączka, „Nutka”, „Mali odkrywcy” i uczniów ze Szkoły Katolickiej. Spółka czeka jednak na kolejne, świąteczne arcydzieła. Do akcji może dołączyć każda placówka. W autobusach, jeżdżących głównie po prawobrzeżu, będzie można podziwiać około 500 prac.

(ip)

Fot. SPAD

 

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA