czwartek, 24 października 2019.
Strona główna > Wiadomości > Stumetrowa wieża za dwa lata?!

Stumetrowa wieża za dwa lata?!

Stumetrowa wieża za dwa lata?!
Data publikacji: 2017-04-06 00:04
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:37
Wywietleń: 1270 233650

Na wstrzymanej cztery lata temu inwestycji przy al. Wyzwolenia Szczecinie pojawili się pracownicy i materiały budowlane. To znak, że spółka J.W. Construction zabrała się za wznoszenie Hanza Tower.

Niemal stumetrowy wieżowiec z apartamentami, biurami i lokalami usługowymi ma być gotowy za dwa lata! W wieżowcu będą apartamenty, centrum biznesowo-konferencyjne, zaś w jego pięciokondygnacyjnym „podium” – handel, usługi i biura.

Cały artykuł w "Kurierze Szczecińskim", e-wydaniu i wydaniu cyfrowym z 6 kwietnia 2017 roku.

(mag)

Fot. Ryszard Pakieser

Komentarze

@@BB
Za PO-PSL była jeszcze koniunktura ma wyprzedaż majątku narodowego.
2017-04-06 23:34:42
@BB
Bo za rządów PO/PSL nie było w Polsce koniunktury na nic z wyjątkiem przyjmowania islamskich nachodźców. Dopiero PiS musiał nastać i zrobić porządek w kraju. Odpalili dobrą zmianę i gospodarka ruszyła z kopyta. Ruszyła też budowa tego wieżowca.
2017-04-06 20:42:25
cap kościelny
"re: cap kościelny Zobacz jak ..." On naśladuje waszą PiSdzielczą hanzę!
2017-04-06 18:35:58
@Robert
Poznań to akurat nie najlepszy przykład bo tam najwyższy budynek ma 18 pięter, a te nieliczne które są to szkaradztwa na miarę ich najbrzydszego w kraju dworca. Fakt faktem, że Cafe22 podoba się wszystkim odwiedzającym nasze miasto.
2017-04-06 11:13:23
BB
A dlaczego pracę budowlane zostały przerwane na 4 lata?
2017-04-06 10:57:45
re: cap kościelny
Zobacz jak twój pan, put-in, brata się z batiuszkami. Liże im doopy, aż miło.
2017-04-06 10:43:33
Robert
No i brawo! Oby więcej takich inwestycji. Ps. Wieża katedry ma 112 m, więc niech się cap kościelny nie martwi.
2017-04-06 10:21:35
BBB
I to będzie miara wielkości Szczecina. Hihihi
2017-04-06 09:50:23
333
No to czekamy na opinie tramwajowych ekspertow typu :Panie a kto te biura bedzie wynajmował, Panie a kto w tych mieszkaniach bedzie mieszkał itd.Jakaa jest najwieksza szczecinska legenda ?- w tramwaju mowili. hahhaha
2017-04-06 09:40:37
cap kścielny
Magistraccy muszą szykować kasiorę dla arcyDieńgi na kolejne podwyższenie wieży na jego katedrze. Biurowiec jakiejś Hanzy Tower nie może być ponad wieżą watykańskiej hanzy!!!
2017-04-06 09:01:00
Robert
A co to znaczy: będzie jak zwykle w Szczecinie? Jest na ostatnim pietrze Pazim kawiarnia znana w całej Polsce, na ktorej wzoruje się m.in. Poznań tworząc podobna w znacznie niższym budynku Bałtyk. To raczej Szczecin był prekursorem takich rozwiązań a podobne polskie miasta naśladują.
2017-04-06 08:44:24
Wieża
Jeśli na szczycie wieży zrobią ogólnodostępną restaurację z punktem widokowym i przystępnymi cenami, to sukces murowany. W przeciwnym razie, będzie jak zwykle w Szczecinie.
2017-04-06 07:03:16