niedziela, 22 lipca 2018.
Strona główna > Wiadomości > Stoisko z żaglami nagrodzone

Stoisko z żaglami nagrodzone [GALERIA]

Stoisko z żaglami nagrodzone
Data publikacji: 2017-02-18 10:33
Ostatnia aktualizacja: 2018-07-12 12:16
Wywietleń: 1623 215400

Stoisko województwa zachodniopomorskiego zdobyło nagrodę „Złotego Akanta" na Tour Salonie 2017 w Poznaniu. Prezentuje się na nim m.in. Szczecin, który zaprasza na finał regat The Tall Ships Races.

Na trwających do niedzieli 19 lutego targach swoimi atrakcjami chwali się i nasze województwo. Za jego prezentację odpowiada Zachodniopomorska Regionalna Organizacja Turystyczna, zaś za koncepcję i wykonanie stoiska Żegluga Szczecińska, współorganizator sierpniowego zlotu żaglowców. Międzynarodowe Targi Poznańskie tej ekspozycji Pomorza Zachodniego przyznały nagrodę Acanthus Aureus (Złoty Akant)  „dla stoiska najbardziej sprzyjającego realizacji strategii marketingowej”.

Podczas Tour Salonu wraz ze ZROT się promują: Stargard, Kołobrzeg, Świnoujście, Koszalin, Świdwin, Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Pomorza Środkowego, Lokalne Organizacje Turystyczne - Powiatu Łobeskiego, Czaplinka i Pojezierza Drawskiego, oraz Szczecin i Żegluga Szczecińska.
Do szczecińskiej część stoiska targowych gości przyciąga ogromna grafika ze zdjęciem żaglowca i datą finału regat. Przed ścianką o powierzchni 20 m kw. stoi długi na 5 metrów napis „Szczecin,” składający się z niebieskich, trójwymiarowych liter. Po bokach „pływają” dwa optymisty z żaglami Floating Garden. Powodzeniem cieszą się gogle z filmami w technologii 360°, dzięki którym  można się przenieść do stolicy Pomorza Zachodniego i wziąć udział w morskiej imprezie na Wałach Chrobrego i Łasztowni, popłynąć kajakiem lub motorówką ŻS czy posłuchać koncertu w holu filharmonii.

(mag)

Fot. Żegluga Szczecińska

Stoisko z żaglami nagrodzone Stoisko z żaglami nagrodzone Stoisko z żaglami nagrodzone Stoisko z żaglami nagrodzone Stoisko z żaglami nagrodzone Stoisko z żaglami nagrodzone Stoisko z żaglami nagrodzone Stoisko z żaglami nagrodzone Stoisko z żaglami nagrodzone

Komentarze

Świnoujścianka
pozdrawiam serdecznie wszystkich uczestników Tour Salonie, a Świnoujście szczególnie ;)
2017-02-18 14:08:06

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
26
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Flis przypłynął do Szczecina
Zjazd Młodych Gwiazd 2018 i „Siedem życzeń”
Różankowe urodziny Szczecina
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Józef Miszczuk
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy