niedziela, 18 listopada 2018.
Strona główna > Wiadomości > Studenci wywieszą sto flag

Studenci wywieszą sto flag

Studenci wywieszą sto flag
Data publikacji: 2018-11-07 20:26
Ostatnia aktualizacja: 2018-11-08 13:08
Wywietleń: 813 359855

Studenci szczecińscy też uczczą stulecie polskiej niepodległości. W czwartek o g. 15 z okien akademika Uniwersytetu Szczecińskiego przy ul. Kordeckiego zostanie wyeksponowanych sto flag. Ma się także pojawić czterdziestometrowy baner "Polska Niepodległa". Całość ma zostać nakręcona dronami i kamerami. Na to wydarzenie zaprasza ekipa West Side Polska.

(as)

Fot. Facebook Osiedle Akademickie US

 

Komentarze

Ani@
nie chodzi o te 10-15 minut ale o to, że pod nieobecność studentów ktoś obcy wchodzi do ich pokoi! prywatność się kłania!
2018-11-08 12:16:54
Odp. do... Ani@
Ani przez 10-15 minut dnia 11.11.2018 roku i Studenckie kucie-studiowanie tak Szczecina jak i Swiata Nie zawali !!
2018-11-08 11:11:38
Ani@
mieszkałam w Kordeckim i wiem, jak tam wygląda organizacja wywieszania flag i pokazy świateł... po powrocie do akademika z weekendu okazuje się, że pod nieobecność studentów do pokoju wchodziły jakieś osoby (klucze dostawały od władz akademika) by ustawiać maszyny/lampki do emisji świateł, podłączali, co chcieli, nikt nie kontrolował, czy z pokoi coś nie zginęło, czy lokatorzy wyrażają zgodę na to, by obcy kręcił im się po pokoju, zamykali tylko drzwi (bo po co zamykać na zamek ponownie) i koniec! aaa i jeszcze na czas pokazu świateł nie wolno w pokoju było włączań normalnego światła, więc jak musisz się uczyć, to masz pecha i albo korytarz albo czekaj na koniec pokazu, bo przy migoczących na czerwono, niebiesko i żółto żarówkach siedzieć nie da rady
2018-11-08 07:06:03
Propozycja... do Studentow
A moze choc przez 15 minut... np. o godz 18:00 czy 19:00 wylaczycie Swiatlo we wszystkich zewnetrznych oknach Akademika i tylko bedzie zapalone Swiatlo w oknach - tworzac liczbe 100 !!! Gdzie podobna "Studencka Akcja" ze Swiatlem tylko w pewnych oknach... miala miejsce po 13.12.1981 roku tj. w owczesnym PRL-owskim Stanie Wojennym... !!
2018-11-07 23:39:39
A w Sierpniu 1980 roku...uzyto slow Robotnicza Klasa
Gdy o Wolnosc Narodu chodzi nie wazne sa zlotowki i kielbasa... niech Wasz Czyn Swobode zrodzi...VIVAT Studecka Klasa ! Serdeczne Podziekowanie !!
2018-11-07 22:18:32
Ale nie w Szczecinie
Bo PO Wyborach w Szczecinie wystarczy ze wywiesza ponad 100 000 flag wschodnich... to juz po-dratuja swoje domy i mieszkania od faktycznego wyburzenia ! A co i jak chca "wybuzyc" we Lwowie... to juz jest ich sprawa !!
2018-11-07 22:06:04
Lwów
Każdy dom bez biało-czerwonej flagi zostanie wybużony.
2018-11-07 21:06:08